anne oluyorum inanamıyorum

canım yaa sevindim hamile olduğuna ama ikiz olduğunu duyunca vavvv dedim:)))

harika yaaaaaaaaaaaaaaaa

senı canı gönülden kutlarım canım....

kendine çok dikkat etmenı istiyorum dr nederse yap...kendını iyi hısetsennde yat denılıyorsa yat canım....bebıslerı ıstıyoruz:))))))))))))

bak güzel arkadaşım sakın bu ilacı dr kontrolü olmadan kullanmayın.benim yumurtalıklarımda kist vardı tedavi gördüm daha sonra yumurtlama bozukluğu olduğu için bu ilacı kullandım.ama eğer kistin varsa ve bu ilacı rastgele kullanırsan ameliyatlık bir kist sahibi olursun amöan haa.benim 3. denemde tuttu tedavi.yani ilaç bile kesin değil anlatabildimmi.11 ay bekledik ama sonunda geldi rabbim hepinizede nasip eder inşaallahh.amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn:teselli::1hug:

ya canım saağol valla bende millet bu ilaçla hamile kalıyo sanıyorum bende de kist var follikül kist ama doktor tedavi vermedi çünkü tedavisi sadece doğum kontrol ilacı ile oluyomuş bizde bir buçuk yıllık evliyiz çocuk istiyoruz ama olmuyo işte bu yüzden doğum kontrol ilacını vermedi kistin hamile kalmana engel değil dedi ama ben yinede içime sindiremiyorum sanki bu kistin tedavisini yapmazsam hamile kalamam gibi geliyo tedavi de olursam tam bir yıl hamile kalma planımı rafa kaldırmalıymışım napıcam bilmiyorum ama bilgilerin için sağol

canımk çok sevindim ne zamandır istiyodun bu bebeği yazılarını okuyordum hep Allah herkese bu sevinci yaşatsın inşallah.bizim için de dua etmeyi unutma

canım arkadaşlarım çok saolun duygularınız için.rabbim hepinize nasip etsin.ben çok ağladım,ümitlerimi yitirmeye başlamıştımki rabbim meleğini gönderdi.ama aynı anda kaybetme korkusunuda.allahım onu bize bağışla neolur.tüm yavruları ailelerine.size nasip etsin tüm kalbimle diliyorum allahtan.canım dostlarım.zor günlerimin ortakları.Şeniz

arkadaşlar nihayet dün dra gittik ve meleğim yalnız geliyomuş öğrendik.şuanda 8 mm boyu.kalp atışlarını dinledik eşimle çok başka bir duygu.rabbime şükürler olsun.allah tüm isteyenlere tattırsın bu duyguyu.içimde başka bir can var şuanda ve bunu ilk kez dün hissettim.kalbi öylesine çırpınıyorduki yavrum var gücüyle yaşama sarılmış.onu şimdiden çok seviyorum.

Topiğiniz güncelliğini yitirdiği için kilitlenmiştir.Sorularınız için konu sorumlusu(moderatör)ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla...

X