Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Demetçim, yeni tarihim 2 şubat canım, çok şükür regl oldum bugün ben eklersen sevinirim

günaydın bayanlarrr nasılsınız bugün inş bugünde bi hamiş haberi alırız güne güze başlarız

ya kızlar ben hala hastalanmadım günlerde geçmek bilmiyo ay pazartesi olsun biraz önce ama ben hala hastalanmamış oliim kaydirigubbakcemile3 ne güzel dilek değilmi yalnız bi sorunum var ya oram çok kaşınıyo yaa dayanamıyorum çok fena kaşınıyo kaç gündür var geçmek bilmedi bugünde çok beter neden olmuştur bu kaşıntı

canım benim inş hamilesindir ama mantar olmuş olabilirsin.

canım benim inş hamilesindir ama mantar olmuş olabilirsin.

canım inş öledir yaa kafayı yicem canım sanki heran hastalanacak gibi oluyorum ama yok gelmiyolar kan testindede çıkmadı iste pazartesi yaptırdım ama hastalanmam lazımdı olmadı canım 10 aralıkta hastalanmıştım canım heray gününden önce olurum ben 4-5 gibi olmam lazımdı hala gelmediler doktorumda pazartesiyi bekle belki kanada geçmemiştir o zaman hastalanmazsan gene test yaparız dedi canım o kadar karışık durumdayım ki anlatamam mafoldumbenmafoldumben

diğer kızlardan haber yok ne durumdalar ace3p

EVET ARKADAŞLAR İŞTE NEW LİSTEMİZsırnaşık şey

kızlar listeye benide ekleyebilirsiniz hamileyim test yaptım pozitif çıktı :))darısı sizlerin başına

kızlar listeye benide ekleyebilirsiniz hamileyim test yaptım pozitif çıktı :))darısı sizlerin başına

canım tebrikler,sen demeden ben eklemiştim zaten yazılarını okudum çok sevindim. allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin minnoşunu....gamyoncuiremsugamyoncuiremsu

oy oy oyyy maşalahhhh hayırlı uğurlu olsun canımmmm keyifli hamileleiklerrrrrr

listeye baktımda epey gelen olmuş ya oh oh maşallah hergün yeni bi hamile haberi daha alalım işallahh
demetçin sende epeyce ilerletmişsin hamişliği maşallah

bana gelince biz artık 35 haftamıza giriyoruz kocaman olsuk ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor topiğine bugün yeni göbüşümü ekledim görmek isteyenler için bel ağrıları felan artınca pc başında çok vakit geçiremiyorum kusurabakmayın size hergün uğrayamıyorum ama her gelmemde listede yeni birilerini görünce seviniyorummm

unutmayın kızlar stres yokkk hamişler ise hamileliğin keyfini çıkarsın başka bişi düşünmesin çünkü 9 ay su gibi geçiyoooo bakın mesela ben bu ay sonu doğum yapacağım ama bedenimden çıksınlar istemiyorummm hehhe bencilmiyim neyimmmm

öpüldünüzz:asigim::asigim:

canıum allah sağlkla bebişlerin ellerine almayı nasip etsinnn .)9 darısı başımızaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…