Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

tatlım zaten hangi ay ümidimiz yokki hangi ay belirti yaşamıyoruz ki bence kendine dikkat et stres yapma ama hamiş mişsin gibi düşünme ümitlen me sonra hayal kırıklığı daha büyük oluyo inşallah vardır ve süpriz olur tatlım :Saruboceq:

süprizlere açıcığım gelirse kabul edebilirim kaydirigubbakcemile3geçen aya göre daha farklı şeyler yaşadım belkide ondan fazla ümitliyim :bbo:hayırlısı artık ya

valla tatlım spermin kalitesi için gün aşırı çalışmak daha iyiopuyorumnanaktaneşin pekmezi fazla kaçırdı galiba:kedi:

canım pekmezi fazla kaçırmak değilde bebişimizin olmasını çok istiyoruz ben şöyle düşündüm de sizce de doğru mu zaten maşallah eşimin sperm tahlili iyi birde üstüne pekmez bal muz vs vs gibi şeyler hep spermin kalitesini yükseltecek şeyler sizce bu açıdan düşününce bu hafta böle denemeye değermi kızlar napalım kızlar bi umut işte :çok üzgünüm:

canım pekmezi fazla kaçırmak değilde bebişimizin olmasını çok istiyoruz ben şöyle düşündüm de sizce de doğru mu zaten maşallah eşimin sperm tahlili iyi birde üstüne pekmez bal muz vs vs gibi şeyler hep spermin kalitesini yükseltecek şeyler sizce bu açıdan düşününce bu hafta böle denemeye değermi kızlar napalım kızlar bi umut işte :çok üzgünüm:
valla siz bilirsiniz tatlım istersen bide öyle deneyin sonuç iyi olursa bizde öyle deneriz :kedi:
evet canım ben dün girdim hiçbiriniz yoktuuu
o zaman değiştirdim listeden de çok sevindim allahın hayırlısı ile koucağına lamayı nasip etsin hayatınmmm

sen nasılsın ne var ne yok bakalımmŞeniz

valla iyiyim canım yarını bekliyorum artık hayırlısı opuyorumnanaktansende ne var bakalım

Herkese günaydınlarrr.....
Damla nickli arkadaşımız hamileymiş çok çoktebrik ediyorum kendisini...Harika bir haber.
Allah olmayanlarada nasip eder inşallahhh..
Herkes nasıl ???

X