Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba gebelik öncesi folik asit kullanmak istiyorum, önerebileceğiniz bir marka var mı?

Merhaba gebelik öncesi folik asit kullanmak istiyorum, önerebileceğiniz bir marka var mı?
Merhaba,
Yani özellikle bir marka öneremem.. yalnız sadece alirkan miktarına dikkat etmeniz lazım.. mesela ne fazla nede az olmalı ikiside zararlı gebelik olursa.. günlük 400mg önerilir folik asit rezervi açısından.. benim tavsiyem önce folik asitinze baktırın fazla veya az ise ona göre alırsınız doktorunuz size doğru miktarı ve markayı önerecektir ..

İnshaAllah bacım Rabbim sevindirsin seni bu ay aminn

Ne yaptın gebelik için ? Özelikle bir hazırlık filan yaptın mıydı yumurtlama takibi filan?
Allah razı olsun kardeşim benim. İlaç iğne vs 3 4 ay kullandım yumurta takibi vs. en son rahim filmi şuan beklemedeyim bu filimden sonra olma ihtimali yüksek diyorlar doktorum birkaç ay bekleyelim dedi. 2 ay geçti olmadı bu 3. Ay Rabb'im nolur bu hafta belli olcak ama hiç belirti de yok o yüzden ümitlenmiyorum çok yoksa sonra çok üzülüyorum

Senden de razı olsun..Bacım İnshaAllah güzel haberleri alırsın.. bence de herşeye hazırlıklı ol ama ümitsizlik de olmasın.. Biz bilemeyiz Rabbim bizi neyden sakınır.. İnshaAllah bebiş vardır

hanımlar merhaba ben diyetisyenimin önerisiyle bi takviyeye başladım gebelik öncesi alman gereken vitaminleri folik asit vs. karşılamak için yeterliymiş, kan tahlili sonucu buna karar verdik eğer vitamin arayanlar varsa fikir olsun diye yazıyorum

OmePa VM 30 Kapsül​

Senden de razı olsun..Bacım İnshaAllah güzel haberleri alırsın.. bence de herşeye hazırlıklı ol ama ümitsizlik de olmasın.. Biz bilemeyiz Rabbim bizi neyden sakınır.. İnshaAllah bebiş vardır
Aynn öyle . Allah razı olsun inşallah siz hangi surectesiniz. Kaç ay yada yıl oldu. Yıllardır bekleyenler var Allahim büyük sabır elhamdülillah halimize. Rabb'im bekleyenleri sevindirsin

Teşekkür ederim canım fikir verdiğin için.. İnshaAllah sanada çok faydası olur

Aynn öyle . Allah razı olsun inşallah siz hangi surectesiniz. Kaç ay yada yıl oldu. Yıllardır bekleyenler var Allahim büyük sabır elhamdülillah halimize. Rabb'im bekleyenleri sevindirsin
Amin bacım Aminnn.. evet ben de o yıllardır bekleyenlerdenim.. Yalnız bende şöyle bir durum oldu ben yıllardır PCOS a karşı ne yapılması gerektiğini bilemediğim için yumurtlama nedir takib nedir henüz yeni öğrendim yani denemeye yeni başladım sayılır bu ay adet olmadım bekliyorum canım henüz doktor görmedi birşey kan tetsi yapacak birdahaki gittiğim zaman belli olacak isnhaAllah

Folik asit için bnde ilaç yerine alternatif bişey arıyordum çok teşekkür ederim. aktardan mi eczaneden mi alıyoruz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…