anne oluyorum inanamıyorum

canım yaa nereledesın sen senı cok ozledım kac aydır konusamıyoruz tebrık ederım canım allah kucagına almayı nasıp etsın kendıne cok dıkkat et bol bol dınlen ıs yapma ok optummmmmmm bebısınede opucuk yolluyom teyzesı yesın onu :)

tebrikler Hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin Allah
kendine iyi bak hoşçakal

canlarımmmm.hepinize çok teşekkür ederim.eksik olmayın sizi çok seviyorum.sırdaş oldunuz bana.allah isteyen herkesi kavuştursun en kısa zamanda.ben hala inanamıyorum.dr kan testi yapma yarın gel dedi.1 de randevum var.dua edin.umarım herşey yolundadır.tedavim klomen+prengly şeklinde oldu.3 denemede tuttu.10 ay sonra kaldım.işte böyle.gelişmeleri gelince yazarım.

bu arada canım mehtapım saol çok teşekkürler.ama biliyomusun artık bunalıma girmiştim hamilelik hakkında hiç bişey duymak istemiyodum.ama rabbim nasip etti.çok şükür.

lem:mymeka:ağzını buununu dağıtırım lem.döv beniii.valla kendimi boşlukta hissederim valaaa.rabbim sana ikiz versin inşaallahhh amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn.delisin iice yersin kafayı:roflol:tatlicadiarzu

ya millet beni ayıplamayın ama ben bu klomeni çok merak ettim heralde bir ilaç ne işe yarıyo hamile kalamayan herkes bunu kafasına göre kullanabilirmi eczaneden öylesine alınan bir ilaçmı ben öylesine gidip alabilirmiyim yan etkileri varmı merak ettim çünkü bu sitede çok duydum klomen kullanım hamile kaldım diyen lütfen cevap yazın merak ediyorum

Gözün aydin canim.a.s. Allahim, bevegini saglikli sigatli kucagina almayi nasip etsin. Darisi benim gibi bebis isteyenlerin basina.

canım benim inan çok sevindim çiğdemcim.allah tamamına erdirsin inşallah.3. çatlama iğnesinde oldu dimi canım.ben bu ay boş geçtim.kist oluştu.diğer ay çatlama iğnesi yapılacak kısmetse.bakalım nolacak.kendine ve bebişe çok dikkat et canım.öpüyorum seni

canım arkadaşımmm saol.aminnn inşaallah tez vakitte sende kavuşursun ve tüm isteyen arkadaşlarımda.bugün gördük onu mercimekten küçük dedi doktor çok tuhaf bi duygu yaa.

bak güzel arkadaşım sakın bu ilacı dr kontrolü olmadan kullanmayın.benim yumurtalıklarımda kist vardı tedavi gördüm daha sonra yumurtlama bozukluğu olduğu için bu ilacı kullandım.ama eğer kistin varsa ve bu ilacı rastgele kullanırsan ameliyatlık bir kist sahibi olursun amöan haa.benim 3. denemde tuttu tedavi.yani ilaç bile kesin değil anlatabildimmi.11 ay bekledik ama sonunda geldi rabbim hepinizede nasip eder inşaallahh.amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn:teselli::1hug:

saol özlemcim çok teşekkür ederim umarım sende hamilesindir sanırım şuan öyle bir beklentin var.çokk öptüm senii.

canım ya tebrikler inşallah bizde böyle güzel haberlerimizi burda yazarız.allah a emanet olun.kendine dikkat et ve iyi bak:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…