Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahhaha ben erkek gördüm erkek çıktı kız 🤣🤣🤣 ama kız için acil haber demek mış iyi bir haber alacaksın müjdeli birşey demek mış Dilos6342 Dilos6342 🥰
Tamam ama önce erkek diyorlar sonra kız demesi işte orda erkek olduğu anlamına geldi..

Bazen rüyalar tersine olmaz olduğu gibi çıkar.. ama.onda ilk batsa farklıydı ya ondan 🤗

Normal tabi en guzelini secersin aceleylesi yok zaten daha 29 haftanın var 40 I tamamlamaya... belkide olmaz geçen sene bir tanıdık turkiyede erkek beklemislerdi kızları oldu ama Dünya güzeli birsey MaşaALLAH.. sağlıklı olsunda gerisi önemli değil 🥰
Kıza çok yatkınım belki de ondan böyle rüyalar görüyorum 🙈🙈🙈
Aynen öyle Allah hayırlı sağlıklı evlat nasip eylesin hepimize 🥰🥰🤲🏻

Ozaman kesin erkek.. rüya benim işim 😂😂 kız sa erkek demek .. tabi yine Allah bilir

Hahhaha ben erkek gördüm erkek çıktı kız 🤣🤣🤣 ama kız için acil haber demek mış iyi bir haber alacaksın müjdeli birşey demek mış Dilos6342 Dilos6342 🥰
Ben hiç erkek görmüyorum ama rüyamda canim kıza çok yatkınım ondan mıdır bilmem hep kız cocugu doğurduğumu veya olacağını gördüm rüyalarım da. Allah hayırlısını nasip etsin tabi yakın zamanda belli olur artık 🥰🥰

Ben hiç erkek görmüyorum ama rüyamda canim kıza çok yatkınım ondan mıdır bilmem hep kız cocugu doğurduğumu veya olacağını gördüm rüyalarım da. Allah hayırlısını nasip etsin tabi yakın zamanda belli olur artık 🥰🥰
Aynen kuzum.. sağlıklı olsunda bazı eğlencesine takılıyoruz.. Sağlıklı ve hayırlı evlat olsun ☺️☺️☺️

Canım benim eşimin covidden sonra sperm değerlerinde sıkıntı olmuştu doktor takviye olarak protime man verdi bir gün kuruyemiş bir gün 1 tane keçiboynuzu tüketiyordu. Ben yumurtlama takibi yaptırmıştım kadın doğumda bende bir sıkıntı yoktu prolaktinim çok az yüksekti ilaçla 1 ayda düştü. Ovülasyon testi kullandım ilk defa bu ay 16. Günümde yumurtlama gördüm 12. Günümü 14.günümü ve 16.günümü değerlendirdik 17.günümde çatlama oldu ama o günü değerlendiremedik. Eşim de ben de omega takviyesi kullandık. Bir de ben folik asit kullandım. Bir de eşimle birlikte 7 gün birlikte Meryem suresini dinlerken bir yandanda okuduk canım
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. Covit etkiliyor mu süper mi bilmiyordum bende benimkine diyim bunu

Kızlar bu arada D vitamini de çok önemliymiş. Doktorum D vitamini eksikliği gebe kalmayı zorlaştırıyor dedi.
Benim 3 ay önce değerim 4’tü tükenmiş resmen. Şimdi 22’ye çıktı, 50 ye kadar çıkarmak gerekir dedi. Ben 22 için bile sevinmiştim 😄😄
Evet d vitamini eksikliği bir çok hastalığa davetiye çıkartıyor. Malesef sadece güneşten aldığımız da yeterli olmuyor. Özellikle gebe kalmak isteyen, bağışıklığı güçlendirmek isteyenler için. Bizim doktorumuz doğal içerikli ithal bir ürün var onu önerdi hiç bir yan etkisi yok, yeni doğan bebeğine bile kullanabilirsin diye. Doktorunuza yine danışın Pediakid D3 vitamini. Ben hala hem kendime, hem çocuklara kullanıyorum

Evet d vitamini eksikliği bir çok hastalığa davetiye çıkartıyor. Malesef sadece güneşten aldığımız da yeterli olmuyor. Özellikle gebe kalmak isteyen, bağışıklığı güçlendirmek isteyenler için. Bizim doktorumuz doğal içerikli ithal bir ürün var onu önerdi hiç bir yan etkisi yok, yeni doğan bebeğine bile kullanabilirsin diye. Doktorunuza yine danışın Pediakid D3 vitamini. Ben hala hem kendime, hem çocuklara kullanıyorum
Harika çok teşekkürler.
Tabi D vitamini eksikliği depresyon belirtileri bile gösterebiliyor takviyeyi hiç bırakmamak lazım.

Bende şimdi elenatal 1aldim onu kullanıyorum bal polen propolis arı sütü karışımı ve keçiboynuzu özü içiyorum birde 500mg omega3 kullanıyorum. Rabbbime hergun dua ediyorum Allah bana ve benim gibi isteyen tüm müslüman kardeslerime versin. Vakti gelmiştir inşallah

Kızlarımmm berat gecesi için evlat sahibi olmak isteyen arkadaşlarım katılmak isterlerse gelebilirler. Katılmak isteyen arkadaşların isimleri olacak esmalar ve dualar var esmalar 99 kere dualar 33 kere okunacak zaten açıklaması var.
Sizlere de atmak istedim 😍

X