anneler yatış pozisyonunuz nasıl

evet canım burda genelde hersey pahalı...

mrb arkadaslar bende agustos anlerındenım ama aynı seyden benımde sıkayetım var yuzu koyun yatıyordum eskıden ve hala bırakamadım basda sol tarafa yatıyorumm ama uyanınca kendımı gene yuzukoyun yatmıs goruyorum cocugumun sankı oyle byerınee bısey olcakmıs gıbı gelıyor ama ne faydaa napcaz boylee

yaklaşık bir haftadan beri yattığım gibi uyuyorum geceleri ara ara uyanıyorum kızım oyun oynuyo onu seviyorum biraz. sonradan tekrar uyuyorum. bu aralar rahatım uyku yönünden...:dance:

yok yaa bende 1 hafta öncesine kadar rahattım şimdi cok kötü vallahi dönemiyorum kızımın agırlıgını hissediyorum kendimi zor kaldırıyorum oda sıkıştı sanırım icerde gece tuvalete kalkma huyum yoktu ama şimdi 1 haftadır gece tuvalete kalkıyorum sıkıştıgı icin sanırım mesaneme baskı yapıyor mecvuri kalkıyorum off zorolmaya başladı 8 ayada girdik :1no2: ama tek yönden iyi az kaldı kızıma kavuşmama :dance:

dev185pp___.png

sola yatanlardanım bende. fakat sağa döndüğümde oluyor artık eşim bile alıştı sırt üstü yatarsam gece farketmeden o güzel uykumu bölüp sola dönmemi sağlıyor. sağda atardamar olduğu için sağa yatmamalıyız.sırtüstü yatınca da bebeği besleyen kan damarlarına baskı uyguluyormuşuz bebek beslenemezmiş.o neden le mümkün olduğunca sola yatın diyor dr.lar.

Valla ben yüzüstü yatardim hayatta baska pozisyonda uyuyamazdim.simdi mecburen soluma yatiyorum ama gece uyandigimda sirt üstü buluyorum kendimi.Ve sirt üstü yattigimda kalkmam cok zor oluyor .Belim ve kalca kemigimde cok asiri agri oluyor zor yürüyorum sizdede oluyormu ? Offffff gece wc leri öldürüyor beni :))

bende hep sırtüstü yatanlardanım akşam öle yatıım sabah öle kalkarım şimdi sola yatmam gerekiyor bebeğe kan daha fazla gidiyomuş ve kan dolaşımı daha düzgün oluyomuş yatıyorum soluuma gece bi uyanıyorum sırtımın üstündeyim karnımın içinide acıtıyor ama elimde değil sabah bi uyanıyorum karnımın şekli o kadar tuhafki canım kızım karınım sol köşesine sıkışmış yumurta gibi duruyor kalkınca karnımda normal şekline dönüyor :teytey:

gün geçtikçe sağ tarafımada yatmakta zorluk çekiyorum hemen agrı giriyor mecburen sola dönuyorum...gece tuvalete gitmeler bendede var...bir kere uyandıgım zaman uykumda kaçıyor...heralde vucut kendini dogumdan sonraki zamana alıştıryor

bende tam tersi en başından beri sol tarafıma yatamıyorum sağ tarımda daha çok rahat ediyorumm.. tabi sabaha kadar pozisyon değişiyo ama genelde hep sağ tarafa dönüpte uyuyorumm..

bende tam tersi en başından beri sol tarafıma yatamıyorum sağ tarımda daha çok rahat ediyorumm.. tabi sabaha kadar pozisyon değişiyo ama genelde hep sağ tarafa dönüpte uyuyorumm..

ay gelincik sendemi bende hep sag tarafa yatıyorum sola dönüyorum ama uyanınca kendimi sag tarafa dönmüş buluyorum.sag tarafa tehlikeli diyolar ama hayırlısı inşallah sag salim kucagımıza alırız bebişleri

ay gelincik sendemi bende hep sag tarafa yatıyorum sola dönüyorum ama uyanınca kendimi sag tarafa dönmüş buluyorum.sag tarafa tehlikeli diyolar ama hayırlısı inşallah sag salim kucagımıza alırız bebişleri

Arzucumm zaten sol tarfıma dönünce kızım rahatsız oluyo heralde sıkışıyomu napıyoo hemen tekme atmaya başlıyoo.. bide ben rahat edemiyorumm..
ne olcak bilmemm:sm_confused:

kizlar sag tarafa yatmak tehlikeli deilmis.. hatta ARZU canim sen karnimin üzerinde uyaniorum bazen dedin ya..onuda sordum doktoruma.. uyurken bebege zarar verme ihtimalimiz varmi dedim.. karin üstüne yatarsak ve ya yanlis pozisyon alirsak falan-- yok dedi kesinlikle bebek zarar görmez rahat rahat uyu dedi.. o rahat edemeyince dürtükler seni merak etme dedi yerimseniben

X