Anne olmak istiyorum

anne oluyorum diye yazmıştımya hamileyim allahım nasip ederse inşallah 8 ay sonra olacağım anne..........

anne oluyorum diye yazmıştımya hamileyim allahım nasip ederse inşallah 8 ay sonra olacağım anne..........

TEBRİK EDERİM GÜLANCIM... RABBİM BİZEDE NASİB EDER İNŞALLAH......... HAYIRLISINLA KUCAĞINA SAĞLIK SIHATLE AL İNŞALLAH....:nazar:

gulan tebrik ederim. çok güzel bir duygu olduğuna eminim. inşalah rabbim bekletmeden bize de verir. sana da sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin.

merhaba gülancım.yazıları şimdi okudum ve inanamadım.ilk yazında beni hüngür hüngür ağlattın canım ya son yazında da sevinçten:)))canım ya gerçekten hamişmisin hayatım çooook sevindim çooooookk.eşin adına senin adına inanki çok mutlu oldum.allah tamamına erdirir inşallah...ümit oldun bak şimdi bana ve benim gibi olan herkese...dua et bizim içinde olurmu:)

gülancım ya aşılamaylamı hamile kaldın acaba?cevaplarsan ve anlatırsan çok sevinirim ilk yazından o kadar etkilendimki anlatamam..

evet canım aşılamayla hamile kaldım.........ilk aşılamamdı allahım nasip etti..........inş.seninde olur........yakın vakitlerde olur.....

gülancım bende şuan gonal f kullanıyorum.ama şuan için doktor aşılama demedi.normal yolla deneyelim dedi.aşılama nasıl oluyo acaba inşallah ona gerek kalmadan tutar...
ama eğer aşılama derse nasıl oluyo????vaktini almazsa yazarmısın?

gülancım bende şuan gonal f kullanıyorum.ama şuan için doktor aşılama demedi.normal yolla deneyelim dedi.aşılama nasıl oluyo acaba inşallah ona gerek kalmadan tutar...
ama eğer aşılama derse nasıl oluyo????vaktini almazsa yazarmısın?

caım yazarım tabii kolay nerak etme.......
benim dr adetin 5.günü klomen verdi 5 gün sabah akşam içtim gittim dr yumurta takibi yaptı istediği boyuta gelince benim yumurtam 21 cm olmuştu o gece yumurta çatlatma iğnesi yapıldım (pregnil) 2 gün sonra yani 36 saat sonra gittim baktı ok dedi.....eşim sperm verdi hast.3 saat yıkama işlemi sürdü....
ben yukarı doğum odasına çıktım beni hazırladılar dr geldi enjektörle yolladı 1 dakika sürdü acı yok ....yarım saat yattım eve geldim hepsi bu sitresli oluyor işlem ama sonuç güzel olacaksa değer be canım.......

ben pek ümit etmemiştim çünkü hep kk de okuyordum ilk aşılamada tutan olmuyor yazıyordu ama nasip kısmet işi biraz vakit gelmiş...:emir_bebek:...:nazar:.sağolsun benim dr cenk bey sebep oldu iyi dr manisada özel can hast.operatör dr..allahım sanada nasip etsin tez vakitte

saol gülancım..inşallah bana da nasip eder allahım benim gibi isteyen herkesede..

canım seni çok iyi anlıyorum aynı duyguları bende yaşadım 4 sene boyunca bi bebek istedim her adet dönemimde oturup agladım bütün ümitlerimi kaybetmiştim artık hiç kafama takmıyordum olmayacagına kendimi iyice alıştırmıştımki hamile oldugumu ögrendim 10 aylık bi oglum var ve tekrar hamileyim allahım inş. sanada nasip eder bu güzel duyguyu en samimi dileklerimle. ve şunu unutmaki olmamasının en büyük sebeplerinden biri stres takma kafana ve rahat ol eminim hamile oldugunu müjdeleyeceksin bizlere inşallaha.s.

şengül erdem mesajını şimdi gördüm canım.bu sitede beni anlayan insanların olması o kadar güzelki...çünkü benim annem bile bilmiyo böyle bir sorun yaşadığımı sizden başka hiç kimse...inşallah bende ve benim gibi bekleyen herkesde en kısa zamanda hamile kalır...sen tedavinin hangi aşamasında hamile kaldın canım?sorun neydi acaba??

merhaba gülan.bende 1 yıllık evliyim.bizede aşılama dediler ama istemiyorum.bi arkadaşım bana polen tavisye etti.her sabah aç karnına 1 kahve kaşığını sütle yada balla karışırıp eşimle beraber yememizi söyle.40 yaşındaki ablasınında polen yiyerek çocuğu olmuş.polen erkekte sper sayısını kadında yumurta sayısını artırıyomuş.sen yaklaşık 7 ay önce yazmışsın.inşallah hamilesindir eğer değilsen öneriyorum sana.bende başladım...Allah isteyen herkese evlat nasip etsin.

X