Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Edeceğim bakalım hüsran olmaz inşallah

Benim sebebim pcos ama klomen iğne kullanıyorum işte daha ne anlamıyorum artık yani stresten olmuyor diyorum yumurta var kaliteli çatlıyor ama döllenemiyor çıldıriciğim yaaani
çıldırmakta üstüme kımse olmaz. hamılelıkte genellıkle göğüs hassasiyetı olur dıye akşam göğüslerime acısanıza biraz yaa dıye konusuoyodum

Böyleleri anne oluyor ya ne diyim
Ben doğmamış hatta var olmayan bebeğime alışveriş yapıyorum kimse beni geçemez
İnanmak başarmanın yarısıdır

çıldırmakta üstüme kımse olmaz. hamılelıkte genellıkle göğüs hassasiyetı olur dıye akşam göğüslerime acısanıza biraz yaa dıye konusuoyodum
Benim göğüsler yan taraflardan hassaslaşmaya başladı ama benim yumurtlamadan 4 5 gün sonra hep hassaslaşmaya başlar yine aynısı oldu.. bende niye hassaslaştı diye üzülüyorum çünkü her böyle olduğunda adet oluyorum

belli olmaz ki ama hıc belırtıde olabılır olumsuz dusunme

ah ne kadar iyi
kalplisin canım allahım da görüyordur eminim bunları . sen boşver insanlr ne derlerse desinler sen kendini biliyosun eşin seni biliyor. ama sabrına ve sana suan saygım sonsuz inan yaptığın kolay bişey değil hele bir de kendin gebe kalmaya çalışırken. allahımm yardımcın olsun

Rabbim nasip etsn en kisa zamanda kuzum Pco demek cocugun olmicak anlamina gelmiyorki olacak insallah yeni yil hepimize yen8 yollar cizecek insallah hayirlisii ile

bence asıl sen o çocuğa annelik yaptığın için Allah sana mükafatını çok güzel şekilde verecek.
Ben Allah rızası için yapıyorum zaten kuzum, hayata güzel bir çocuk kazandırabilirsem ne mutlu.. Yapamazsam da elimden geleni yaptım diyebilmek yeter bana. Sağolasın

ya bişe dicem şirkette yemeğe çıktım demin, yemekçi abla yanıma geldi konusuyoduk senın suratın neden bole çillendi gebemisin sen dedi normalde de kımse cocuk ıstedıgımı felan bılmez. dedım bılmem bıraz sıvılcelendı suratım ama ara ara oluyo zatr,en o . baktım ben bıse goremedım ama yaşlı kadın inş doğru diyordurr yarabbimm artık bıkac gun suratımı ıncelerim aynada

Hahaha bazen böyle yaşlı teyzeler hissediyor gerçekten yüzüne bakınca bile anlıyor diyorlar ay çok heyecanlı hadi inşallah eğer tutarsa teyzeye biz de bi gözükelim

Bizim çaycı abla da her ay bana sen gebe misin yoksa diye soruyor sormadığı ay kesin hamile kalcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…