Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Sevgili annelerimiz ve anne adaylarımız,
Hep birlikte bu topikte buluşalım. Sevincimizi, kederimizi, hüznümüzü ve derdimizi burada paylaşalım. Hayata umutla tutunalım hep beraber... :1hug:

LİSTEMİZ

lightlife***********************
damlam*********************10 Nisan

:CüvCüv: :nazar: :nazar:

dmtumt84******************HAMİLEYİMMMM :nazar:
evaa************************HAMİLEMİZZZ :nazar:
hayat77********************HAYATIM HAMİLEEEEEE :nazar:
modelist25*****************HAMİLEMİZ:nazar:
safiye09********************HAMİLEMİZ:nazar:
misskapris*****************HAMİLEMİZ:nazar:
canan2508*****************HAMİLEMİZ__________İkizlerimiz geliyooo
yasemeen******************HAMİLEMİZ
CanımBebek***************HAMİLEMİZ
bozo85*********************HAMİLEMİZ
A&S************************HAMİLEMİZ
aleyna_83*****************HAMİLEMİZ
242007********************HAMİLEMİZ
CANIMBEBEK***********HAMİLEMİZ
kerem34gul***************HAMİLEMİZ
hayal1403*****************HAMİLEMİZ
:nazar::nazar:

ALLAHIM HAYIRLISI İLE BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN CANLARIM

Allah'ım,
Sen bu topicte yazışan bütün arkadaşlarımızın anne olmasını ihsan eyle ya Rabbi! (AMİN)
Tez vakitte bebeklerini kucakarında görmeyi nasip eyle ya Rabbi! (AMİN)
Bebekleri ile sağlıklı, huzurlu uzun ömürler nasip eyle ya Rabbi! (AMİN)
:nazar: :nazar: :nazar:

KISLAR,LİSTEMİZİ GÜNCELLEDİM.
:asigim:

bende adet tarihimi söylicem ama şaştı bu aralar :) bu ayın 6 sında olduğuma göre normalde önümüzdeki ay ya 6 sında yada 10unda olmalıyım.. önceki ay adetim şubat 27ydi. öncekisi 29 ocaktı önceki 3 ocaktı

damlacım uyguladığın bi kür varmı? nezamandan beri bebek düşünüyosunuz?
canımcım yenig ördüm yazdıklarını evet tek ikimiz kaldık off :KK43: inşallah oluca z bizede. canım hayıt tohumu kullanıyorum 1 aydır adet düzenliyor. tavsiye ederim 1 yıldır çalışıyoruz bebk için polikistik over var bende sen?

Canım bende anne adayıyım.15 yıldır bu Özlemle beklıyordum.bırgÜn bu kadınlar kulubÜnde gezınırken bır numara bırakmıŞtı bır arkadaŞ onun Önerısı Üzerıne aradım o kadar ıÇten ,o kadr cıddı o kadr samımıydı hemen baŞladık..Şımdı anne adayıyım,numarası bu xxxxxxxxxxx sızde arayın...maddı manevı yardımcı oluyor.ılaÇda yardım cı oluyor
canımcım naısl yani biraz anlatırmmsıın??

Son düzenleyen: Moderatör:
canımcım yenig ördüm yazdıklarını evet tek ikimiz kaldık off :KK43: inşallah oluca z bizede. canım hayıt tohumu kullanıyorum 1 aydır adet düzenliyor. tavsiye ederim 1 yıldır çalışıyoruz bebk için polikistik over var bende sen?

ben bu ay başladım bebek düşünmeye ve bal tarçın çörekotu kürünü uyguluyorum. bakalım sonuç alırsam tavsiye edebilirim. geçen sene mol gebelik yaşadım ben 1 sene gebelik yasak dendi. o sebeple korundum bu ay bebiş düşünmeye başladık.. ikimiz içinde hayırlısı olsun canım.

ben bu ay başladım bebek düşünmeye ve bal tarçın çörekotu kürünü uyguluyorum. bakalım sonuç alırsam tavsiye edebilirim. geçen sene mol gebelik yaşadım ben 1 sene gebelik yasak dendi. o sebeple korundum bu ay bebiş düşünmeye başladık.. ikimiz içinde hayırlısı olsun canım.
aminnnc anım inşallah başka sorun yok dimi sendwe?

hamilelik önceside doktora gitmiştim test yapmamıştı muayenede bi problem yok 1 sene olmazsa araştılırız demişti. o sebeple araştırmadım ben hiç damla.

X