Anneannem ve düğün takım

Benim baba tarafı bu. En son sen bana ne dedelik yaptın da torunluk bekliyorsun diyince kesti sesini. Bu tarz olayların maddi boyutları ayrı manevi boyutları apayrı, asla unutulmuyor.
Evet ya asla unutamıyorum hayatımda en nefret ettiğim şeydir maddi birsey istemek babamdan bile istemezdim ilk defa zorda kaldım ve aldığım cevabı unutmuyorum

Annenizle aynı şeyleri yapardım . Kimse çocuğuma vuramaz

Annenizle aynı şeyleri yapardım . Kimse çocuğuma vuramaz
Evet benim annemin de kırmızı çizgisi. Baya dövdüm öldürecektim diye anlatır zor almışlar elinden yengemi. Gözüm döndü dua etsin yaşadığına der. He şimdi ne oldu kuzenim ve abim çok yakın. Üniversitede aynı evde kaldılar. Popoyla dön gibiler. Çocuk kavgasına sen ne karışıyorsun. Biz amcamın çocuklarıyla çok kavga ederdik ne annem ne yengemler bir şey demezdi. Ayırırlardı ama sen benim çocuğuma vurdun diyip ne annem ne yengem vurmadı. Ki çocuk kavga eder 3 ek sonra barışır oynar. Bayramda paraların tarihine bakar kavga ederdik yani. Çocuk bu

Bende şimdi şimdi istemediğim insanlarla gorusmemeye basladim. Bir yandan diyorum ki acaba yanlış mı yapıyorum diğer tarafım diyor ki en doğrusu bu .
Benim babam bunu 70 sene yaptı 40 yaşında görünüyor annem hiç yapamadı 50 yaşından beri hasta demek ki gamsız olmak lazım.

Kendimi bildim bileli nefret ederim zaten akraba eş dost zoraki muhabbetlerden, eşimi de kendim gibi seçtim. Mis gibi sıfır problem huzur içinde yaşıyoruz.

Aynenn öyle !!!
Kayrılan, imkanlarını önüne altın tepsiyle sundukları evlatlarından/torunlarından bekleyecekler karşılığını.

Garip hissetmekte çok haklısın annem bana yıllar evvel bir ata altınlı kolye almıştı her model farklıdır ya eşi benzeri yoktur çok pahalı bişey değildi ama ben annemden bana hediye diye çok sevmiştim bana almıştı bende düğün hazırlıkları içindeydim kuzenim benden 6 ay önce evlenmişti düğünde o bana aldığı kolyeyi kuzenine takalım mi dedi ben tabi çok kötü hissetim kendimi annem bana almıştı hediye sen kalkıp kızından alıp yeğenine takacaksın asla vermedim. Çokta kızmıştım aklıma geldi birden ..neyse içimi döktüm

Bak sana tavsiye Annenenin durumu iyi olsa da bazen torun veya yeğen arasında ayrımcılık yaptıkları oluyor ben senin yerinde olsam takı hakkında hiç konuşmazdım senin bileceğin iş der çekilirdim kenara zaten hayat kısa ve anneanne diyorsun yaşlı bırak mürvetini görmeye gelsin yanında olsun yeter bu senin için rahat kıymetli olsun.

Benim anneannemde erkeğe düşkündür. Özellikle torunlar arasında. Bende ona göre davranırım. Gerçi annemi üzdugu için aynı şekilde hiç gorusmuyorum bilene. Etme davet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…