🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

🌿Kızlar bende okudum Rabbim bebek bekleyen arkadaşlarıma tez zamanda pozitif haberler almayı kolaylıkla gebe kalmamızı kolaylaştırsın..
Bu gunlerin yüzü suyu hürmetine bizi annelik ve babalık duygusundan mahrum bırakmasın..🌿
💫Duamıza engel olan günahlarımızı affetsinnnn Rabbim benim gibi bekleyen çabalayan gözyaşı döken bu yolda sabır ve duaya sarılmış birgün annelik duygusunu tadabilecek miyim diye beklerken ummadık zamanda tez zamanda hayırlısı ile kolaylıkla nasip etsin..🌷💐
🌺🌺Hamile olan arkadaşlarımın da sağlıkla bir şekilde doğum etmesini o missss gibi evlat kokusunu içine çekmeyi nasip etsin belki ne kadar çok beklediler anne olmayı..🌺🌺
🌷🌷Yavrularını Salih ve Saliha evlatlardan olmayı doğru yolda olmayı nasip etsin hepsine ...🌷🌷

🌷En son gelen arkadaşlarım için de pozitif sonuç almayı nasip etsin diye dua ettim tüp bebek sürecinde imiş arkadaşlarımıız Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲🏻🌷

Bu etkinliği bana söyleyip Magnifiaque Magnifiaque arkadaşıma da ve sizlere çok teşekkür ederim paylaştı hep birlikte yaptık Elhamdülillah 😍
Rabbim onunda bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alıp cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin Aminnnn 🤲🏻

🎈Hepinizden Allah razı olsun kızlar 🤲🏻🎈

M Mavi Menekse Madammor Madammor @Btlaydnz23 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Magnifiaque Magnifiaque Life light Life light Teach_Mavi Teach_Mavi madamseker madamseker R rana20 My_Moonlight06 My_Moonlight06 Saliha40 Saliha40 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye M MaviMabellee Cookiie Cookiie busenurkaay busenurkaay Fatmazell Fatmazell Maviesra Maviesra minezmn41 minezmn41 Ballikabak Ballikabak MssPARE MssPARE @eunja Ays deenur20 Ays deenur20 bir mucizee bir mucizee maviss_34 maviss_34 A Arzumsunn Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi Ayzelin Ayzelin M Morlale8 G Gulssen CYdA CYdA Dilos6342 Dilos6342 Cericeri Cericeri mucizelereinann mucizelereinann

🌿Kızlar bende okudum Rabbim bebek bekleyen arkadaşlarıma tez zamanda pozitif haberler almayı kolaylıkla gebe kalmamızı kolaylaştırsın..
Bu gunlerin yüzü suyu hürmetine bizi annelik ve babalık duygusundan mahrum bırakmasın..🌿
💫Duamıza engel olan günahlarımızı affetsinnnn Rabbim benim gibi bekleyen çabalayan gözyaşı döken bu yolda sabır ve duaya sarılmış birgün annelik duygusunu yazabilecek miyim diye beklerken ummadık zamanda tez zamanda hayırlısı ile kolaylıkla nasip etsin..🌷💐
🌺🌺Hamile olan arkadaşlarımın da sağlıkla bir şekilde doğum etmesini o missss gibi evlat kokusunu içine çekmeyi nasip etsin belki ne kadar çok beklediler anne olmayı..🌺🌺
🌷🌷Yavrularını Salih ve Saliha evlatlardan olmayı doğru yolda olmayı nasip etsin hepsine ...🌷🌷

🌷En son gelen arkadaşlarım için de pozitif sonuç almayı nasip etsin diye dua ettim tıp bebek sürecinde imiş arkadaşlarımıız Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲🏻🌷

Bu etkinliği bana söyleyip Magnifiaque Magnifiaque arkadaşıma da ve sizlere çok teşekkür ederim paylaştı hep birlikte yaptık Elhamdülillah 😍
Rabbim onunda bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alıp cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin Aminnnn 🤲🏻

M Mavi Menekse Madammor Madammor @Btlaydnz23 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Magnifiaque Magnifiaque Life light Life light Teach_Mavi Teach_Mavi madamseker madamseker R rana20 My_Moonlight06 My_Moonlight06 Saliha40 Saliha40 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye M MaviMabellee Cookiie Cookiie busenurkaay busenurkaay Fatmazell Fatmazell Maviesra Maviesra minezmn41 minezmn41 Ballikabak Ballikabak MssPARE MssPARE @eunja Ays deenur20 Ays deenur20 bir mucizee bir mucizee maviss_34 maviss_34 A Arzumsunn Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi Ayzelin Ayzelin M Morlale8 G Gulssen CYdA CYdA Dilos6342 Dilos6342 Cericeri Cericeri mucizelereinann mucizelereinann
Rabbim kabul eylesin inşaallah 🤲🏻 Allah razı olsun kuzum 🥰💕
Kimin ne duası varsa kabul olsun 🤲🏻🥰

Okudum rabbim kabul buyursun inşallah hamile kalmak isteyenler hayırlısı ile sağlıcakla hamile kalalım hamile arkadaşlarım sağ salim doğum edin bebeklerinizi sağlıcakla kucaklarınıza alın inşallah rabbim hepimizin imtihanını kolaylaştırsın aminn🤲🏻🥰🌸
Allah kabul etsin 🤲🏻🌸🤩😍🥰

💫Duamıza engel olan günahlarımızı affetsinnnn Rabbim benim gibi bekleyen çabalayan gözyaşı döken bu yolda sabır ve duaya sarılmış birgün annelik duygusunu yazabilecek miyim diye beklerken ummadık zamanda tez zamanda hayırlısı ile kolaylıkla nasip etsin..🌷💐

🌷En son gelen arkadaşlarım için de pozitif sonuç almayı nasip etsin diye dua ettim tıp bebek sürecinde imiş arkadaşlarımıız Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲🏻🌷

Aminn ne kadar güzel dua etmişsin çiçeğim rabbim bu mübarek günlerde ellerimizi boş çevirmesin inşallah 🤲🏻❤️

Okudum rabbim kabul buyursun inşallah hamile kalmak isteyenler hayırlısı ile sağlıcakla hamile kalalım hamile arkadaşlarım sağ salim doğum edin bebeklerinizi sağlıcakla kucaklarınıza alın inşallah rabbim hepimizin imtihanını kolaylaştırsın aminn🤲🏻🥰🌸
Allah kabul etsin fatmam Allah razı olsun ağzına yüreğine sağlık çiçeğim 😍 amin çokça Aminnnnnnnnn inşallah 🤲🏻

Okadar güzel bişey yaptınız ki sizden Allah razı olsun 🥰 kalbimi bıraktım 🥺❤️ bukadar iyi insanın olması beni çok mutlu ediyor Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin . Hamilelere sağlıkla dogurmayi nasip etsin . Burada herkes birbirini anlıyor ve kardeş gibi oluyoruz kimse bizi yadirgamiyor yargilamiyor burayı ve sizi seviyorum . Tüm dualarimdasiniz 🌼🌼🌼🌼🌼🫂🫂🫂🫂🫂🫂

💫Duamıza engel olan günahlarımızı affetsinnnn Rabbim benim gibi bekleyen çabalayan gözyaşı döken bu yolda sabır ve duaya sarılmış birgün annelik duygusunu tadabilecek miyim diye beklerken ummadık zamanda tez zamanda hayırlısı ile kolaylıkla nasip etsin..🌷💐

🌷En son gelen arkadaşlarım için de pozitif sonuç almayı nasip etsin diye dua ettim tüp bebek sürecinde imiş arkadaşlarımıız Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤲🏻🌷

🥰😍😘 :KK68: 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Okadar güzel bişey yaptınız ki sizden Allah razı olsun 🥰 kalbimi bıraktım 🥺❤️ bukadar iyi insanın olması beni çok mutlu ediyor Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin . Hamilelere sağlıkla dogurmayi nasip etsin . Burada herkes birbirini anlıyor ve kardeş gibi oluyoruz kimse bizi yadirgamiyor yargilamiyor burayı ve sizi seviyorum . Tüm dualarimdasiniz 🌼🌼🌼🌼🌼🫂🫂🫂🫂🫂🫂
Senden de Allah razı olsun kuzum yanlış anlamadın di mi beni kimseye hak geçmesin diye başta dedim ben öyle ama magnim ile hallettik sıkıntı yok kuzum 😍😍
Aminn inşallah canım çokça Aminnnnnnnnn dualarina 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Hepimiz kardeşiz tabi ki 😍🌷🤍

Senden de Allah razı olsun kuzum yanlış anlamadın di mi beni kimseye hak geçmesin diye başta dedim ben öyle ama magnim ile hallettik sıkıntı yok kuzum 😍😍
Aminn inşallah canım çokça Aminnnnnnnnn dualarina 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Hepimiz kardeşiz tabi ki 😍🌷🤍
Olurmu öyle şey sonuçta sayılı yapılıyor 😀 ben okadar çok mesaj yazildiki kafam karıştı oyuzden anlamadım dedim . Yanlış anliycak son insan benim 😋🤣🙈🥰

🌿🌿Enbiya Süremiz + 1 Yasin + 1 Kenzül Arş Dua Listemiz 🌿🌿

🌹🌹Kızlar etiketleme yaptım bol bol anlamayan olursa yazabilir detaylı anlatırım son 1 kez üstünden geçiyorum 🌹🌹

🌼🌼 Enbiya Süresi attığım son fotoğraflarla birlikte okuyacak ayetler ( 82. Ve 90. Ayetler ve 102. Ve 112. Ayetler ) 3 kez okunacak kızlar 🌼🌼

🌹🌹Ardından 1 Yasin ve 1 Kenzül Arş duası okunup listede olan arkadaşlarımıza isimleri ile bağışlama yapacağız 🌹🌹

🌺🌺 Hep soruluyor diye söylüyorum sadece 1 kez yapılacak hergün değil 🌺🌺

🌷🌷 Kadir gecesine kadar niyet ettim hep Kadir gecesine kadar okuyalım kızlar🌷🌷

🌼Bitiş Tarihi: 29.04.2022🌼

🪁🪁 Okumalar bittiğinde bildirim bana Lna16 Lna16 ya da Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim a yaparsanız liste de ✅ yaparım 🪁🪁

🌹🌹 Kimin duası kabul olur bilinmez bu mübarek ayda Rabbim hepimizin gönlünden geçeni kabul eylesin ..
Benim gibi bekleyen, çabalayan, gözyaşı döken herkese annelik duygusunu tatmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🌹🌹

🌷🌷Tez zamanda gebe kalmamızı kolaylaştırsın Rabbim günahlarımızı affetsin, bu yolda imtihanımızı kolay eylesin inşallah 🤲🏻🌷🌷

🌺🌺 Hepinizden Allah razı olsun kızlar, hakkınızı helal edin..🌺🌺

Allah yar ve yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻
Güzel haberler almak temennisi ile 🥲😘

☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔

💜 M Mavi Menekse 💜 Öznur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olması niyetiyle

💜 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 💜 Esra 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Madammor Madammor 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına alması niyetiyle, hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 @Btlaydnz23 💜 Demet 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Magnifiaque Magnifiaque 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 Life light Life light 💜 Elif 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Teach_Mavi Teach_Mavi 💜 Meryem 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 madamseker madamseker 💜 Vildan 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 R rana20 💜Rabia 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 My_Moonlight06 My_Moonlight06 💜 Şüheda 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Saliha40 Saliha40 💜 Saliha 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 M MaviMabellee 💜 Nesibe 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Cookiie Cookiie 💜 Özge 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 busenurkaay busenurkaay 💜 Buse Nur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Lna16 Lna16 💜 Selin 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Fatmazell Fatmazell 💜 Fatma 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Maviesra Maviesra 💜 Esra 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 minezmn41 minezmn41 💜 Müge 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ballikabak Ballikabak 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 MssPARE MssPARE 💜 Kardeşi 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 bir mucizee bir mucizee 💜 Fatma 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 @eunja 💜 Bahar 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ays deenur20 Ays deenur20 💜 Ayşenur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 maviss_34 maviss_34 💜 Seda 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 A Arzumsunn 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ayzelin Ayzelin 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 M Morlale8 💜 Kezban 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 G Gulssen 💜 Gülşen 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
Tamam canım okuyunca etiketlicem hemen 💙

M Mavi Menekse Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @Btlaydnz23 Life light Life light Teach_Mavi Teach_Mavi madamseker madamseker R rana20 My_Moonlight06 My_Moonlight06 Saliha40 Saliha40 M MaviMabellee Cookiie Cookiie busenurkaay busenurkaay Lna16 Lna16 Fatmazell Fatmazell Maviesra Maviesra minezmn41 minezmn41 MssPARE MssPARE bir mucizee bir mucizee @eunja Ays deenur20 Ays deenur20 A Arzumsunn M Morlale8 G Gulssen CYdA CYdA

Rabbim sizleri şu mübarek ayda en hayırlı zamanda dilediğiniz, beklediğiniz, sabrettiğiniz müjdeyle müjdelendirsin 🤲🏻 Allah hayırlı salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah 🥰

Magnifiaque Magnifiaque Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ballikabak Ballikabak maviss_34 maviss_34 Ayzelin Ayzelin Dilos6342 Dilos6342

Rabbim evlatlarınızı sağlıcakla kucağınıza almak nasip etsin 🤲🏻 Hayirli sağlikli salih/saliha evlatlar olmayı nasip etsin inşallah 🥰

Lna16 Lna16 Okudum her bir arkadaşımızın niyetine bağışladım.

ALLAH KABUL ETSİN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Allah razı olsun canim ❤

Allah razi olsun canim amin duaların kabuli ile inşallah ❤

X