Anne olmak

bide şu versiyon var misal ben adetim geçti 2 gün ama hala çıkmadı kesin geç döllenme kimininki 1 hafta sonra çıkıyomuş :))

slm kızlar
3 aydır bebek düşünüyoruz. ilk ay o kadar kaptırdımki rüyalarımda, evde var gibi hissettim bebeğimi adet olamadım o kadar kaptırmışımki hormonların dengesini bile bozmuşum 5 kez test yaptım sonunda hastanede kan tahlili ve doktorun gebe değilsiniz demesiyle tatmin oldum evet gebe değilmişim :KK43: bu ay adet yine geçikti 3 gün gidip test alamıyorum yine negatif çıkıcak diye ama yine kaptırmaya başladım sanki içimde bebeğim YÜCE ALLAHIM ARATMASIN HEPİMİZE SAĞLIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN

Evet canım ya ben de dün aynı şeyi yaşadım üç gün var silik de olsa çıkar diye yaptım ama yok senağlama Tabi hemen adı erken yaptım canım oldu kaydirigubbakcemile3

ben artık adet günüm geçinceye kadar test yap-------ma-------------ya------------ca------------ğım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En azından doğal yollarla öğreneyim bebişim olmadığını. Adet dönemim ortaokuldan beri bir gün bile şaşmadı çünkü.

slm kızlar
3 aydır bebek düşünüyoruz. ilk ay o kadar kaptırdımki rüyalarımda, evde var gibi hissettim bebeğimi adet olamadım o kadar kaptırmışımki hormonların dengesini bile bozmuşum 5 kez test yaptım sonunda hastanede kan tahlili ve doktorun gebe değilsiniz demesiyle tatmin oldum evet gebe değilmişim :KK43: bu ay adet yine geçikti 3 gün gidip test alamıyorum yine negatif çıkıcak diye ama yine kaptırmaya başladım sanki içimde bebeğim YÜCE ALLAHIM ARATMASIN HEPİMİZE SAĞLIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN

Amin canım inşallah. Kimse bebek özlemi çekmesin.

ben artık adet günüm geçinceye kadar test yap-------ma-------------ya------------ca------------ğım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En azından doğal yollarla öğreneyim bebişim olmadığını. Adet dönemim ortaokuldan beri bir gün bile şaşmadı çünkü.

Haklısın canım, ben de bir daha gecikmeden test yapmayacağım. Çünkü ne olmadığına ikna oluyorsun, ne de olduğuna. İyice muallakta kalıyor insan. :bbo:

ne guzel bir yazı olmuş..okuyunca o gunlerimi hatırladım.ama tuhaftuırki bunları yaşadım mesela adetim 2 gun geçti test yaptım negatif.7.gun yaptım hamişim nasıl dayandıysam nasılsa hamile degilim dedim.dr gittim geç döllenme al bitan e daha:)ve hapşırık krizine gitmiştim resmen belirtilerden biri buydu ömrümde öle hapşırmadım birde çok üşümüştüm vay be günlerdi...
umarım hepiniz saglıkla bebeklerinizi kucagınıza alırsınız..

ne guzel bir yazı olmuş..okuyunca o gunlerimi hatırladım.ama tuhaftuırki bunları yaşadım mesela adetim 2 gun geçti test yaptım negatif.7.gun yaptım hamişim nasıl dayandıysam nasılsa hamile degilim dedim.dr gittim geç döllenme al bitan e daha:)ve hapşırık krizine gitmiştim resmen belirtilerden biri buydu ömrümde öle hapşırmadım birde çok üşümüştüm vay be günlerdi...
umarım hepiniz saglıkla bebeklerinizi kucagınıza alırsınız..

KIZLARRRRR...... bizde ecrin gibi hatırlayacağız bu günlerimizi.... mesela ben ilk aydaki denememe bakıyorumda... "bu ay hamile gibi hissediyorum kendimi kocacımmm "demiştim...(sanki daha önce hamile olmuşum veya ilk aydan hemen bebiş gelecekmiş gibi) ama şimdi hissettiklerimi çaktırmıyorum bile..yalnız kadınlar kulubüne takıldıkça kocim bana prof. ne haber diyor...evet bi şeyler değişecek... bizim ve kocilerimiz için ...İŞTE O ZAMAN bizde siteye belirti peşine koşmaya değil yaşadıklarımızı anlatmaya hevesli olarak gireceğiz.....ama şimdilik hepimize kolay gelsinnnnguclubacismile

aaaaa ben yazmışım en son..burdaki kızlar nerdesiniz ayol...topiğin başı güzeldi....MıLKYBUG NERDESıN?????

Umut tükenmiyor, üstüne kaç kere adet görüyorsun, hala acaba üstüne görme mi diye düşünüyorsun.kaydirigubbakcemile3
Güzel anlatmışsın.
Eline sağlık.

Geçenlerde annemle konuşurken, nasıl anlardınız hamile olduğunuzu diye sordum. İki üç ay adet olmayınca anlardık işte dedi. Kendimle kıyasladım ve güldüm.Gelelim bize...

Adet bitiminden başlayıp her gün ısı takibi yapılır. Soğan suyu içilir, kocaya her ihtimale karşı keçiboynuzu suyu içirilir. :içelim: Yumurtlama günü geldiği zaman belinin altına bir yastık ordusu konularak gün aşırı ilişkiye girilir. kaydirigubbakcemile Her ilişkiden sonra aman, spermler çıkmasın diye uykuda bile vücut kasılır.Bir damlası bile ziyan edilmez kaydirigubbakcemile3 İlişkinin sabahında acaba hamile miyim tripleri başlar. Kaşa kirpiğe bakılır göğüsler incelenir, manyak gibi akıntı kontorulü yapılır. delikafadulden Hatta her çişten sonra, kafa klozete gömülüp tortu tahlili yapılır.
İçinde bir canlı olduğu şüphesi yiyip içtiklerimize de yansır. cokacimcoook Çay kahve biraz azaltılır, sağlıklı şeyler yenir, her sabah folik asit yutulur. Böyle böyle adet dönemine yaklaşılır ki asıl heyecan bu dönemdedir. Artık gebelik varsa ciddi ciddi sinyal gönderebilecektir ve bu düşünce bizi manyak yapar sempatiksalakcinni Sabah gözünü açtığın andan gece yatana kadar vücudun her santimetrekaresinde belirti aranır. Aynanın karşısına geçip göbek deliğinden aşağı doğru uzanması beklenen çizgi var mı kontrol edilir. Kiripikler karışıyor mu? Göğüsler sızladı mı , şişti mi , karıncalandı mı, üzerinde pembe çizgiler var mı bakılır. Eğer hafif bir mide bulantısı varsa buna deli gibi sevinilir. Uyku bsatırdığında Allahım yoksa hamile miyim? denir. Ama bu kadar beklentinin yanında bir de her ihtimale karşı ''Yok yok hamile değilimdir :umursamaz: '' diye kişisel kandırma tekniği uygulanır. Bu işe yaramaaaz ama :icecream: Kadınlar Kulübü günde milyon kez karıştırılır, hamilelik belirtileri baştan aşağı taranır. Aynı dönem adet günleri olanlar bir anda kader ortağı olur olumunekankayizsmile samimi ilişkiler kurulur.
Test yapma dönemi gelir, artık bekleme sabrı kalmamıştır ve en yakın eczaneden test alınır, Öss stresiyle test yapılır eyvahedigeldismile başında beklenir ve bir mucize olmuştur, ikinci çizgi salına salına boy göstermektedir :dance: Önce inanılmaz, sonra inanılır, sevinçten ağlama krizine girilir. Suyun kaldırma kuvvetini bulan Archimet gibi, banyodan fırlayıp çıkılır. Eşe dosta haber salınır. Hepimiz anne oluyoruzdur... :hooray:

Bebek özlemi çeken tüm annelerin bir gün yaşaması dileğiyle...

sanki beni anlatmış ama malesef arşimett gibi çıkamadım hala banyodan :KK43:

X