Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar test yaptım neğatif off nie hala adet olmadım:KK43:

canım sabırla bekle hamile olsan çıkardı stres yaptığın için biraz adetin gecikti sanırım hep söylüyorum stres etkiliyo lütfen sakin olunnn

meraba kızlarrr bende bir anneyimmm:) 4 aylık anneyim :)
tebrik ederimm darısı bizleirn başına allah nasip ederse bende 1 ay içinde o makama teşrif edeceğimmm

selam kizlar....ben bu ay hamile kalmak icin cok ugrastim ama adet belirtilerim basladi...adetime bir hafta var ve goguslerim agriyor...benim herzaman adetime bir hafta kala goguslerim agrir...bu ay sizce adet olucammi yine ??
canım adet belirtileri ile hamilelik belirtileri aynı ikisindede göğüslerde belde ağrı kasıklarda hafif şişme yani heran herşey olabilirrrr

canım test yaptın mı sonuç nedir merak ettim..Şeniz
canım olumsuz çıktı ama bu sabah uyandığımda midwe ulantısıyla uyandım ve bel ağrısından duramıyorum akıntım 2 gündür çok arttı. randevu aldım yarın sabah doktora gideceğim bakalıjm inş iyi haberlerle gelirim...

demetcim hayırlı olsn tatlım. allah güzel doğumlar nasip etsin.benim de günüm 8 ocak. yazarmısın tatlım.

canım çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlerin baiına inşallah. hemen tarihini yazıyorum canım. inşallah 2010 uğurlu gelir hepinize...

canım olumsuz çıktı ama bu sabah uyandığımda midwe ulantısıyla uyandım ve bel ağrısından duramıyorum akıntım 2 gündür çok arttı. randevu aldım yarın sabah doktora gideceğim bakalıjm inş iyi haberlerle gelirim...

canım bak ben idrar testini geçen hafta yaptım çıkmadı idrarda hemen çıkmıyor yaa en güzeli git kan testi yaptır hayatım inşallah hamilesindir. akıntın ne şekilde ne renk?

canım çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlerin baiına inşallah. hemen tarihini yazıyorum canım. inşallah 2010 uğurlu gelir hepinize...

canım bak ben idrar testini geçen hafta yaptım çıkmadı idrarda hemen çıkmıyor yaa en güzeli git kan testi yaptır hayatım inşallah hamilesindir. akıntın ne şekilde ne renk?
demetim akıntım 3 gün önce beyaz peynir gibiydi sonrası sarı yoğun bir <kıntıya bıraktı benim ilk hamileliğimde akıntı hiç olmamıştı

demetim akıntım 3 gün önce beyaz peynir gibiydi sonrası sarı yoğun bir <kıntıya bıraktı benim ilk hamileliğimde akıntı hiç olmamıştı

canım hamile olabilirsin inşallah da hamilesindir. ebnde de 2-3 gün peynir akıntı oldu bir de kasıklarım da batma ve ağrı oldu ama aşırı yoğun değil ara ara. sonra k.rengi akıntı gelecek diye bekledim adet olacağım ya sözde, sarı bir akıntı başladı. bariz limon sarısı ara ara oluyor hatta üşütünce ayaklarımı. ayaklarını sıcak tutu canım aman dikkat et . ayak çok önemli. sat tarihin endir canım

kızlar adetime 3 gün kaldı kasıklarım belim sırtım ağrıyor daha önce adet belirtilerimde belim ve sırtım ağırmıyodu bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi bunların dışında başka hiçbir belirti yok mide bulantısı baş dönmesi vs.inşallah hamileyimdir dua edin

kızlar adetime 3 gün kaldı kasıklarım belim sırtım ağrıyor daha önce adet belirtilerimde belim ve sırtım ağırmıyodu bunlar hamilelik belirtisi olabilirmi bunların dışında başka hiçbir belirti yok mide bulantısı baş dönmesi vs.inşallah hamileyimdir dua edin

canım ağrıların için bişe diyemem ama herkezde mide bulantısı olcak diye bişe yok hem daha bulantın alması için çok erken canım benim istersen test al dene bi varsa çıkar adetine az kalmış rabbim hakkında hayırlısını versin canım güzel haberlerini bekliyoruz

kızlar yaa çok kötüsünüz bakıyorum bakıyorum kimsecikler yok nerdesiniz hayat y3s3min yaseemen nerelerdesiniz siz hamileyiz diye unuttunuz bizi heee

X