Anne olmak istiyorum!!!

gulden44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1
0
44
Merhaba Sevgili Admin;

Benim de çocuğum olmuyor. Aradan 8 yıl geçti. Dualarınızı bekliyorum!! Allah herkesin duasının kabul etsin. Çünkü çok zor şey.! :1no2:

Merhaba Sevgili Admin;

Benim de çocuğum olmuyor. Aradan 8 yıl geçti. Dualarınızı bekliyorum!! Allah herkesin duasının kabul etsin. Çünkü çok zor şey.! :1no2:

canım senin gibi çocuk hasretiyle yana çok kişi var bu sitede,bu zamana kadar hiç tedavi oldunmu,sorun ne?allah yardımcımız olsun...:teselli:

allah inşallah en kısa zamanda sizlere bir evlat nasip etsin dilerim

umudunuzu kaybetmeyin benim yengem 17 senelik evli ama suan ilk bebegine hamile :))üstelik yasıda 47

:Saruboceq:Canım ben de 7 yıl sonra bebek sahibi oldum...Yaradanımın hazinesi bol ...Umudunu yitirme ve çabalamaya devam et...Şimdi oğlum 11 yasına girdi(Allahım evlatlarımıza sağlıklı ömür versin inş.)... Bu durumun en acı yönü ise taşın (bebek sahibi olamamanın ) hep en yakınındaki insanlardan gelmesi ...Allahım bir an evvel evlat hasretiyle yananların hasretini dindirsin ...:Saruboceq:

Allah dualarımızı kabul eder inşallah. inşallah istediğinize kavuşursunuz biran önce..

Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat...Ne garip bir dünya kimisi çocuk özlemiyle yanar, tutuşur; kimisi de bi anlık zevki için kazara hamile kalıp kendi canını katleder...:1no2:

:Saruboceq:ısallah canım senınde ve senın gıbı evlat ozlemı olanlarında ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN en kısa zamanda hayırlı saglıklı :emir_bebek:sırın bır bebek versın kucagına :teselli:allah

canım çok zor bilirim benimde 2 sene olmadı.şimdi ise 10 aylık bi oğlum var.dahası korunmama rağmen tekrar hamile kaldım 9 haftalıkta hamileyim şu an.inan bi gün gelicek bebişini kucağına alacaksın ve bu yaşadıklarını hiç yaşamamış olacaksın.arkadaşımın 6 sene olmadı şimdi ikizleri var tıp çok ilerledi inanki sıkma canını lütfen.senin için dua edicem

canım allah kapılarını işallah sanada açar ve ummadığın anda bu mucizeyi yaşarsın eminim mükemmel anne olursun dualarım sizinle işallah en kısa zamanda en hayırlı evlatlara sahip olursunuz rabbim biz annelerin anne adaylarının yardımcısı ve lutufcusu olsun

Canim allah yardimcin olsun.bende 6 yildir istiyorum olmuyor.nasip kismet elbet gelecek bebişlerimiz.allahim hayirlisini ve sağliklisini nasip etsin.

Merhaba Sevgili Admin;

Rabbim en kısa zamanda hem sana hem de diğer bebek hasretiyle yanan arkadaşlarıma sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
sabredin belki zor ama inanın rabbim bir gün elbette verir
iyi düşünün iyi şeyler olsun
ne diyeyim
rabbim yar ve yardımcınız olsun
dualarımız sizinle a.s.a.s.a.s.

Canim benimm seni çok iyi anliyorummm.....gerçi benimm daha 2 sene oldu ama çok zor bişey biliyorumm....yaşayan bilir....allah kimseyi evlatsiz birakmasinn..hayirlisini sağliklisini vermeyi nasip etsin...zamani gelince olacak inşallah...umutlari kaybetmek yokk....

X