Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bu ay yumurtlama gordunmuydu İkinci yumurtlama yada gebelikde olabilir.

Tedavi sonlandı yumurtalarım büyümedi malesef
Canım üzme kendini normal sorunu olmayan tedavi olmayan bir kadında bile her ay yumurtlama olmayabiliyor kendiliğinden bile.. bu yüzden sıkma canını.. ilk tedavin mi bilmiyorum ama yola devam et canım sakin pes etme ..

-Arwen- Ginnys S sonsuzaskk
Azze Dilos6342
OKYANUS302 maviss_34 hope2022 partalina_ Tiniminimavihanim N Nasipolsunn Teach_Mavi Papatyamelo ve diğer bacilarimm

Selaaam kizlaar nasılsınız ?
Burasi umut topigim oldugu ve burada yaptıklarımızı paylastigimiz için buaraya yazayım dedim..

Bir kaç gündür pek giremedim sanırım kendimle kalmam gerekti.. benim durumumu bilenler bilir uzun zamandır adet olmamıştım tetsler filan negatif cikmsiti ama adetim gelmeyince ve ağrılarım akintilarim devam edince en sonudna bu ayın başında doktora gittim..

Doktor ultrsonda küçük bir kese gördü.. evet hamileymisim meğer.. doktor fazla umitlendirmek istemedi beni ama bence hamilesin dedi .. 10 gün duphastron kullandım bebeğe destek olsun diye eğer olmyacaksada adet olacaktım.. 10 gün doldu adet olmadım tekrar gttim ancak kese buyumemsiti hala aynıydi .. doktor biraz güçsüz olabileceğini beklemem gerektiğini yavaş ilerleme ihtimali olduğunu söyledi ve bir 10 gün sonra tekrar gelmemi söyledi ve bu arada Folik askit ve Omega 3 yazdı.. kanaman olursa hemen gel dedi.. iki gün sonra çok koyu kahve kanaman başladı ama sildikce geliyordu pazar günüydü goremedim doktora ama aradım yarın sabah gel dedi pazar gecesi kanamam çoğaldı baya koyu kırmızı ya döndü..

doktora gittiğimde düşük yaptığımı öğrendim kese artık gitmişti yoktu.. doktor teyit etti hamilelik olduğunu ve düşük yaptığımı.. evet üzüldüm ama zaten cuma günü büyümediğini görünce anladım.. devam etmeyeceğini ama yinede ümidimi kesmemiştim.. Rabbim büyük elbette vardır bunda bir hayır.. İnshaAllah birdahaki sefere sağlıklı bir gebelik sonucunda sağlıklı bir doğum ile bebeğime kavuşurum.. İnanıyorum İnshaAllah olacak..

Eveeeeet.. kızlar.. şimdi gelelim önümüzdeki plana.. doktor bana : B6 ,B12 ,B9 ,vit C, çinko, selenyum, magnezium, inositol vitaminleri bulunan bir kutu hap yazdı 1 aylık.. hamile.olana kadar kullanmamı istedi.. ve beni HSG ye gönderdi.. adet bitiminde sanırım hsg çekilecek.. daha sonra da yumurta kalitesini desteklemek adına bana ilaç vericek.. D. Vitamini ve folik asit artı Omega 3 devam ..

Bunun yanısıra rejim ve egzersize devam edeceğim.. stress den uzak olmak için kalıcı yöntem günlük Kurandan cüz okumaha ve ilk sayfaya yazidigm zikirleri yapmaya başladım.. Kızlar sizlerede tavsiye ederim. Nitekim bize istediğimizi vericek olan Rabbimiz O nunla ne olursa olsun herzaman iletişimimiz yakın olmalı.. Hem bu dünyamız ve ahiretimiz için.. İnshaAllah Rabbim en kısa zamanda yuvalarimizi hayırlı ve Salih evlatlarla doldurur Aminnnn

Son düzenleme:
Canımm kaybın için üzüldümm.. Ama bak vücudunun hamile kalabildiğini gördün. Doktorun da ne güzel bir yol çizmiş, inşallah çok geciktirmeden gelsin bebişlerimizz

Canımm kaybın için üzüldümm.. Ama bak vücudunun hamile kalabildiğini gördün. Doktorun da ne güzel bir yol çizmiş, inşallah çok geciktirmeden gelsin bebişlerimizz
Evet canım çok şükür herşeye Rabbimin hikmetinden sual olunmaz.. İnshaAllah sağlıklı gebeliğe yol açılmıştır..

Canım öncelikle çok geçmiş olsun zaten vardı bir gariplik sen hissetmiştin diyordun doğru hissetmişsin.şimdi sağlıklı gebelik haberini duyarız umarım.ve duaların çok güzel ne güzel kalbin var kalbine can veren ne güzel bir huy edindirmiş sana bizede vesile olmak istiyorsun Allah razı olsun.ben kurs başladım Almanca zorlu gidiyor.bu arada bedemciklerim sürekli akşamları şişiyor sabah iniyor ateş akşam çıkıyor sabah iniyor tabi akşam bir sürü şey yapıyorum iyi olmak için ilaç hariç.bu ay değerlendirme yapmayacaktım diye Ovulasyon takip etmedim ama sonradan bir ara akıntım oldu şeffaf uzayan birde kahverengi lekelenme bende öyle olunca değerlendirdim gün aşırı 2 kere sadece eğer tahminim doğruysa yani yumurtlama ise o akıntı kanama ben 23 Şubat bat olacak ama yok değilse daha erken hatta 14 Şubattı normalde ama dediğim gibi yumurtlamanın 15. Günü olurum herzaman.Buda 23 Şubat yapıyo.hiç bir belirtim tam olarak yok eskiden sızlama ağrı batma okurdu yok sadece hafif bir his karın altımda bazen sol kasıkta oda bugün başladı diyebilirim.göğüslerim falan boş sızı yada ağrı yada büyüme yok bende anlamadım.kimyasal atlattığımda göğüslerim açısından kıyafetimi çıkartamazdım giyinemezdim o derece olurdu. Neyse halsizlik çok var uykum hep var aşırı çünkü erken kalkıyorum iş çok ders çok vs diyorum birde bademcik ağrıypr günlerdir bende diyorum ondan halsizlik ama bir yandan da bu gebelik olana bilir diyorum bekleyip göreceğiz artık herşey kısmet

İnan cok üzüldüm ama kalabılıyorsun en kısa zaman da nasip olcak inanıyorum canım kendini topla ve yoluna devam et sürekli oku bu sürec de rabbim en kısa zaman da yüzünü güldürsün

Allah senden de razı olsun canım.. Allah biliyor kendim için istediğimi burdaki ve yakınımdaki bütün kardeşlerim için diliyorum tüm kalbimle .. ben biliyorum bu ay birşey yapmayacaktin bu son dakika golü olmuş olur İnshaAllah dört gözle iyi haberlerini bekliyorum.. bu arada biliyorsun bende soğuk algınlığı olmuştu hemde gebeliğin en ilk haftasında veya günlerinde .. hatta bu belirti diye yazı okumuştum sonuç doğruymuş.. bende yorgundum resmen içim geçerdi.. İnshaAllah vardır canim çok isterim inan

İnan cok üzüldüm ama kalabılıyorsun en kısa zaman da nasip olcak inanıyorum canım kendini topla ve yoluna devam et sürekli oku bu sürec de rabbim en kısa zaman da yüzünü güldürsün
Evet canım ben iyim çok şükür elhamdülillah Rabbim İnshaAllah nasib edicek hepimize Allah razı olsun canım.. senin nasıl gidiyor bu arada İnshaAllah güzel sonuçlar alırsın

Ya canım demekki adet gecikmesinin altında bebis varmış. Ama test yapmistin negatif çıkıyordu diye hatırlıyorum.. Kaybın için çok üzgünüm ama sagliksizsa pamuklara da sarsak gidiyor işte
Ama senin adına da sevindim bi yandan, doktorun çok ilgili gözüküyor. Hsg sonrası sende korunmayacaksın o zaman. Bende 2. Hsg çektirdiğim ay femara kullanıp hamile kalmıştım hatırlarsan. Şansın artar hem, bol bol avokado tüketmeni de öneririm hem rahime iyi geliyor hem de yumurtlamaya. Ben çok tüketmistim o ay.
İnşallah sende hayırlı haberlerle gelirsin ay sonunda Allah kalbinden geçeni hayırlı kılsın nasip etsin bir an önce insallahh

Evet canım ben iyim çok şükür elhamdülillah Rabbim İnshaAllah nasib edicek hepimize Allah razı olsun canım.. senin nasıl gidiyor bu arada İnshaAllah güzel sonuçlar alırsın
İnsallah canım rabbim yüzümüzü güldürsün iyiyim cok şükür Allah kimseyi evlat hasretiyle sınamasın evladıyla imtihan etmesin ve bütün isteyenlere nasip etsin inşallah

Allah razı olsun canım aminnn.. sende İnshaAllah sağ salim kucağına alırsın bebişini..senin gebeligine çok sevinmiştim..
Evet avocado Yu bende başladım tüketmeye .. doktor da zaten demedi bana korun filan diye direk hsgye gönderdi.. İnshaAllah bakalım.. busefwr sağlıklı olur.. genelde düşükler den sonra sağlıklı olduğunu okudum gebelilerin.. İnshaAllah öyle olur..

Merhaba canım hayır otunu kaç gün içiyorsun bmde başlıcam da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…