Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

ben burdayım:))) bugün erken kalktım canım sıkkın biraz uyuyamadım.amin canım inşallah hamileyimdir çok fazlada ümitlenmek istemiyorum test almayı düşünüyorum bugün 2 gün kaldı adetime ama çatlıycam meraktan kaydirigubbakcemile3

günaydın canım yaa nasılsın varmı bi gelişme yaa bence bi test yap hem merakla beklemekten iyidir yaa

kızlar yaa çok kötüsünüz bakıyorum bakıyorum kimsecikler yok nerdesiniz hayat y3s3min yaseemen nerelerdesiniz siz hamileyiz diye unuttunuz bizi heee

yok tatlım yaaa geliyorum hep kimsecikler yok gidiyorum geri napayım hem sen bi ara hiç gelmedin:mymeka: neyse şaka bi tarafa öpüyorum canım hayırlı haberler ver bize sende emi :Saruboceq:

yeni arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz yeniden canlandırın şu topiği hadi bakem kaydirigubbakcemile3

aleynacım umarım güzel haber verrisin bize :Saruboceq:

damlamızın duaya ihtiyacı var dr mol gebelikten şüpehelnmiş çok dua lütfen kızlar :çok üzgünüm:

canım napim bende geliyorum geliyorum kimsecikler yok yazanda olmayınca yazmıyodum bari yazımda kendimize gelelim dedim hadee kızlarr canlanın yaaa sende ne var ne yok bebek nasıl canım inş bi sıkıntı yoktur yaa opuyorumnanaktan

evet ben geldimmm....

damlacım allahım inmaşşah bebeğin sağlıklı ve seninledir tatlım. dualarımız seninle hayatım...

hayalcim inşallah bebeğin seninledir. senin hamile olduğuna inanıyorum cnm inşallah da öyledir.

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz y3s3min bıraktı herhalde kk yi. konuşması da yok en son çok hastayım grip oldum demişti ama şu anda ne durumda bilemiyorum allahım hayırlısını nasip etsin inşallah kıslar....

ee ne var ne yok bakalımmm

canım sağol iyi dileklerin için canım yaa inş öleyimdir rabbim isteyen herkeze nasip eder inş yarabbim

iyim canım ne olsun adetim yaklaşıyo gün sayıyorum bakalım ne olcak sen naptın varmı bi gelişme hastalandın mı doktora gittin mi canım
yok cnaım bende aynı düşük yaptığıomdan beri adet olmadım onu bekliyormm doktora gittim uğün değerler normal dedi gönderdi haftaya kadar olmasam başka doktora gideceğim

kızlar adetime 3 gün kaldı belim ve kasıklarım ağırdığı için ümitlenmiştim mrk ettim test yaptım bugün ama negatif çıktı çok üzgünüm mafoldumben

kızlar bılgısını olanlara bır sorum var
ya benım adetım 5 ocak ve sımdıen olan agrılarım var ama kasıklarımda degıl karın cıvarı ...
bunun ıcın sıcak su torbasının ustune oturmsam yada bacaklarımın arasına yada karnıma koysam sızce sakıncası olurmu..
hanı adet olacagımı kesın bılsem hep bole yapar rahatlardım ama ya hamıleysem mesela ...
ne dersınız..

canım sakın yapma bebek olma ihtimali varsa...sıcak bebeği düşürür....tehlikeli....

kızlar adetime 3 gün kaldı belim ve kasıklarım ağırdığı için ümitlenmiştim mrk ettim test yaptım bugün ama negatif çıktı çok üzgünüm mafoldumben

canım hiç üzülme daha adetine var ama yaa hastalanmadın müddetçe üzülme canım bak demet adet günü yaptı halde çıkmamıştı testte belki vardır bilemeyiz canım gününe kadar bekle daha üzülmek için çok erken :1hug:

ya karnın ağrıyorsa ayaklarına al ama karnına alma çünkü sıcak iyi olmaz derler

Yeni yılda herşeyin gönlünüzce olmasını diler,
Tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

Mutlu Yıllar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…