Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kıslar merhABA,

işten ayrıldım evde bebeğimizle bolbol dinlenerek keyif yapıyoruz evimde net yok annemden girdim şu anda. inşallah tez vakitte hamiş olursunuz güzel anne adayları.. hepinizi çok özlüyorum kıslar...

Sevgili annelerimiz ve anne adaylarımız,
Hep birlikte bu topikte buluşalım. Sevincimizi, kederimizi, hüznümüzü ve derdimizi burada paylaşalım. Hayata umutla tutunalım hep beraber... :1hug:

OCAK 2010 LİSTEMİZ

sirius06***********************....Ocak
GULIZARGEZEN************07 Ocak
kerem34gul******************09 Ocak
hayal1403*******************10 Ocak
pembe50********************16 Ocak
y3s3min**********************21 Ocak

ŞUBAT 2010 LİSTEMİZ
hatunsultan********************* 02 ŞUBAT
AYSECE*********************04 ŞUBAT
aysen_34********************13 ŞUBAT
damlam**********************16 ŞUBAT

:CüvCüv: :nazar: :nazar:

dmtumt84******************HAMİLEYİMMMM :nazar:
evaa************************HAMİLEMİZZZ :nazar:
hayat77********************HAYATIM HAMİLEEEEEE :nazar:
modelist25*****************HAMİLEMİZ:nazar:
safiye09********************HAMİLEMİZ:nazar:
misskapris*****************HAMİLEMİZ:nazar:
canan2508*****************HAMİLEMİZ__________İkizlerimiz geliyooo
yasemeen******************HAMİLEMİZ
CanımBebek***************HAMİLEMİZ
bozo85*********************HAMİLEMİZ
A&S************************HAMİLEMİZ
aleyna_83*****************HAMİLEMİZ
:nazar::nazar:

ALLAHIM HAYIRLISI İLE BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN CANLARIM

Allah'ım,
Sen bu topicte yazışan bütün arkadaşlarımızın anne olmasını ihsan eyle ya Rabbi! (AMİN)
Tez vakitte bebeklerini kucakarında görmeyi nasip eyle ya Rabbi! (AMİN)
Bebekleri ile sağlıklı, huzurlu uzun ömürler nasip eyle ya Rabbi! (AMİN)
:nazar: :nazar: :nazar:

KISLAR LÜTFEN DEĞİŞİKLİKLERİ ÖZEL MESAJ ATIN OLUR MU? HER ZAMAN GİREMİYORUM O YÜZDEN..... HADİ KISLAR GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUMMM:nazar::nazar::nazar::nazar:

kıslar merhABA,

işten ayrıldım evde bebeğimizle bolbol dinlenerek keyif yapıyoruz evimde net yok annemden girdim şu anda. inşallah tez vakitte hamiş olursunuz güzel anne adayları.. hepinizi çok özlüyorum kıslar...
canım bende snei çok özledim yaaa eve net al kuzuzmmmm

demet canım ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu fakat 4 gün kahverengi leke geldi arkasından hersey normale döndü adet olmadım kan falan yoktu bugün 8 gün hala tık ve idrar testi yaptım tek çizgi çıktı acaba neden hamile olabilirmiyim acaba hiç adet olacakmış gibi karnım falan ağrımıyor bir akıl verirsen sevinirim cnm acillll :)

KISLAR LÜTFEN DEĞİŞİKLİKLERİ ÖZEL MESAJ ATIN OLUR MU? HER ZAMAN GİREMİYORUM O YÜZDEN..... HADİ KISLAR GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUMMM:nazar::nazar::nazar::nazar:

demet canım ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu fakat 4 gün kahverengi leke geldi arkasından hersey normale döndü adet olmadım kan falan yoktu bugün 8 gün hala tık ve idrar testi yaptım tek çizgi çıktı acaba neden hamile olabilirmiyim acaba hiç adet olacakmış gibi karnım falan ağrımıyor bir akıl verirsen sevinirim cnm acillll :):CüvCüv:

demet canım ayın 5 inde adet olmam gerekiyordu fakat 4 gün kahverengi leke geldi arkasından hersey normale döndü adet olmadım kan falan yoktu bugün 8 gün hala tık ve idrar testi yaptım tek çizgi çıktı acaba neden hamile olabilirmiyim acaba hiç adet olacakmış gibi karnım falan ağrımıyor bir akıl verirsen sevinirim cnm acillll :)
canım kan testi yap bazen idrarda çıkmayabiliyor

merhaba arkadaşlar bende yeni katılıyorum aranıza.bende hamileyim .ekimde inş bebeğimi kucağıma alıcam.opuyorumnanaktan

Kızlar,listede değişiklik varsa bildirin olur mu? Ben tarihleri değiştirdim hepsini mart yaptım. Inşallah hepiniz hamiş olursunuz canlarım....

sevgili annelerimiz ve anne adaylarımız,
hep birlikte bu topikte buluşalım. Sevincimizi, kederimizi, hüznümüzü ve derdimizi burada paylaşalım. Hayata umutla tutunalım hep beraber... :1hug:

[ımg]http://img91.imageshack.us/img91/2373/girisbesmele.th.gif[/ımg]

listemiz

sirius06***********************....mart
gulızargezen************07 mart
kerem34gul******************09 mart
hayal1403*******************10 mart
pembe50*********************16 mart
y3s3min**********************21 mart
hatunsultan***************** 02 mart
aysece*********************04 mart
aysen_34********************13 mart
damlam**********************16 mart

:cüvcüv: :nazar: :nazar:

Dmtumt84******************hamileyimmmm :nazar:
Evaa************************hamilemizzz :nazar:
Hayat77********************hayatım hamileeeeee :nazar:
Modelist25*****************hamilemiz:nazar:
Safiye09********************hamilemiz:nazar:
Misskapris*****************hamilemiz:nazar:
Canan2508*****************hamilemiz__________ikizlerimiz geliyooo
yasemeen******************hamilemiz
canımbebek***************hamilemiz
bozo85*********************hamilemiz
a&s************************hamilemiz
aleyna_83*****************hamilemiz
242007********************hamilemiz
canımbebek***********hamilemiz
:nazar::nazar:

Allahım hayırlısı ile bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin canlarım

allah'ım,
sen bu topicte yazışan bütün arkadaşlarımızın anne olmasını ihsan eyle ya rabbi! (amin)
tez vakitte bebeklerini kucakarında görmeyi nasip eyle ya rabbi! (amin)
bebekleri ile sağlıklı, huzurlu uzun ömürler nasip eyle ya rabbi! (amin)
:nazar: :nazar: :nazar:

Kızlar,listede değişiklik varsa bildirin olur mu? Ben tarihleri değiştirdim hepsini mart yaptım. Inşallah hepiniz hamiş olursunuz canlarım....

ah demetim ah, nasıl da 2 mart diye eklemişsin beni, ama doğru teoride hesaplarsan böyle tabii, ama maalesef benim en son verdiğim tarihten sonra daha kaç kere geldi reglim, bu erken menopoz öldürecek beni, hiç bir tarihim birbirini tutmadı,
artık ilaca başladım zaten,
istersen yorulma benim için, ben bile bilemiyorum artık ne tarih ne yumurtlama ne sat kaldı bende, listeden çıkarsan da olur artık
ilacı en az 6 ay kullanacakmışım....:gitme::gitme::gitme:

slm kızlar..... ben geldimmm :))) kim var kim yok kimi tanıyoruz kimlerle tanışıyoruz ortama bakalım.. ben hande 21 yaşındayım 12 haftalık hamileyim :KK66:))zemuszemus

demetim bende hala adet olmadım ama iliyosun hamiş değilim :KK43: ama yarın zeynep kamile gideceğiz eşimlee bakalım ne diycek bu adet görememe öldürecek benii

kızlar size süper haberlerim var hamileyim allaha şükürler olsun banada nasip etti darısı tüm isteyenlere inş :CüvCüv:

aaa bu topice ne olmuşş? demetcim gözün aydın bebiş yoldaymış.. çok sevindim canım Allah sağsalim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.

X