Anne olmak

bide şu versiyon var misal ben adetim geçti 2 gün ama hala çıkmadı kesin geç döllenme kimininki 1 hafta sonra çıkıyomuş :))

slm kızlar
3 aydır bebek düşünüyoruz. ilk ay o kadar kaptırdımki rüyalarımda, evde var gibi hissettim bebeğimi adet olamadım o kadar kaptırmışımki hormonların dengesini bile bozmuşum 5 kez test yaptım sonunda hastanede kan tahlili ve doktorun gebe değilsiniz demesiyle tatmin oldum evet gebe değilmişim bu ay adet yine geçikti 3 gün gidip test alamıyorum yine negatif çıkıcak diye ama yine kaptırmaya başladım sanki içimde bebeğim YÜCE ALLAHIM ARATMASIN HEPİMİZE SAĞLIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN

Evet canım ya ben de dün aynı şeyi yaşadım üç gün var silik de olsa çıkar diye yaptım ama yok senağlama Tabi hemen adı erken yaptım canım oldu kaydirigubbakcemile3

ben artık adet günüm geçinceye kadar test yap-------ma-------------ya------------ca------------ğım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En azından doğal yollarla öğreneyim bebişim olmadığını. Adet dönemim ortaokuldan beri bir gün bile şaşmadı çünkü.

Amin canım inşallah. Kimse bebek özlemi çekmesin.

Haklısın canım, ben de bir daha gecikmeden test yapmayacağım. Çünkü ne olmadığına ikna oluyorsun, ne de olduğuna. İyice muallakta kalıyor insan. :bbo:

ne guzel bir yazı olmuş..okuyunca o gunlerimi hatırladım.ama tuhaftuırki bunları yaşadım mesela adetim 2 gun geçti test yaptım negatif.7.gun yaptım hamişim nasıl dayandıysam nasılsa hamile degilim dedim.dr gittim geç döllenme al bitan e daha:)ve hapşırık krizine gitmiştim resmen belirtilerden biri buydu ömrümde öle hapşırmadım birde çok üşümüştüm vay be günlerdi...
umarım hepiniz saglıkla bebeklerinizi kucagınıza alırsınız..

KIZLARRRRR...... bizde ecrin gibi hatırlayacağız bu günlerimizi.... mesela ben ilk aydaki denememe bakıyorumda... "bu ay hamile gibi hissediyorum kendimi kocacımmm "demiştim...(sanki daha önce hamile olmuşum veya ilk aydan hemen bebiş gelecekmiş gibi) ama şimdi hissettiklerimi çaktırmıyorum bile..yalnız kadınlar kulubüne takıldıkça kocim bana prof. ne haber diyor...evet bi şeyler değişecek... bizim ve kocilerimiz için ...İŞTE O ZAMAN bizde siteye belirti peşine koşmaya değil yaşadıklarımızı anlatmaya hevesli olarak gireceğiz.....ama şimdilik hepimize kolay gelsinnnnguclubacismile

aaaaa ben yazmışım en son..burdaki kızlar nerdesiniz ayol...topiğin başı güzeldi....MıLKYBUG NERDESıN?????

Umut tükenmiyor, üstüne kaç kere adet görüyorsun, hala acaba üstüne görme mi diye düşünüyorsun.kaydirigubbakcemile3
Güzel anlatmışsın.
Eline sağlık.

sanki beni anlatmış ama malesef arşimett gibi çıkamadım hala banyodan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…