anneler lütfen okuyun...

lunatic

inanç başladığında endişe biter...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
1.232
302
34
bir tanıdığımızın başına gelen olayı anlatmak istiyorum...
Kadının iki çocuğu var ilk çocuğu doğduğunda gayet sağlıklı ama sonradan doktorları bile hayrete düşürecek bi şekilde sakat oldu nedeni de bir türlü bulunamadı. Anne baba çalıştığı için bebeklere bakıcı bakıyordu.
Olayın aslı o cani bakıcı bebek hep uyusun ben rahatıma bakayım diye bebeğin bıngıldağına iğne bastırmış sürekli ve bu bebeklerde uyku yaparmış.. Çocuk şuan sırf pislik bakıcısı rahat etsin diye sakat...
Lütfen imkanınız varken çocuklarınızı kendiniz büyütün...

Allah kahretsin bebeklerin Cocuklarin canini yakanlari

Bunu daha oncede duymustum ozellikle yabanci uyruklu bakicilar yapiyormus

En iyisi heryere kamera koymak

Olmuyor iste annenin baktigi gibi ama kahretsin kapital duzen calismayi gerektiriyor

İnnnsallah duzelir yavrum dua edelim insallah

Bunu ben de duymustum. Annem ben cocukken parkta iki kadinin konusmasina sahit olmus. Bakici kadin digerine tavsiye ediyormus, kafasinin tam olarak surasina azicik igne batirinca uyuyor ben de rahat ediyorum cocuk kafasini kaldiramiyor uykudan diye. Annem kadini takip etmis gittigi evi ogrenmis. Cocugun annesine ulasmislar sonra. Gercekten de saclarini aralayip bir bakmislar ki cocugun basinda minik minik igne delikleri var, kanamis yara olmus. Sonra ne yaptilar bilmem.

Allah vicdansiz yapmasin kimseyi ne diyeyim. Sen karnini doyurmasan acliktan olecek kadar savunmasiz, caresiz bir varliga nasil yapilir bu aklim almiyor benim.

Bende bunu duymuştum bir yerde..
İki eltiden birinin çocuğu olmuyormuş.. Olanın da tüm çocukları sakat.. Sonradan görmüşler mi, anlamışlar mı ne, diğer elti iğne batırıyormuş..

O an duyduğumda da, elim ayağım buz kesmişti. Şimdi de..
Allah'ım gör bunları..

Vicdansızlar...

Okurken şok oldum. Böyle bir şeyi daha önce duymamıştım. Savunmasız, küçücük yavrulara böyle kötülük yapanlar insan olamaz. Allah ıslah etsin.

Ben de ayni hikayeyi otobuste iki bakicinin konusmasina sahit olan bir kadinin bakicilari takip edip cocugun ailesine ulasmasi seklinde okumustum. Yukarda annesinin basina gelem arkadas butun bu duyulan hikayelerin baslangici olsa gerek. Elti hikayesinden de anlasilabilecegi gibi calismayip kendin de baksan basina gelmeyeceginin garantisi yok. Malesef herkes isini birakicak imkanlara sahip degil.

malesef kayınvalidemin eşim için anlattıgı olay hala tüylerimi diken diken eder, eşimin abisi 3 yasındayken eşim daha yenı dogmus ve kv kp çalışıyor cocukları bakıcı bakıyormuş.... kayınbıraderım artık konusmaya baslamıs yavas yavas ve bır gun soylemıs: anneeeeeeee bız kardesıme ılac verıp uyuytuyoruz x teyzeyle o uyurken bızde rahat rahat gezmelere gıdıyoruz dıye....kv şok olmus tabı ve ertesı gun takıp etmısler ve tam dısarı cıkarken yakalamıslar, sonrada ıtıtraf etmıs tabı kadın.... Neyseki fazla veremeden bıkac gun vermıs sadece kayınbıraderım hemen soylemıs, yoksa Allah korusun eşimde de olabılırdı bırsey....

kadının savunması ıse: bişey olmaz sandım, diğer bakıcı arkadaslarıda hep oyle yapıyormuş....Akla bak ya......

Rabbım boylelerıne bıraz vıcdan, ve layıgınıda fazlasıyla versın.....
İğne batırmayı ılkkez duydum.Rabbım tum annelerın yardımcısı olsun, bebekleri her kotuluklerden korusun..

Yemin ederim, okuyunca karnima kramplar girdi...
Evlerden irak...
Aci ceke ceke gebermek istesinler de, geberemesinler haysiyetsiz, vicdansizlar...

bebeğin bıngıdağına iğne batırmak ne demek yaaa insanlıkmı buuu:KK47::KK47::KK47:tüylerim ürperdi bıngıldak çok hassas biyer elimizi bile sürmeyiz bişey olacak diye :KK20::KK20::KK20:

Ayy!!vicdansız.. Daha neler duyucaz Allah kahretsin bunları.. Gebersinler. Nasıl kıyabiliyolar masumlara yaa

Yapilabilicek en büyük kötuluklerden biri ya Allah vicdan Versin savunmasiz meleklere bunu yapanlar ıslah olsun ya .

Okurken kizimi emziriyordum
Dondum kaldim
İsyerimde bebegime oda yaptiriyor esim, ben bakiciya vermicem diye israr ettigim icin
Ama bakiciya vermek zorunda olanlari Allah iyi insanlarla karsilastirsin
Boyle vicdansizlari da Allah nasil biliyorsa oyle yapsin

Allah kahretsin böyle vicdansızları el kadar savunmasız bebeklere bunları yapanları.. tüylerim diken diken oldu.. ben de bebek bekliyorum ve çalışmak zorunda olduğum için doğduktan 2-3 ay sonra bakıcıya bırakmak zorunda kalacağım bebeğimi.. Allah benim ve benim durumumda olanların yardımcısı olsun.. zaten kara kara düşünüyordum tanımadığım insana nasıl emanet edeceğim yavrumu diye şimdi iyice içim kötü oldu.. :KK14:

Bakıcı olan evde her odaya kamera şart bence

Ilk defa duydum içim ürperdi biz elimize iğne batmasına dayanamıyoruz da küçücük bebeklere yapıyorlarmis ya. Sanki oyuncak bebege batıriyor gibi hiç mi acımalari yok ya. Valla içime oturdu yaa.

Allah belalarını versin,vicdandan yoksun hayvanlar:KK47::KK47: (hayvanlara hakaret ettiğim için üzgünüm:KK50:)

böyle birşey duymamıştım hiç bende çalışıyorum allahtan kv bakıyor içim ürperdi
benim oğlum daha 2,5 yasında olmasına rağmen gündüzleri asla uyumuyor kv sabredip bakıyor insanın kendi canının bakması ayrı olay çok şükür yarabbim....
allahım şifalarını versin inş....

Anlatilan bana biraz "aidsliler sinema koltuklarina igne koyup aids bulastiriyorlar!" Gibi geldi nedense :/
Ben pek ihtimal vermiyorum. Tabii ki cocuklarinizi iyi insanlarla karsilastirsin Allah.

X