🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

Kızlar bende okudum Rabbim bebek bekleyen arkadaşlarıma tez zamanda pozitif haberler almayı kolaylıkla gebe kalmamızı kolaylaştırsın..
Bu gunlerin yüzü suyu hürmetine bizi annelik ve babalık duygusundan mahrum bırakmasın..
Duamıza engel olan günahlarımızı affetsinnnn Rabbim benim gibi bekleyen çabalayan gözyaşı döken bu yolda sabır ve duaya sarılmış birgün annelik duygusunu tadabilecek miyim diye beklerken ummadık zamanda tez zamanda hayırlısı ile kolaylıkla nasip etsin..
Hamile olan arkadaşlarımın da sağlıkla bir şekilde doğum etmesini o missss gibi evlat kokusunu içine çekmeyi nasip etsin belki ne kadar çok beklediler anne olmayı..
Yavrularını Salih ve Saliha evlatlardan olmayı doğru yolda olmayı nasip etsin hepsine ...

En son gelen arkadaşlarım için de pozitif sonuç almayı nasip etsin diye dua ettim tüp bebek sürecinde imiş arkadaşlarımıız Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin

Bu etkinliği bana söyleyip Magnifiaque arkadaşıma da ve sizlere çok teşekkür ederim paylaştı hep birlikte yaptık Elhamdülillah
Rabbim onunda bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alıp cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin Aminnnn

Hepinizden Allah razı olsun kızlar

M Mavi Menekse Madammor @Btlaydnz23 Tiniminimavihanim Magnifiaque Life light Teach_Mavi madamseker R rana20 My_Moonlight06 Saliha40 Catlak-kurabiye M MaviMabellee Cookiie busenurkaay Fatmazell Maviesra minezmn41 Ballikabak MssPARE @eunja Ays deenur20 bir mucizee maviss_34 A Arzumsunn Papatyamveben-Mavi Ayzelin M Morlale8 G Gulssen CYdA Dilos6342 Cericeri mucizelereinann

Rabbim kabul eylesin inşaallah Allah razı olsun kuzum
Kimin ne duası varsa kabul olsun

Allah kabul etsin

Aminn ne kadar güzel dua etmişsin çiçeğim rabbim bu mübarek günlerde ellerimizi boş çevirmesin inşallah

Allah kabul etsin fatmam Allah razı olsun ağzına yüreğine sağlık çiçeğim amin çokça Aminnnnnnnnn inşallah

Okadar güzel bişey yaptınız ki sizden Allah razı olsun kalbimi bıraktım bukadar iyi insanın olması beni çok mutlu ediyor Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin . Hamilelere sağlıkla dogurmayi nasip etsin . Burada herkes birbirini anlıyor ve kardeş gibi oluyoruz kimse bizi yadirgamiyor yargilamiyor burayı ve sizi seviyorum . Tüm dualarimdasiniz

Senden de Allah razı olsun kuzum yanlış anlamadın di mi beni kimseye hak geçmesin diye başta dedim ben öyle ama magnim ile hallettik sıkıntı yok kuzum
Aminn inşallah canım çokça Aminnnnnnnnn dualarina
Hepimiz kardeşiz tabi ki

Olurmu öyle şey sonuçta sayılı yapılıyor ben okadar çok mesaj yazildiki kafam karıştı oyuzden anlamadım dedim . Yanlış anliycak son insan benim

Tamam canım okuyunca etiketlicem hemen

Allah razı olsun canim ❤

Allah razi olsun canim amin duaların kabuli ile inşallah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…