anne oluyorum inanamıyorum

Çixgxdem

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
425
4
41
kızlar klomen kullanıyodum 3. denemede kaldım.şükürler olsun rabbime.pko olup hamile kalınıyomuş yani içiniz rahat olsun.çünkü benim hiç umudum yoktu.ama rabbim nasip etti.umarım en kısa zamanda sizde kavuşun dileğinize.dualarım sizinle.birazdan eşim gelicek kan tahlili yaptırıcaz çok merak ediyorum.dua edin nolur.

gözün aydın canım tebrik ederim....................................

Hayırlısı olsun canım..Allah yavrunu kucağına alıp sevmeyide nasip etsin..İkinizede iyi bak .Sevgilerimle..

Gozun aydın olsun saglıklı bır hamılelık dıonemı ve saglıklı bır dogum yapman dılegıyle darısı ısteyen herkesın basına ınsallah

gözün aydın canım, hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kavuşursun inşallah yavruna, darısı tüm isteyenlerin başına...

tebrıkler cnm gozun aydın ınsallah tum ısteyenler de kavusur senın gıbı melegıne

gözün aydın canım,tebrik ediyorum...inşallah sağlıkla kucağına da alırsın..

tebrikler canım gözün aydın allahım sağlıklı bir hamilelik ve doğum nasip eder inşallah

ÇOK SEVİNDİM CANIM.aLLAH SAĞSALİM KUCAĞINA DA ALMAYI NASİP EDER VE SAĞLIKLA SIHHATLE BİR ÖMÜR VERİR İNŞALLAH.PEKİ ÇATLATMA İĞNESİ DE OLDUNMU TATLIM?YOKSA SADECE KLOMENLE Mİ HAMİLE KALDIN?

canım çok sevinidm darısı bizlerin başına işallah dualarını bizlerden esirgeme tebrikler rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin işallah

cigdemcim gozun aydin allah kucagina almayida nasip etsin kan sonucunu yazarsan sevinirim!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…