Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar ii akşamlar doktora gittim buğün ; rahimde yara vardı ya ona müdahale etmeye gerek yok dedişimdilik. sağ tarafta 44mm lik kist çıktı adet olursan erir dedi. bebiş tedavisine adetin 2 günü başlıyoruz kızlarr çok mutluyum...

slm kızlaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
damla senin adına çok sevindim cnm bak çok şükür iyi haberlerle geldin .sositososito:dance:
inşallah önümüzdeki ay da bebş haberini alırız:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

senin adına çok sevindim damlam. bende de yara var ve doktorum müdahaleye gerek yok dedi istersen müdahale ederiz ama bebeğe zararı olmaz dedi.

senin adına çok sevindim damlam. bende de yara var ve doktorum müdahaleye gerek yok dedi istersen müdahale ederiz ama bebeğe zararı olmaz dedi.

cnm çok geçmiş olsun damlaya da sanada rabbim aşil şifalar versin ve inşallah ve bi bebişte versin en kısa zamanda hayırlısıyla :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kader arkadasım buldum seni. hangi topikte olduğunu bilmiyodum. buldum sonunda. bundan sonra budan görüşürüz. çok öptm seni. tabiki yeğenimide.

kader arkadasım buldum seni. hangi topikte olduğunu bilmiyodum. buldum sonunda. bundan sonra budan görüşürüz. çok öptm seni. tabiki yeğenimide.

oooooooo hoş geldin kader arkadaşım Şeniz:1hug:
evet tatlım bu toopikte olucam genelde gelirsen beklerim cnm her zaman görüşürüz özlemiştim valla seni canım yaa bizde seni öptük teyzesiŞenizŞenizŞeniz:1huglumunekankayizsmile

burdayım tatlım.. neler yapıyorsun anlat bakalım :)
aşk meleği senden naber?

iyilik tatlım ne olsun öle dolaşıp duruyorum sen nasılsın cnm:1hug:
şimdi çıkıyorum sonra görüşürüz şekerler byyyyy
bu arda hayall le demet gene bizi terketti büyük bi cezayı hak ettiler alsanaalsanasmileklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…