Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok üzüldüm keşke sağlıklı olsaydı ama emin ol çok yakınsın mucize ne kavuşmaya inşallah gönlünce dilediğince olur ben de kendimi tamamen duaya verdim. Eminim ki bizler için bir zaman biçilmiş ve biz onu bekliyoruz. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı kolaylıkla elde edeceğimiz bir Gebelik nasip etsin.

Allah razı olsun canım insallahh, arkamdan gelin hemen bebis kankilerimizde ayrılmasın
Evet bende öyle duymuştum canım, inşallah seninde öyle olur. Hsg çekilen ay gercekten şans artıyor, inşallah o da tertemiz çıksın amiinn
Dualarimdasiniz inşallah hayırlısıyla sağlıklı bi gebelik nasip olsun

Sağol canım Allah razı olsun.. evet kesinlikle öyle çok yakın hepimiz için mutluluk.. isnhaAllah Ramazan'a hepimiz çoktan hamile kalırız

Aleykum selam cnm
Cok uzuldum insallah tez vakite saglikli bir hamilelik olusur ama yakindir bence Allahin izniyle
Bnada dr gecen ay vermisti omega3 d vit cinko magnezyum b12 k bitamnlerni kullaniorm yillardir ilkkez bu ay ovulasyon testm t cizgisi dha koyu cikti yani yumrtlama icin ck faydali
Rabbim hepimize nasip etsin insallah aratmasin bekletmesin aminnnn

Amin canimmm inshallah.. Allah razı olsun ..

Çok sevindim vitaminlerin ise yaradığına şimdi nezaman bat ?

Kaybına çok üzüldüüm. Bunda da vardır bir hayır diycez ve yolumuza devam edeceğiz. Rabbim inşallah bu ay sağlıklı gebelik nasip eder. Kesinlikle her şeyin bi vakti saati var ve vakit geldiğinde emin ol hiç bir şey engel değil

Evet canım kesinlikle öyle bunda şükür elbett yakındır İnshaAllah

Canım benim, yazdıklarını okurken sanki ben de yaşadım.. umudunu, üzüntünü hissettim.. Veren de alan da Rabbim, bize güç veren, umut veren, yolumuzu çizdiren de O. Bebeklerimize en sağlıklı ve hayırlı şekilde, en kısa sürede kavuşalım Bu yolda yaşacaklarımız, hayattan da birbirimizden de öğreneceklerimiz var. Ama ben hissediyorum çok kısa zamanda güzel haberler vericez birbirimize

İçim geçmiyor hayta içim bayılıyordu geçen hafta ev işleri kursuydu dersiydi yemekti vs mağlum üst üste bindi diye umursamadım ama ama ama bir yandan da acaba demedim değil bugün kuzenler gebelik olabilir diye tutturdu bakacaz bakalım ama garip olan dünde şeffaf uzayan akıntım oldu ee bu yumurtalama değil mi.benimde kafam karıştı çünkü gebeliğin akıntısı beyaz oluyor yumurtlama şeffaf (değerlendirmedim çok ama çok hastaydım) diye biliyorum bekliyorum valla kafam karışık şekilde

Aynen canım bende hissediyorum çok yakın İnshaAllah Rabbim sevindirir bizi en kısa zamanda

Allah razı olsun.. canim burda hepimiz birbirimiz için yeir geliyor seviniyor yeri geliyor üzülüyoruz kalpten.. çok güze birşey burda birsuru kardeşlerim oldu ne güzel

Canım gebelik akıntısı sadece beyaz olmuyor.. şeffaf ,beyaz ve hatta sari bile olabiliyor.. kokusuz ve kaşıntısız sa enfeksiyon olmaz.. büyük ihtimal gebelikten olur.. benimde ilk akıntım seffafti zaten sonra beyaza döndü.. kremsi beyazdı .. o yzden ihtimal var elbet.. içim bayiliyirdu dedin ya işte bendede olmuştu çiz etmisti içim bir kaç kez çok değişik bir his gerekten İnshaAllah vardır Yaa.. çok dua edicm

Hayırlı akşamlar kızlar sizler gbi benmde en büyük duam anne olmak rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah buradan aldıgım destek ile vajinusmusu yenmiştim. Aylardırda hamilelik için çalışmalar yapıyorm hormon testi sperm testi yapıldı temiz çıktı küçük Bi çikolata kistim vardı son kontrolde onuda görmedi doktor ovülasyon takibinde yapıyorm yumurtlama lar düzenli adet düzenli ama bebiş olmuyor bugün yine az Bi kanamam oldu adetim başlayacak sanırım.çok yoruldum olmamasına sebeb olacak kadar stres yaptıgımıda düşünmüyorum ama işte... napacauk önerebileceğiniz birşey varmı.

Hoşgeldin bacım
Uzulme Rabbim nasib edecektir elbette yıllar sonra bile insanlar kavuşuyor bebislerine..

Rahim filmi çektirdin mıydı peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…