Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım hayır otunu kaç gün içiyorsun bmde başlıcam da
Canım yumurtlama zamanına kadar içip sonra bıraktm ne olur ne olmaz diye. Ama uyguladığım hiç bir kür bitki çay vs bana fayda etmedi malesef.. Sende faydası olur inşallah, olumlu sonuç alanlar var çünkü. Doktorum alternatif tıbba karşı değilim ama benim tedavimdeyken lütfen başka bir şey yapma dediydi o yüzden bıraktım şuan her şeyi.

Canım üzme kendini normal sorunu olmayan tedavi olmayan bir kadında bile her ay yumurtlama olmayabiliyor kendiliğinden bile.. bu yüzden sıkma canını.. ilk tedavin mi bilmiyorum ama yola devam et canım sakin pes etme ..
İlk tedavim idi. Pes etmeyeceğim elbette Rabbimin bir bildiği vardır. Sizinde önerileriniz olursa her zaman beklerim.

Doktorun kim canım öğrenebilirmiyim

İlk tedavim idi. Pes etmeyeceğim elbette Rabbimin bir bildiği vardır. Sizinde önerileriniz olursa her zaman beklerim.
Şöyle söyleyeyim canım.. mesela adetliyken hormonlarinda baktırdın miydi? Veya Hsg cekitirdinmi? Eşin de baktirdimi tahlillerine? Bunları yaptirmadiysan bir yaptır mesela.. eğer yaptırdıysan.. mesela yürüyüş yap hergun biraz . avocado tüketmeye çalış .. incir kürünu yapabilirsin.. kızartma gibi şeylerden uzak dur şeker yoğun karbonhidratlı şeylerden.. stress yapma başka şeylerle oyalan .. kafan sürekli bu mevzuda olmasın.. triote baktirmadiysan onada baktır mutlaka.. vitamin al doktoruna danışarak

Canlar ben buralarda sabahki testimi iliştiriyorum her yerde olsun sizce burdan döner mi gol olur mu ne dersiniz

Eklentiler

• DE1C0B8B-21EF-425C-911C-BFB1CBB2A487.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 41
  • 62355AE0-93D5-4295-9537-BCC4BD143476.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 58990657-E42D-4D23-AAA8-5D5987291B38.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 37
  • A4F84DC4-96D6-4AC8-BC6E-861C68543489.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 41
Tamam canım çk teşekür ederim

Kaybin için çok üzgünüm kuzucum ne uzun süreçlerden geçmişsin öyle çok geçmiş olsun Rabbım tez zamanda sağlıklı gebelikler nasip etsin minnoşum güzel dualarına dan Aminnn

Bu dediklerin zaten devlet hastanesinde mecburi tedaviye başlayabilmek için. Ama diyet konusuna henüz başlayamadım. Doktorum diyetin iyi geleceğini söyledi. İncir prolaktin yükseltiyor diye kullanmaya cesaret edemedim.Beslenme olarak eşimin ailesi 3 aydır bizimle o sebeple uygun zaman bulamıyorum. Doğulu oldukları içn yemekler haliyle ağır. Kendime ekstra yapacak dermanım kalmıyor. 2 büyük birde kayınvalidemin babası. Gelen giden ayrıca. Beslenmenin öneminin farkındayım. Teşekkür ederim sağol kuzum. Bende iyi bir doktor bakıyorum özel tüp bebek merkezleri bütçeyi aşıyor. Belki hastanede takip altında olacağım bir yer olsa iyi olurdu diye düşünüyorum. Çünkü her gittiğimde asistan doktor ve genelde farklı kişiler olmakta buda takibi kalitesiz yapmakta

Canım ozaman evde günlük yapılan yemeklerden yiyebildikkerinden tüket.. mesela pilav makarna filan tuketmemeye çalış salatadna çorbadan proteinden alırsın.. biliyorum kalabalık olunca zor ama bebişlerimiz mecburuz canım malesef.. yürüyüş yapabilirsen yap yapamıyorsn evden yapabilirsin bir kadın var YouTube de lesslie diye çok faydalı oluyor bir odaya girip yapmaya çalış..

Kahvaltılarda da yumurta işte nenilim domates peynir zeytin ye ekmeksiz ekmeği bırak ve tatlıyı inan hemen gorceksin farklı bide bol.su içmelisin.. bende baslaidm daha faydalı olacak inshallah yardımcı olacak..

Kaybin için çok üzgünüm kuzucum ne uzun süreçlerden geçmişsin öyle çok geçmiş olsun Rabbım tez zamanda sağlıklı gebelikler nasip etsin minnoşum güzel dualarına dan Aminnn
Sağol canım Allah razı olsun iste senin gurbun 41. Gebesiymisim ama malesef demekki hayrıli değilmiş hayırlısı bakalım İnshaAllah marta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…