Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

günaydın kızlar hamile mi var kim hamile sositososito
damla arkadaşımız hamile canımopuyorumnanaktan
Herkese günaydınlarrr.....
Damla nickli arkadaşımız hamileymiş çok çoktebrik ediyorum kendisini...Harika bir haber.
Allah olmayanlarada nasip eder inşallahhh..
Herkes nasıl ???
amin canım valla ben iyiiym opuyorumnanaktan
kızlar nerdesiniz ya kimse bişey yazmıyo

ben burdayım biryandanda ocağa yemek koyuyorum ama takip ediyorum sizleri:1ninca:

hb kızlar
damla arkadaşımızı tebrik ediyorum sağlıkla kucağına alır inşllh
darısı başımıza artık

Ne var ne yok tatlı..Nasıl gidiyor ..Bi topicte arkadaş hamile kalmısda benim gibi tiroid problemli ona seviniyordum yaaa ne güzel bişii :)))

aslında benimde var troid problemim çok küçükken çıkmıştı sanki şimdi çok büyüyümdekaydirigubbakcemile3ama önemli değil demişlerdi ilaç tedaviside görmemiştim aslında doktora gitmekte fayda var dimi bu yüzden hamile kalmakta zorlanıyor olabilirimkafamçokkarıştı

inşallah en kısa zamanda sende hamiş olursun canım bende iyiyim çok şükür nasıl olsun bebişi bekliyoruz inşallah gelir artık dün gece eşimle sohbet ediyoduk eşim dediki hele bi gelsin bebiş doğduktan sonra poposuna ilk ben vuracam dktrdan rica edecem diyo bizi beklettiği üzdüğü için

biz dövdürmeyiz yeğenimizi naniknanikkaydirigubbakcemile3

Yaaa hayatım bak sana şöle diyip çok çok önemli ..eğer hamile kalamıyorsan sebebi çok büyük ihtimalle tiroiddir..
Reklamlarda bile çıkıyor artık "hmile kalmadan tiroid doktorunuza gittiniz mi"diye...
Bence ilk yapman gereken iş bu arkadaşım hemen vakit kaybetmeden al randevunu git bitanem..6 ayda bir konrtol ettirmen lazım senin...ne olursa olsun..
Banada dediler henüz ilaç kullanmana gerk yok diye seneler önce ama ben 6 ayda bir hep kontrole gittim..

ben çok ihmal ettim tatlım ya liseye gidiyordum okula gidemedim hemen bulamadılar hastalığımın nedenini soğudum resmen ama haklısın en kısa zamanda gitmeliyim mafoldumben

petek dinçöz de bu konudan dolyı hamile kalamıyormuş

Sevgili annelerimiz ve anne adaylermız hep bir likte burada buuluşalım. Sevincimizi kederimizi hüznümüzü derdimizi burada paylaşalım. Hayata umutla tutunalım hep beraber... :1hug:

KASIM AYI LıSTEMıZ

evaa*************************15 Kasım inşallah güzel haberlerini bekliyoruz canım
hayal1403******************16 Kasım inşallah hamiş haberini alırız canımm
y3s3mın********************17 Kasım
dmtumt84******************17 Kasım
hayat77*********************21 Kasım
bozo85**********************???????
yasemeen******************21 Kasım
lightlife**********************23 Kasım
sekerkız67******************28 Kasım

ARALIK AYI LıSTEMıZ
sirius06*********************06 Aralık
aysen_34********************07 Aralık
kerem34gul******************07 Aralık
aleyna_83*******************10 Aralık

tatlişoğlum*****************HAMıLEMıZ
damlam123****************HAMıLEMıZ
safiye09********************HAMıLEMıZ

ALLAHIM HAYIRLISI ıLE BEBEĞıNıZ KUCAĞINIZA ALMAYI NASıP ETSıN CANLARIM

Allah'ım,
Sen bu topicte yazışan bütün arkadaşlarımızın anne olmasını ihsan eyle ya Rabbi! (AMıN)
Tez vakitte bebeklerini kucakarında görmeyi nasip eyle ya Rabbi! (AMıN)
Bebekleri ile sağlıklı, huzurlu uzun ömürler nasip eyle ya Rabbi! (AMıN)

ya kızlar inşallah allah acil şifalar verir en kısa zamanda bebişinize kavuşursunuz ama çok ta kafaya takmayın tabiki gidin tedavinizi olun ama bunu kafaya takmayın bende de hiç bi sorun yok 10 aydır olmadı verecek olan rabbim kızlar verecek olduktan sonra ne olursa olsun verir

valla canım iyi olmaya çalışıyorum bu hafat sonu çok yoruldum. akşam iki oda ütü yaptım valla yıkığım bugün. offf çalışmayı bu yüzden sevmiyorum yaaa... bir hafta sonu dinlenemeyecek miyim ben yaaa?? onun haricinde değişik birşey yok yarını bekliyorum 2-3 günde oynama yaparsa bilmiyorum canım yaa hayırlısı olsun inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…