🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

Kızlar merhaba ben güzel haberi vermek ve hepinizden Allah razı olsun demek için yazıyorum ben güzel haberi Aldım önce Rabbimin sayesinde sonra sizin dualarınız çok teşekkür ederim hepinize iyi ki varsınız Lna16 Vesile olduğun için çok teşekkürler canım Rabbim gönlündekini versin bi an önce inşAllah

Maşallah canım ne güzel bir haber çok şükür Rabbime sağlıkla kucağına al yavrunu Aminnn

Yaaâaa ne kadar güzell canım benim hayırlı olsun çok sevindim şuan Sağlıklı bir şekilde ilerleyip kucağına almak nasip etsin canım ettiğin dualara çokça aminnnn inşallah
Senden de Allah razı olsun canım ne demek kimin duası kabul olmuştur bilinmez

Amin kuzum çok teşekkür ederim

Masallah canım cok sevindim tebrik ederim Allah saglıcakla kavustursun. Hayırlı kolay gebelik sureci nasip etsin inşallah.

Yaaa ne kadar güzel bir haber bu böyle rabbim ardını da daim güzelliklerle getirsin Bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim gönlümüz şenlendi

Ne güzel bir haber rabbim dahada sevindirsin sizin ve diğer arkadaşların hepimizin yüzünü güldürsün

Selinimm, izninle bu terkibi konunda paylasmak istedim canım
Bugun Zilhicce ayının 3.günü, hangi dua kabul olunur bilinmez.. Rabbim mubarek gunlerin hurmetine isteyen herkese Salih saliha evlatlar nasip etsin inşallah

Eklentiler

• IMG_20220702_170303.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 57
Selinimm, izninle bu terkibi konunda paylasmak istedim canım
Bugun Zilhicce ayının 3.günü, hangi dua kabul olunur bilinmez.. Rabbim mubarek gunlerin hurmetine isteyen herkese Salih saliha evlatlar nasip etsin inşallah
Allah razı olsun baharım çok iyi düşünmüşsün iyi yapmışsın çiçeğim
Allah razı olsun kuzummm
Akşama yapalım inşallah

Allah razı olsun baharım çok iyi düşünmüşsün iyi yapmışsın çiçeğim
Allah razı olsun kuzummm
Akşama yapalım inşallah
Allah senden de razı olsun gulum benimm Rabbim vesile kılsın hayırlısıyla kabul olsun dualarımız inşallah

Allah senden de razı olsun gulum benimm Rabbim vesile kılsın hayırlısıyla kabul olsun dualarımız inşallah
Amin inşallah kuzu daha okuyamadım birazdan kalkıp okuyacağım

Amin inşallah kuzu daha okuyamadım birazdan kalkıp okuyacağım
Aksam dugun var diye gunduzden okudum bende
Zilhicce ayında oruc tutmakda cok efdalmis, bir gun oruc bir yıl tutmuş gibi sevabı olurmus diğer ibadetlerinde sevabı fazla yazılırmıs. Bu mubarek ayı ibadetlerle ihya edelim dualarımızın kabulunu de vesile olur inş

Oh Allah kabul etsin kuzumm
Evet kuzum benim bir defter var her ayın ne namaz ne oruç vs olacaksa yazıyor hatta bak atayım
Aminn inşallah baharım duası kabul olan kullarından oluruz bizde inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…