Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Damlacımgörüşürüz bendeçıkıyorum banyoyapacağımbirkendimegeleyim. Sonrada yemeğikarfelan
akşamagfelirim hoşçakalın...

şekerim o tüyoların hepsini ben denedim ama olmadı ((( ben bu tıopiğin ilk hamişlerindendim hazirenda bebişimi kucağıma alacaktım ama kısmet değilmiş bakalım hangimiz haöiş kalıcazzz
hayırlısı tatlım.. benimde bir düşüğüm var ve hayırlısı diyorum hep. doğmuş olsaydı 2009 kasım annesi olacaktım. ama hayırlısı...

siz yookken biz hep burdaydıkk lightlife la
çookkk doğruuu :1closedeyes: :umursamaz: :roflol: nöbet tuttuk bağırdık çığırdık millet toplaşsın diye ama sesimizi duyan olmadı

bende adet olayım başlıycam liğhtlife cim beraber tutalımmm
olur tatlim :1hug:

ama bende burdaydım :çok üzgünüm:senağlamasenağlama
evet evet gülde burdaydı a.s

cnm ilişkiye girince daya ayaklarını duvara ki sperm dışarı akşamsın 10 dkka dayasanda yeter
anam ozaman ayaklarım uyuşuyo işte.. çok mu kiloluyum bilmem :uhm: sizin uyuşmuyomu? yarım saat durulurmu ya?

Canım yatağın başından destek al mesela ben öyle yapardım. yatağın başına dayardım sende öyle yap kaydirigubbakcemile5
bak bu olablir bu fikri beğendim :)

Lightlife sen ne zamndır deniyorsun tatlım biraz bahsedermisin sakıncası yoksa?
ben daha 4 gün önce başladım :) 5 senelik evliyim ama ilk zamanlar biz istemedik sonra istedik 8 ay sonra hamile kaldım ama mol gebelik yaşadım ve 1 sene gebelik yasağı kondu ve yasağım yeni bitti şimdi yeniden biraz korkak ve tursak olarak sahnelerdeyim :teytey:

liğhtlife çok çalışmamız lazım ikimiz kaldıkkkk :)))))
bencede çok çalışmalıyız damlacım a.s bonus günleri kaçırmamalıyız.. artık o bonus günleri bulabilirsek tabi :)

Size en fazla 2 ay biçiyorum. bu topikte 2 ayda hamile kalacaksınız inşallah =):Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
hayırlısı diyorum hayırlısı ve sağlıklı sıhhatlisini versin rabbim hayırlı bi zamanda demetcim. öncekinde çok aceleci davrandım ve dilim yandı bunda zamana bırakıyor ve serinkanlı olmaya çalışıyorum. tabi ne kadar başarabilirsem :smiley-cool:

aaaaaaaaa ben tekrar geldim herkes çıkıyo ii akşamlar kızlar byyy
nese bende çıkiim barii

nereye??
bu arada benim aniden ortalıktan kaybolmamın sebebi kapı çaldıydıda ondan.

oooo hayalim avatarın yakıyo ortalığı çok yakıştı tatlım opuyorumnanaktan
darısı inşallah damlay la liğhtlife nin başına en kısa zamanda hayırlısıyla:Saruboceq:

daha kimse uyanamadı heralde hadi kızlar uyanın toplanalım :sm_cool::sm_cool::sm_cool::dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…