Anneler günü indirimleri

Carrefour Maltepe Park'tan 10 Kişiye Akşam Yemeği
Yarışmamıza CarrefourSA Maltepe Park’tan 75 TL ve üzeri alışveriş yapan bütün ziyaretçilerimiz katılabilir.

CARREFOURSA MALTEPE PARK ANNELER GÜNÜ KAMPANYASI:
"Anneler Günü" hepimiz için çok özeldir. Bizleri dünyaya getiren, en değerli varlıklarımız olan"Annelerimiz"in günü...

CarrefourSA Maltepe Park 13 Mayıs 2012’de 1O kişiyi Titanic Hotel’de çift kişilik akşam yemeğine gönderiyor. Bu özel günde sizinle olan CarrefourSA Maltepe Park "Anneler Günü’nüzü" kutluyor.

Ayrıntılı bilgi için kaynak site İndirimgundemi

Son düzenleme:
İnegöl AVM'de Annem ve Ben,
İnegöl AVM'de çekilmiş, annenizin ve sizin en mutlu karenizi facebook sayfamızda paylaşın
ANNELER GÜNÜ HEDİYENİZ İNEGÖL AVM'DEN OLSUN
20 Mayıs'a kadar facebook sayfamızda paylaştığınızfotoğraf içinde en çok beğeni alan
1.ye 500 TL
2.ye 300 TL
3.ye 200 TL
değerinde hediye çekleri sizleri bekliyor.

journeyde de bir alana 2. ürün bedava bedenleri biraz küçük anneme olmaz ama kendim için 2 ceket 1 etek 1 gömlek aldım bile :))))

Markaponda anneler gunune ozel bir cok sey var.Benim gozum swarovski tasli takilarda kaldi ama karasizim.
Tepe home da cok cazipmis.

LCWaikiki' de 5-13 Mayıs tarihleri arasında her 75 TL ve üzeri alışverişlerde Anneler gününe özel kutulu havlu takımı hediye.!

arkaaşlar dagide indirim var bugün songün internet online satıştan alabilriiniz bende şimdi gördüm ve alışverişimi yaptım bilginize tüm ürürnler %50.

X