Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

iyidir senden naber? ben bu ay bebiş çalışmalarına başlıcam hayırlısı ile.. 1,5 sene korunmanın ardından start veriyorum.. tarcın bal çörekotu karışımı yapmaya başladım bile :)

iyidir senden naber? ben bu ay bebiş çalışmalarına başlıcam hayırlısı ile.. 1,5 sene korunmanın ardından start veriyorum.. tarcın bal çörekotu karışımı yapmaya başladım bile :)
bend eiyiim canım düna det olmam laızmdı olmaduım :) inşallah olmamda bu ay bebiş gelir.. gelmezse yara var rahimde onu dondurucam 1,5 ay ilişki yok off onu bekliycez. sonra tedavi. bende bu ay hayıt otu kullandımm .))

öyle mi canımmmm çoook sevindimmmmm allah sağlşıklı kucağına almayı nasip etsin.. normal yollamı oldu sorun yoktu dşm canım sende?

tşkrl cnm amin rabbim sizede kısmet eder inşallah en kısa zaman da cnm bende hiç bi sorun yoktu ama bir yıl dolunca dktr klomen verdi bu ay

kızlar bişey diycem bu çok önemli bi arkadaşımız önceki ay 7 gün oruç tuttu çocuk için ve hamile bende tuttum sonuç ortada sizde bence deneyin kızlar denemeye değer

Çocuk Olması
Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder."

damlam cnm senin adın yağmurdu demii günlerimiz senle aynı galiba inşallah senden de güzel haberi alırız cnm belirti varmı

damlam cnm senin adın yağmurdu demii günlerimiz senle aynı galiba inşallah senden de güzel haberi alırız cnm belirti varmı
evvettt canım ben seni hayal meyal hatırlıyoruım uzun zamandır konuşamadıkkk benim günüm 2 gün geçti akşama test alıcam bakalım inş hamişimdir :)))

evet duymuştum bende yağpıcam canımmm

evvettt canım ben seni hayal meyal hatırlıyoruım uzun zamandır konuşamadıkkk benim günüm 2 gün geçti akşama test alıcam bakalım inş hamişimdir :)))

cnm adım gül test yap cnm sanada dua ediyorum cnm inan kaç gündür inşallah senden de ii hABERİ ALICAZ CNM AKŞAMA HABER VER TEST YAPINCA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…