Anne olmak istiyorum

gulan06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
1.230
3
46
Duygularımı paylaşmak istedim arkadaşlar ben 7 yıldır annelik özlemi çekiyorum........
ve bunun biran önce bitmesi için dua ediyorum hergün allahıma,ne olur ne olur bende anne olayım bir yavrucak alayım kollarıma aşkımı bitanecik hayat arkadaşımı baba yapayım o babalık hasreti bense annelik hasreti çekiyoruz...onun gözlerinde o mutluluğu görmeyi ne kadar çok istiyorum ah bilseniz her regi dönemimde ona söylesemmi söylemesemmi diye kahroluyorum.herne kadar da umursamaz (boşver olsun ne yapalım)desede bilmiyorki üzülüyor benim içimse kan ağlıyor......onun hamilelik haberini alıpta havala sevinçten zıpladığını görmeyi ne çok istiyorum hayatım 12 yıllık aşkım 7 yıllık eşim seni çok seviyorum ve biliyorum birgün seni baba yapacağım o mutluluğu bir ömür paylaşacağız......allahım isteyen herkese o mutluluğu yaşatsın.

Üzülme arkadaşım. Allah her şeyi bir plana göre ayarlamıştır.

İnşallah Allahım sana da nasip eder anne olmayı. Canı gönülden istiyorum inan.

Ve inşallah mutlu haberini burada bizlere de verirsin. Sevgiler.

canım sağol dileklerin için umarım olurum burdan haberi sizlerede veririm

canım kader arkadaşım inş.birgün dileklerimize kavuşuruz.....
dileklerin için sağol arkadaşım.........

Canım senin duygularınıo kadar iyi anlıyorum ki ...Biz de 6 sene uğraştık bebek sahibi olabilmek için Allahın izniyle 19 gün sonra yavrumu kucağıma alacağım inşallah umarım sen de en kısa zamanda bebek sahibi olursun arkadaşım doktora mutlaka gitmişsindir görünürde sorun nedir?

canım görünürde sorun yok diyor dr.
bilinmeyen neden tıp dilinde
ocak ayında aşılama yaptıracağız........

merhaba arkadaşlar bende sizler gibi hayatıma anlam katacak dünya tatlısı bi bebeğim olsun istiyorum ama 15 aydır olmuyor işte bir sorun olmamasına rağmen açıklanmayan kısırlık diyorlar ve aşılama öneriyorlar ama bende aşılama olmak istemiyorum normal yolla olsun istiyorum ama olmuyor işte başka çarede yok sanırım bu siteye girdikten sonra sizin yazdıklarınızı gördükten ve okuduktan sonra yanlız olmadıgımı anladım bir tek ben değilmişim dedim ama insan başına gelmeden hiç bişeyi anlamıyor işte bu çok kötü bi duygu çevrendeki insanlar senden sonra hamile kalmaya karar veriyorlar senden önce kalıyorlar bebekleri oluyor ama sende hala yok ve bebeği olan insanlarda bu duygunun ne demek oldugunu bilmiyorlar ne var canım olur kafana takma çok mu lazım diyorlar bazen kimseden destek almıyorsun ve kendini yanlız hissediyorsun inşallah kızlar hepimiz en kısa zaman bebeğimize kavuşuruzda hayatımız çok güzel bi anlam kazanır

canım inş en yakın zamanda hamile olduğun haberini verirsin bize hiç bişeyi dert etme kendine insan düşüncelerini yaşar çünkü hiç bir zaman karamsarlığa kapılma bende iki senelik evliyim ve çocuk sahibi olmak sitiyorum artık inş hamilelik haberleri veririz birbirimize

ilsenim bilmiyorum bana yazdın sanırım inşallah canım senin ne kadardır olmuyor peki yada ne kadar oldu bebek isteyeli

gulan sizde kendimi ve esimi gordum anlattiklarin bizim yasadiklarimizin aynisi bu kadar olmaz dedim tek fark 3. asilamada hamile kalip o bebegi kaybetmem oldu o dahada aciydi allahim sagliklisini versin canim hepimize!!!tam kavustum derken avuclarindan kayip gitmesi daha cok acitiyor insanin canini inan(

hep öyle değilmi zaten hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz..:çok üzgünüm:
sağol canım inş.hepimiz sağlıklı bebişler kucağımıza alırız.senağlama
bende ocakta bir aksilik olmazsa aşılama yaptıracağız.
umarım tutarda sağlıklı kucağıma almayı allahım nasip edersenağlama.....:a015:
yarabbim ne olur duy sesimizi ver bütün isteyen anne baba olmak için yanan kullarına

Canım Benım Yha Ins ALLah DuaLarını KabuL eder HAyırLı ve SağLıkLı Bır bebısın oLur en kısa Zamanda.Ama Kendını Uzme Ne oLursun bıLıOrsunkı Bız ne yabarSak YabaLım oLacagına varıOr hersey .Aslında BeLkı SoyLemesı Kolay ama Iste Yınede uzuLme Sen ısteyen herkesın olur bebegı ıns Allah yar ve yardımcınız oLsun amin.

gülancım inşallah bizlerde kavuşucaz bebişlerimize.bu ay benim 4 gün geçmişti.öyle umutlandım ki.hiç geçmezdi benim erken olurdu.artık bende karar aldım.eğer olmazsa 2.dönem başlayınca can'da aşılama deniycem.sen de oraya gidiyosun değil mi.doktorun kim ve memnun musun . rabbim inşallah bizi de güldürür.

bu bayram hep bebek sevdim.gece rüyamda bebek sevdim.hamileler çevremde bebeklerini konuşup durdular.kocalarına nazlanıp (hamiş nazı) durdular.bir yandan da bana ah yazık dercesine baktılar.hangi biri acıtmadıki içimi.hepsi, hepsi.........................

merhaba canım öncelikle sağol dileklerin için inş.rabbim bizide sevindirir..bende kahroluyorum hamile bebeğini seven birini görünce birde sanki inat yapar gibi karşında öpmeleri yokmu elbette doğal ama biz yaralıyızya zorumuza gidiyor....
cana gidiyorum.
dr.cenk bey iyi dr.yeni ona gitmeye başladım aşılama yaptıracağız bir aksilik olmazsa ocakta bakalım neresindesin manisanın.....ben alaşehirdeyim....

gözlerim doldu canım arzuhalim ... üzülme sakın rabbim seni ve senin gibileri en yakın zamanda sevindirsin.. ben de istiyorum anne olmak ama eşim istemiyor.. keşke istese sadece yazılanları okuyorum o kadar.. hep dua ediyorum...sizlere..

benimde geçen ay 2 gün geçmişti benimde erken olur bende çok umutlandım ama malesef oladı.........
arzuhal özel msj bölümünü aç ordanda msjlaşırız..........

neden eşin istemiyor canım hazır değilmi ah bir olsa varya eşin onu kucağından indirmez emin ol sıkma canını sen istemiyosun.biz ise ölüyoruz olsun diye göz yaşı döküyoruz.....inş sende kavuşursun hayallerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…