🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

🌿🌿Enbiya Süremiz + 1 Yasin + 1 Kenzül Arş Dua Listemiz 🌿🌿

🌹🌹Kızlar etiketleme yaptım bol bol anlamayan olursa yazabilir detaylı anlatırım son 1 kez üstünden geçiyorum 🌹🌹

🌼🌼 Enbiya Süresi attığım son fotoğraflarla birlikte okuyacak ayetler ( 82. Ve 90. Ayetler ve 102. Ve 112. Ayetler ) 3 kez okunacak kızlar 🌼🌼

🌹🌹Ardından 1 Yasin ve 1 Kenzül Arş duası okunup listede olan arkadaşlarımıza isimleri ile bağışlama yapacağız 🌹🌹

🌺🌺 Hep soruluyor diye söylüyorum sadece 1 kez yapılacak hergün değil 🌺🌺

🌷🌷 Kadir gecesine kadar niyet ettim hep Kadir gecesine kadar okuyalım kızlar🌷🌷

🌼Bitiş Tarihi: 29.04.2022🌼

🪁🪁 Okumalar bittiğinde bildirim bana Lna16 Lna16 ya da Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim a yaparsanız liste de ✅ yaparım 🪁🪁

🌹🌹 Kimin duası kabul olur bilinmez bu mübarek ayda Rabbim hepimizin gönlünden geçeni kabul eylesin ..

Benim gibi bekleyen, çabalayan, gözyaşı döken herkese annelik duygusunu tatmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🌹🌹

🌷🌷Tez zamanda gebe kalmamızı kolaylaştırsın Rabbim günahlarımızı affetsin, bu yolda imtihanımızı kolay eylesin inşallah 🤲🏻🌷🌷

🌺🌺 Hepinizden Allah razı olsun kızlar, hakkınızı helal edin..🌺🌺

Allah yar ve yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻

Güzel haberler almak temennisi ile 🥲😘

☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔

💜 M Mavi Menekse 💜 Öznur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olması niyetiyle

💜 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 💜 Esra 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Madammor Madammor 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına alması niyetiyle, hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 @Btlaydnz23 💜 Demet 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Magnifiaque Magnifiaque 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 Life light Life light 💜 Elif 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Teach_Mavi Teach_Mavi 💜 Meryem 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 madamseker madamseker 💜 Vildan 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 R rana20 💜Rabia 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 My_Moonlight06 My_Moonlight06 💜 Şüheda 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Saliha40 Saliha40 💜 Saliha 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 M MaviMabellee 💜 Nesibe 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Cookiie Cookiie 💜 Özge 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 busenurkaay busenurkaay 💜 Buse Nur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Lna16 Lna16 💜 Selin 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Fatmazell Fatmazell 💜 Fatma 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Maviesra Maviesra 💜 Esra 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 minezmn41 minezmn41 💜 Müge 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ballikabak Ballikabak 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 MssPARE MssPARE 💜 Kardeşi 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 bir mucizee bir mucizee 💜 Fatma 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 @eunja 💜 Bahar 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ays deenur20 Ays deenur20 💜 Ayşenur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 maviss_34 maviss_34 💜 Seda 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 A Arzumsunn 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ayzelin Ayzelin 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 M Morlale8 💜 Kezban 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 G Gulssen 💜 Gülşen 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 CYdA CYdA 💜 Ceyda 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Dilos6342 Dilos6342 💜 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
Birine bı iyiligim dokunursa ne mutlu bana kimin duası kabul olur bilinmez🙈😘

🌿🌿Enbiya Süremiz + 1 Yasin + 1 Kenzül Arş Dua Listemiz 🌿🌿

🌹🌹Kızlar etiketleme yaptım bol bol anlamayan olursa yazabilir detaylı anlatırım son 1 kez üstünden geçiyorum 🌹🌹

🌼🌼 Enbiya Süresi attığım son fotoğraflarla birlikte okuyacak ayetler ( 82. Ve 90. Ayetler ve 102. Ve 112. Ayetler ) 3 kez okunacak kızlar 🌼🌼

🌹🌹Ardından 1 Yasin ve 1 Kenzül Arş duası okunup listede olan arkadaşlarımıza isimleri ile bağışlama yapacağız 🌹🌹

🌺🌺 Hep soruluyor diye söylüyorum sadece 1 kez yapılacak hergün değil 🌺🌺

🌷🌷 Kadir gecesine kadar niyet ettim hep Kadir gecesine kadar okuyalım kızlar🌷🌷

🌼Bitiş Tarihi: 29.04.2022🌼

🪁🪁 Okumalar bittiğinde bildirim bana Lna16 Lna16 ya da Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim a yaparsanız liste de ✅ yaparım 🪁🪁

🌹🌹 Kimin duası kabul olur bilinmez bu mübarek ayda Rabbim hepimizin gönlünden geçeni kabul eylesin ..

Benim gibi bekleyen, çabalayan, gözyaşı döken herkese annelik duygusunu tatmayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🌹🌹

🌷🌷Tez zamanda gebe kalmamızı kolaylaştırsın Rabbim günahlarımızı affetsin, bu yolda imtihanımızı kolay eylesin inşallah 🤲🏻🌷🌷

🌺🌺 Hepinizden Allah razı olsun kızlar, hakkınızı helal edin..🌺🌺

Allah yar ve yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻

Güzel haberler almak temennisi ile 🥲😘

☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔☔

💜 M Mavi Menekse 💜 Öznur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olması niyetiyle

💜 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 💜 Esra 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Madammor Madammor 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına alması niyetiyle, hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 @Btlaydnz23 💜 Demet 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Magnifiaque Magnifiaque 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 Life light Life light 💜 Elif 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Teach_Mavi Teach_Mavi 💜 Meryem 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 madamseker madamseker 💜 Vildan 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 R rana20 💜Rabia 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 My_Moonlight06 My_Moonlight06 💜 Şüheda 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Saliha40 Saliha40 💜 Saliha 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye 💜 Merve 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 M MaviMabellee 💜 Nesibe 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Cookiie Cookiie 💜 Özge 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 busenurkaay busenurkaay 💜 Buse Nur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Lna16 Lna16 💜 Selin 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Fatmazell Fatmazell 💜 Fatma 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Maviesra Maviesra 💜 Esra 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 minezmn41 minezmn41 💜 Müge 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ballikabak Ballikabak 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 MssPARE MssPARE 💜 Kardeşi 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 bir mucizee bir mucizee 💜 Fatma 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 @eunja 💜 Bahar 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ays deenur20 Ays deenur20 💜 Ayşenur 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 maviss_34 maviss_34 💜 Seda 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 A Arzumsunn 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 Ayzelin Ayzelin 💜 nickiyle 💫 Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun 🎈

💜 M Morlale8 💜 Kezban 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 G Gulssen 💜 Gülşen 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

💜 CYdA CYdA 💜 Ceyda 💫 Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿🌿
Senin mor kalpli listeni severim bennnnn bitanemm benim 🤗♥️😍😘

Canimmm çok sevinirim tabiki katılırım Allah razı olsun bu güzel dusuncenden ötürü senden🥺🥺😭😭❤️❤️🥰🥰🥰🥰 bu akşam yada yarın gündüz okurum olurmu
Ya ne demek aklimdasin bende senin haberlerini bekliyorum 😍insallah guzel pozitif haberle donersin
Kadir gecesine kadar ne zaman okursan sanirim Lna16 Lna16 cicegim tarihi sen bilirsin 😍

🌙💜Selam kızlar 🌙💜

🌺Konu başlığından da anlaşıldığı gibi hayırlısı ile evlat sahibi olmak için Ramazanda sadece yapılan Enbiya Süresini okumaya niyet ettimm..🌺
Normal olanı 1 kişiye 70 kez Enbiya süresi okunması ama bizim 70 kişi toplayacak ne bir kişi sayımız ne de zamanımız var Ramazan ayı bitiyor..
O yüzden bende düşündüm Rabbim kalbimizi biliyor 70 sayı toplayalım geçen sene yapan arkadaşlar var onlarda bizim gibi yapmışlar..
Önemli olan niyet 🥲
💜 Şöyle oluyor Enbiya süresinin son 1 sayfası okunuyor kişi sayısına göre değişecek sayılar şuanda 1 kişi 3 kez Enbiya süresinin son 1 sayfası okuyacak, en son aşağıya bırakıcam Kur'anımdan çektiğim fotoğrafı ne kadar ayet var diye görün diye ..
Bunun yanında 1 kişi 3 kez Enbiya süresi + 1 Yasin + 1 Kenzül Arş duası okuyalım 🥲

🕋Kadir gecesine kadar bitirip bağışlayalımm, Allah'ın izni ile inşallah 🕋🕋

🌺Kimin duası kabul olur bilinmez, Rabbim herkeze annelik duygusunu tatmayı nasip etsin bu mübarek aylar da dualarımız kabul olsun inşallah 🤲🏻🌺
Şimdiden hepinizden Allah razı olsun 🌺💜Eki Görüntüle 3049814
Bende okuyacağım bana da size de anne olmayı isteyen herkese rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

M Mavi Menekse Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @Btlaydnz23 Life light Life light Teach_Mavi Teach_Mavi madamseker madamseker R rana20 My_Moonlight06 My_Moonlight06 Saliha40 Saliha40 M MaviMabellee Cookiie Cookiie busenurkaay busenurkaay Lna16 Lna16 Fatmazell Fatmazell Maviesra Maviesra minezmn41 minezmn41 MssPARE MssPARE bir mucizee bir mucizee @eunja Ays deenur20 Ays deenur20 A Arzumsunn M Morlale8 G Gulssen CYdA CYdA

Rabbim sizleri şu mübarek ayda en hayırlı zamanda dilediğiniz, beklediğiniz, sabrettiğiniz müjdeyle müjdelendirsin 🤲🏻 Allah hayırlı salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah 🥰

Magnifiaque Magnifiaque Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ballikabak Ballikabak maviss_34 maviss_34 Ayzelin Ayzelin Dilos6342 Dilos6342

Rabbim evlatlarınızı sağlıcakla kucağınıza almak nasip etsin 🤲🏻 Hayirli sağlikli salih/saliha evlatlar olmayı nasip etsin inşallah 🥰

Lna16 Lna16 Okudum her bir arkadaşımızın niyetine bağışladım.

ALLAH KABUL ETSİN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

M Mavi Menekse Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @Btlaydnz23 Life light Life light Teach_Mavi Teach_Mavi madamseker madamseker R rana20 My_Moonlight06 My_Moonlight06 Saliha40 Saliha40 M MaviMabellee Cookiie Cookiie busenurkaay busenurkaay Lna16 Lna16 Fatmazell Fatmazell Maviesra Maviesra minezmn41 minezmn41 MssPARE MssPARE bir mucizee bir mucizee @eunja Ays deenur20 Ays deenur20 A Arzumsunn M Morlale8 G Gulssen CYdA CYdA

Rabbim sizleri şu mübarek ayda en hayırlı zamanda dilediğiniz, beklediğiniz, sabrettiğiniz müjdeyle müjdelendirsin 🤲🏻 Allah hayırlı salih/saliha evlatlar nasip etsin inşallah 🥰

Magnifiaque Magnifiaque Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ballikabak Ballikabak maviss_34 maviss_34 Ayzelin Ayzelin Dilos6342 Dilos6342

Rabbim evlatlarınızı sağlıcakla kucağınıza almak nasip etsin 🤲🏻 Hayirli sağlikli salih/saliha evlatlar olmayı nasip etsin inşallah 🥰

ALLAH KABUL ETSİN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Allah razı olsun rabbim kabul etsin
Herkesin gönlünden ne geçiyorsa tez zamanda olsun inşallah 🤲💖🌼🌹

Canım cahilliğime ver son sorum herkes için 3 kere mi okunacak
Estağfurullah olur mu
Canım her kişiye değil sadece 3 kez dediğim alıntı yaptığım Enbiya sürelerinin ayetleri okunacak 1 yasin 1 Kenzül arş 😍😍😍

Son düzenleme:

ALLAH KABUL ETSİN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ah ağzına sağlık mervem Allah razı olsun çiçeğim çokça Aminnnn 🤲🏻
Dualarımız kabul olsun inşallah 💐🌷🌺

ALLAH KABUL ETSİN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Allah razı olsun madammm 😍😍 amiiiinn 🥰🥰

ALLAH KABUL ETSİN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Güzell kalbine dilinee sağlıkkk morumm Allah razı olsunn 🤲🏻❤️😍❤️😍🐥

Lna16 Lna16 cnm son sayfa okunacak demiştin en son, şimdi 82-90 da eklendi dogru mu?
Linklere bakar mısın bu iki sayfanın hepsi üç kere okunacak degil mi?
Birde sana zahmet olmazsa Kenzul Arş ı paylasabilir misin, paylastıysan da ben goremedim canım.
Allah razı olsun şimdiden gulum, yine guzel bir okumaya vesile oldun. 🌷💓😘

Canım ben paylaşmıştım Enbiya süresini hangileri okunacak şimdi sana alıntı yaparım evet ekleme oldu ayetler de Hz. Zekeriyanın duası geçtiği için öyle daha uygun olur dedik o şekilde ben şimdi alıntı yapicam onların hepsi 3 kez okunup 1 Kenzül Arş 1 Yasin okunup bagislanacak listede olanlara 😍
Senden de Allah razı olsun kuzunmmm

Canimmm çok sevinirim tabiki katılırım Allah razı olsun bu güzel dusuncenden ötürü senden🥺🥺😭😭❤️❤️🥰🥰🥰🥰 bu akşam yada yarın gündüz okurum olurmu
Canım liste kapandı 🥺 arkadaşlarım okumaya başladı 🥺🥺 üzgünüm canım

ALLAH KABUL ETSİN 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Kalbini severim m Allah razı olsun mor boncuğum 😘😍🥰♥️😘
Canım fatmamm dualarımız kabul olsun çiçeğim 😍
Aminnn bitanemm 😘

X