Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bence hiç kafanı takma.. ilaç almaman çok iyi olmuş.. nasılsa yumurtlama görüyorsun.. ayrıca yumurtan hala gelişebilir ne alaka öyle kalacak değil ya belki büyür.. sen bakma.. regl bitince testlere başla..ovulasyona... Burda beraber takib edelim bak .. vallaha.. pik görünce bırakma testi devam etki catladigni görelim

Teşekkür ederim canım tabi ki paylaşırım.
Bu ay testlerimi düzenli yapıp pikten sonrasında da devam.
Bende öyle düşündüm bir düzen varsa daha ilk başta müdahale etmeye gönlüm razı olmadı.

Sen baktın günün geçiyor gelen giden yok yap bi gebelik testi en güzeli o
Aynen öyle yapicam canım.. İnshaAllah hakkımda hayırlısı...

Ben geçen ay gebeyken seni rüyamda gormsutum.. seninle birşeyler konuşuyorduk evine gelmiştim sana.. hatta birkere fazla üst kata çıkmışım.. kadın açtı kapıyı diloş nerde dedim.. fazla çıkmışsın alt katta dedi bende indim assagiya baktım sne kapıyı acmisisn zaten girdim içeri büyük bir evdi.. oturduk masada konuştuk hararetli hararetli neydi o acaba bilemedim.. seni baya zayifca hafif kısa saçlı sarışın gördüm çiti pıtı çok tatlı şimdi aklıma geldi söyleyim dedim

Kızlar bu arada D vitamini de çok önemliymiş. Doktorum D vitamini eksikliği gebe kalmayı zorlaştırıyor dedi.
Benim 3 ay önce değerim 4’tü tükenmiş resmen. Şimdi 22’ye çıktı, 50 ye kadar çıkarmak gerekir dedi. Ben 22 için bile sevinmiştim

Ayyy gerçekten mi canım ya hayırlara vesile olsun seni de arkamdan mi getiricem yoksa
Çok şaşırdım ama ne konuşuyorduk acaba
Yalnız tam tersimi görmüşsün canım ahahaha kumralım 1.68 170 civarı boy kiloda maşallahım var sorma gitsin
Birde şuanlik 4. Kat son kattayim tam tersi olmuş

Bana da doktor d vitamini vermişti kısa bir süre kullanmıştım sonra bıraktım aslında kullanmak gerek ve kan değerlerimize de ara ara baktırmalıyız ayrıca sağlıklı yemek içmek çok önemli..

Tamam işte tam tersi derler ya hahahahah... Ama boyun baya uzundu uzunca gördüm seni.. kız vallaha unuttum ne konuşuyorduk ama baya önemliydi ciddi ve çok samimi di...

İnshaAllah gelrim peşinden canım sen Ekim ben Kasım... Şöyle bizim eski gurbun hepsi gebe kalınca bize ayrı topik yapmak lazım. Anneler gurubu ayrı ayrı oluyor cunki denk gelmiyor Malesef

Sabrina01 canım saboşummm da katılır İnshaAllah

Amiiin amiin hepinizi getireyim arkamdan ne sevinirim var ya
Ben ekime kalmam büyük ihtimal Sezeryan olacağı için ama hiç farketmez ayrı topik açarız çok iyi olur Allahim dualarımızı kabul etsin insallahh
Uzunca sayılırım canım ama diğerleri tam tersi olmuş hayırlara çıkar insallah

İnshaAllah kuzumm

Nasıl yükselttiniz acaba

Nasıl yükselttiniz acaba
Ben dahiliye doktoruna gitmiştim genel kan sayımı için. İlk etapta d vitaminim 3 çıktığı için d colefor yazmıştı doktorum. Önce depolarını dolduralım dedi. 1 ay kullandım fakat gebelik olmadığını bildiğim bir dönemdi. Ağır bir takviye olduğu için dikkat etmek gerekir.
Ben bu ilaç bittiğinde Solgar ın d vitaminine devam ettim 1.5 şişe tükettim hala her gün alıyorum.
Dün de kadın doğum doktoru plenty fert women vitamin takviyesini önerdi. Eşime de ayrı bir vitamin. (Gebelik için özel üretilen vitaminlermiş) ilk defa kullanıcaz bakalım.

Vallaha benimde 13 su en son 1 ay boyunca haftalık d vitamini kullandım.. devam etmedim kutu bitti.. gebe çıkarsam tahlillerde baktırım yine doktora sorarım devam edeyim mi diye filan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…