Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

slm kızlar aranıza yeni katıldım.7 haftalık yeni hamilegim.kusmam var ve kokulara karşı aşırı duyarlıgım ara ara kötü oluyorum :S sizlerdede oluyormu?[/QUO

slm aysecım hosgeldın kadınlar kulubune:)))))) hamılelıgımızı bırlıkte gecırecegımıze cok mutluyum arkadasım:.))) kusmalar olur kotu kokular olur mınık kuslara deger kız okdar ezıyet..bırde rabbım hayırlısıyla kucagımıza almayı nasıp etsın.öptüm arkadişkaydirigubbakcemile5

ya kızlar nerelerdesiniz neden kimse yok günlerden beri topik iyice boş kaldı :sinifsinif:

bence de gülcüm, baksana artık iyice boşladı kızlar buraları heme demet hiç uğramıyor, her gece giriyorum ne gündüz gelmişler ne de geceleri geliyorlar, halbuki ben de ilk topici açtığında tamam dedim buldum yerimi ama daha da pek gelmem herhalde ıpıssız buralar....

bence de gülcüm, baksana artık iyice boşladı kızlar buraları heme demet hiç uğramıyor, her gece giriyorum ne gündüz gelmişler ne de geceleri geliyorlar, halbuki ben de ilk topici açtığında tamam dedim buldum yerimi ama daha da pek gelmem herhalde ıpıssız buralar....

tatlım demet izinli evde de net yok demetin o yüzden giremiyo ama diğer kızlar nerde neden gelmiyo :uhm::uhm:

selam gülcüm, geldim ama sen gitmişsin ya, doğru söylüyorsun pardon demetin izinli olduğunu ben unuttum, neyse sitemimden onun payına olan kısmı diğer kızlara pay ediyorum, ne tuba ne yasemin ne ayşen artık hiç kimse gelmiyor üzülüyorum vallahi ben de bakıp bakıp çıkıyorum işte.... ne yapayım

kızlar mrb ya ben bu ara çok yoğun çalışıyorum işlerimiz çok yoğun giremiyorum topice evet çok boş kalmış akşamlarıda eşimle beraber vakit geçirmek için internete bakamıyorum inanın ki çok merak ediyorum sizleri kedinize iyi bakım kızlar gene gelmeye çalışırım grş

selam şekerler ben taşınma telaşındayım yoksa bi yere gittiğim yok ev arıyorum haftasonuna taşınmayı planlıyoruz inş.dua edin şöööle güzel bi ev bulayım.reglime de üç gün kaldı hayırlısıyla olmam inş. kasıklarımda çok batma oluyo arada başım dönüyo ama kendimi kaptırmamaya çalışıyorum bööööle işte durumlar

selam şekerler ben taşınma telaşındayım yoksa bi yere gittiğim yok ev arıyorum haftasonuna taşınmayı planlıyoruz inş.dua edin şöööle güzel bi ev bulayım.reglime de üç gün kaldı hayırlısıyla olmam inş. kasıklarımda çok batma oluyo arada başım dönüyo ama kendimi kaptırmamaya çalışıyorum bööööle işte durumlar

inşallah önlüne göre bir ev bulursun bende yeni atlattım tamda regl donemınde aynı senın gıbı ama umarım senınıler gelmez

selam kıslar hepinizi çok özledim ben yaaa

ne var ne yok yeni hamişlerimiz vardır inşallahhhhh

bende henüz bir durum yok yumurtlama günüm yeni bitti bakalım hayırlısı inşallah gelir bebişlerimiz

kıslar pazartesi kan testi yaptırdım 0.30 çıktı. çok erken yaptırdım sanırım yafff 11 aralık benim ovulasyon.kanda ne zaman çıkar acaba

inşallah gelir bebişlerimizz

günaydın kızlar.
bende dayanamyırum artık bugün kan testi yaptırcam :)
demetcim yine çok erken davranmışsın eğer ovulasyon 11 aralıksa 12 gün sonra yani 23 aralıkta test yaptıman gerekir canım yani beş gün sonra öpüyorum hepinizi sonucu size haber veririm noluur dua edin canlarım hepinizi öpüyorum bi de bu kadar boş bırakmayın buraları kızıcam hee opuyorumnanaktan

selam canlarımm nabersiniz bakalımmm

bugün gündeydük ayol :) hiç bana göre işler değil ama ne yapacaksın.
yasemencim doğru diyorsun ama kasıklarım ağrıyor ve sol tarafımda batma var adet olacağım sanırım erken mi gelecek ne göğüslerim de şişti. hayırlısı olsun bakalım.

sonucunu yaz emi ben telefonden nete giriyorum okuyorum hergün ama cvp yazamıyorum giriş yapmama izin vermiyor canlarım... öpüyorum hepinizi

kıslar nerelerdesin,iz bakem
ne bu topiğin hali heee????

pazartesi yanınızdayım bana bakın o zamana kadar boş kalırsa döverim heee.....

X