anneler ve yeni anne adayları acil buraya beklenmektesiniz...!

"NAZ"

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
343
0
merhabalar hanımlar
öncelikle ben aranıza yeni katılan üye ve inşallah yeni anne adayıyım reglime yaklaşık 1 hafta var daha, ama sabırsızlanıyor nereye başvuracağımı hangi testi yapar yada yaptırırsam daha erken sonuç alacağımı bilemiyorum aranızda bana yardımcı olabilecek tecrübeli annelerin veya anne adaylarının olduğunu biliyorum ve sizleri bekliyorum...
şimdiden teşekkürler
:uhm:

canım benim eğer beklemek istemiyorsan
kan testi yaptır
mutlaka çıkar
hadi hayırlısı iyi haberlerini bekliyoruz...

o kadar heyecanlıyım ki kalp atışlarımı kontrol edemiyorum bu nasıl bir duyguymuş böyle olacağımı hiç düşnmemiştim sizlerle mutlaka paylaşacağım

Sevgili Naz,

Aramıza hoş geldin,erken gebelik belirtileri diye bir başlık var,oradaki yazıları bir okursan çok fazla tecrübe birikimi var.

Bir de öyle bir duygu işte bu duygu,bir çok arkadaş bu aşamadan geçmiştir burdan.. umarım hevesin olumluya dönüşür.

Koalayımın da dediği gibi en doğru sonuç kan testi,bizi haberdar edersen seviniriz sonucundan.

çok teşekkür ederim evriş gebelik belirtilerini kesinlikle okuyacağım ve inanın bütün yaşadıkalrımı sizlerle paylaşacağım umarım içimde bir melek taşıyorumdur...

Umarım arkadaşım.. hayır ve de huzur la dolu bir dönem geçirmeni dilerim.

evrişcim gebelik belirtilerini okudum karar vermemde çok yardımcı oldu evet pazartesi günü sabah erkenden kan testi yaptırmaya karar verdim dayanamayacağım yoksa çatlayacağım ortamdan, açken gitmeliyim dimi? allah'ım yardım etsin hepimize bu arada sende durum nedir...?

Sevgili Naz,

Aç gitmende fayda var,en azından ben öyle biliyorum.Ben 2 aylık evliyim naz daha :) O yüzden işin açıkcası hemen düşünmemiştik.. ta ki belirtiler bende de olana kadar.. Şu an regl oldum, bir süredir yaşadığım hamilelik belirtileri üstüne

Şu an bir şey belli değil ama düşünmesi bile insanı çok mutlu ediyor.

Ben doktor kontrolündeyim. Folikasidimi kullanıyorum,kendime dikkat ediyorum,asitli içeceklerden uzak duruyorum,vs.. vs.. Şu an hazırlanıyorum bir nevi.

Haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum.Dualarım seninle..

canım sen taze gelinsin yani hayırlı olsun, bebiş olayına gelince de allah sana da istediğiniz zaman nasip etsin doktor kontrolünde olman iyi bende 1,5 ay önce başladım kontrollere folic asit kullanıyorum suan aman kendine dikkat et, bende senden hayırlı haberler bekliyorum...

arkadaslar merhaba bu aralar cok gergınım cunku 10 gundur adet gecıkmem oldu ama evde yaptıgım testte negatıf cıktı 26 aralıkta olmam gerekıyordu ama bu aralar gergındım acaba stestenmı gecıkmem bılmıorumm.. daha oncede gebelıgım oldu ozaman yıne 2 ay adet kesılmem olmstu doktor bana hamıle olmadıgımı soleyıp adet sokturucu bır hap kullandım yıne adet goremeyıce aynı hastanede farklı bır doktora gıttım hamıle oldugumu soledı(acıbadem hastanesı) bu sefer hıcbır belırtım yok sızde hamıle olsaydım evde yaptıgım testte cıkarmıydı..bana yardımcı olusanız sevınırımm

Sevgili Damla,

Benim bildigim her kadının hamile iken salgıladığı hormon derecesi farklı. Sende azdır belkıde ve de o yüzden evdeki testlerde çıkmıyor olabilir. Bence bir kan testi yaptır derim. En azından bebeğini tehlikeye atacak ilaç falan kullanmamış olursun bu arada..

[QUOTE="NAZ";1810604]canım sen taze gelinsin yani hayırlı olsun, bebiş olayına gelince de allah sana da istediğiniz zaman nasip etsin doktor kontrolünde olman iyi bende 1,5 ay önce başladım kontrollere folic asit kullanıyorum suan aman kendine dikkat et, bende senden hayırlı haberler bekliyorum...[/QUOTE]

Teşekkür ederim güzel dileklerin için.. şu an ki güzel duygularının tadını çıkart,sonunu düşünme hiç,olumsuz bile olsa sonuçta yine denemek senin elinde,bu arada en çok sen kendine dikkat et.. anladığımız kadarıyla olabilme ihtimali şu an çok yüksek sende. :nazar:

Güzel haberlerini bekliyorum Naz. Allah a emanet ol.. heyecanını,duygularını yaz bize.. bunlar da güzel anılar olacak.

damla karan'cım
daha önce başına böyle birşey gelmiş o yüzden bencede kan testi yaptırmalısın en azından aklında şüphe kalmaz evriş'in de dediği gibi bebeşin için tehlikeli olabilecek ilaçlardan da uzak durmuş olursun evde yapılan testler bazen ümit kırıcı olabiliyor, allah gönlüne göre versin...

merhaba zeyne bilir canım bizde hamile kalmayı bekleyenlerdeniz umarım sende ve butun bebek isteyenlerde emeline kavuşur senin sorunun ne canım belkı bır yardımımız olabilir....

merhabalar zeynebilir hoşgeldin
15 ay kısa bir süre değil elbetteki tatlım ama unutmaki geç kalınmış birsey de yok bence, doktora gittin mi? neden kaynaklandığı konusunda bir bilgin var mı?
hepimizin bildiği gibi allah ne derse o olur tatlım ama dilerim ki bebişini birgün mutlaka kucağına alırsın, bak bende yarını bekliyorum yarın kan testi vereceğim umut ile umutsuzluk arasındaki o kötü dönemdeyim ama yine de hayatın bizlerin elinde olmadığının farkındayım, bazen istediklerimiz istediğimiz anda olmayabiliyor onun için moralini bozma ve hayatın tadını çıkar bebişin seni birgün mutlaka mutluluktan havalara uçuracak...

Sevgili Naz,
Nasılsın? yarına az kaldı? Belirtilerin ne durumda? Eminim heyecandan bir şey hissetmiyorsundur.. merakla bekliyorum bende senin sonucunu.

X