anneler günü hediyeniz ne olacak?

nişanlı kızlar valla zor hediye meselesi ben nişanlıyken dünya para verip çanta cüzdan aldım yaz geliyo diye kadıncağız siyahtan başka kullanmazmış ben kave krenm karışımı almıştım beğenmedi canım sıkılmıştı o zaman nedense aman zor bi kadına hediye beğendirmek valla bu senede mutfak malzemesi aldım her zaman kullanır

güzel hediye valla ben de mi alsam ütüden vazgeçip ne?

yaşasın benim anneler gününden önce doğum günüm var önce ben 8 mayıs.............

selam kızlar valla geçen yıl anneme ablamla perde diktirdik kayınvelideme görümcemlerle bulaşık makinesi aldık ama bu yıl çok açılamayız ben de görümcem ve ablamda işsiziz şuan eşimin annesine ne alacağım mechul ama anneme işlemeli salon takımı örtüsü alıcaz birde yapay çiçek sehpa üstüne ablamla ortak ama eşimin annesi................

ben anneme mutfak robotu alcam..
böle her şeyi yapandan,rondo,rende,blendır falan filan..
aha da böle bişey

bence hepinizin ki güzel fikirler benim de kayınvalidenin ki hazır ama annem çok zor beğenir buna ne gerek vardı der her zaman o yüzden çok gerkli bi şey almalıyım.geçen gün ütüsünü beğenmiyodu.o yüzden ya ütü olucak uygun fiyatlı ve iyi bi şey ya da işlemeli çay bardağı tarzı bişey olabilir.onu da kıyıp kullanmaz bizimkisi vitrine koyar diye korkuyorum.o yüzden ütü daha iyi gibi.bu arada şu arçeliğin ütü masası hediyeli ütüsü ne kadar bilen var mı?

eveeeet başka kızlar kim neler alıyo hadi dökün fikirlerinizi bakalım...

iyi akşamlar ben kayınvalide adayına canlı çiçek aldım gül kırmızı rengi

iyi akşamlar ben kayınvalide adayına canlı çiçek aldım gül kırmızı rengi

iyi akşamlar esra.sen çok romantikmişsin canım.ben o kadar yakın hissedemiyorum kendimi.eskidik biraz ondan heralde.mesafeyi koruyorum yani...

ya kızlar bende biraz ilginç ama anneme avize almaya karar verdim yeni bi yazlık ev aldılar oranın avizesi yok düşündüm başka bişeye ihtiyacı yok elektronik eşyası çok var üst baş her zaman alıyorum. Sizce avize hediye olurmu? Bireysel değil biraz ama ne biliym kayınvalideme de tost makinesi felan düşümüyorm bakalım

bence tam benim kafamdansın.hediye dediğin ihtiyaç gidermeli..

annem dügün icin sık bi esarp alıyım diyorum ama kayınvalideme ne alcam bulamadım nişanlım da süs esyası alalım dedi begenir sanırım

ayyyyyyy ne zor oldu bu hediye konusu valla ben cumartesi ye bıraktım

kızlar ben anneme bulaşık makinesi almayı düşünüyorum fikir verecek olan var mı
hangi marka iyidir hangisi kötüdür

ben annemden uzakta oldugum ve yanina gidemiyecegim icin kendisine cicek ve cikolata gönderdim, pazar günü eline ulasacak insallah sürpriz olacak cok güzel sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…