Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canlarım tekrar günaydın, sizlerden güzel haber almak istiyorum bugün var mı güzel haberi olan ? :anne: Regl olan arkadaşlarımdan da güncel tarih bekliyorum, gecikmesi olanların yazmasına gerek yok netleşince beni etiketleyerek bilgi vermeleri yeterli. :KK52:

@minik mucize92 09.12.202024 AYGECİKME
@Asyaa561 12.12.202017 AY
P peygambercicegikokusu 14.12.202012 AYGECİKME
@esraa92 14.12.20205 AY
@marymine 15.12.20209 AY
@ciklettt 15.12.202025 AYGECİKME
@bitkiselhayat 15.12.202024 AY
Uzunkiprik Uzunkiprik 16.12.202010 AY
@eylulyorgunu 16.12.20205 AY
@WunderLost 16.12.20203 AY
@Sinoplu17 16.12.202011 AY
Bgunde regl olmadım canım kasıklarıma bıçak saplanır gibi ağrı giriyo 1 haftadır bkaç belirtileri yaşıyorum ama hemen heveslenmemk için kendimi frenliyorum.☹️Yarın test yapıcam umarım güzel haberler veririm 🙏🏻

Bi arkadaşım durumu da öyle canım hatta daha da beter en iyi ayda 1 diyor. Eşi ben ihtiyaç duymuyorum rüya görüyorum diyormuş. Bir çok faktör olabilir mesela erken boşalma varmı işi çok mu ağır, hormon tahlili yaptırdı mı testesteron vs.
Boşansın o zaman Allah allah neden evlenmiş böyle erkeklere deli oluyorum ya kadının gençliğini ziyan ediyorlar 🙄 böyle diyen erkek net sevmiyordur karısını bi insan sevdiği insanı ister yani 🤷‍♀️

Merhabaaa
Ben hala hasta olmadım anlam veremiyorum gelip geçen ağrılarım var tam hasta oldum diyorum bakıyorum sadece akıntı nerdeyse 1,5 senedirhiç gecikmem olmamıştı günü gününe olurdum hep bugün test yaptım ilk başta bişey yok gibi geldi göremeyince attım bi kenara kızıp sonra tekrar bakim dedim çok çok ince bi çizgi var ama emin değilim ya kuruma çizgisi de olabilir bilmiyorum yarın hastalanmazsam tekrar test yaparım ama bi yandanda şöyle düşünüyorum varsa bugün hemen çıkardı zaten :/

Bgunde regl olmadım canım kasıklarıma bıçak saplanır gibi ağrı giriyo 1 haftadır bkaç belirtileri yaşıyorum ama hemen heveslenmemk için kendimi frenliyorum.☹️Yarın test yapıcam umarım güzel haberler veririm 🙏🏻
İnşallah olmazsınız kızlar 🙏

Ne yöne göndermem lazım 😂
Ben hamileyim diceksin ben sağlıklı bir hamileyim bunu tekrar et kendine gün içinde sesli bir şekilde.ama tek konu ve net bir şekilde hamile olmak istiyorum değil ben sağlıklı bir hamileyim. 21.gunden sonra beyin evren bunu odakliyormus. Cidden inan ve hissederek şöyle hayalini kur. Buara öğrendiğim ve uyguladığım bu😂. Birde daima şükür

Ben hamileyim diceksin ben sağlıklı bir hamileyim bunu tekrar et kendine gün içinde sesli bir şekilde.ama tek konu ve net bir şekilde hamile olmak istiyorum değil ben sağlıklı bir hamileyim. 21.gunden sonra beyin evren bunu odakliyormus. Cidden inan ve hissederek şöyle hayalini kur. Buara öğrendiğim ve uyguladığım bu😂. Birde daima şükür
Bunu aylarca o kadar tekrarladım ki 😂 ah ah... 10 ay oldu :oha:

Bunu aylarca o kadar tekrarladım ki 😂 ah ah... 10 ay oldu :oha:
Yeterince odaklanmamisin demek ki. Sabah uyandığında akşam yatarken ve gün içinde tekrar ederek . Tamamen odaklanarak. Dediğine kendinde inanarak cidden hamileymisiz gibi 😂agshsha sonra kafayı siyirmayalmda😂😂

Yeterince odaklanmamisin demek ki. Sabah uyandığında akşam yatarken ve gün içinde tekrar ederek . Tamamen odaklanarak. Dediğine kendinde inanarak cidden hamileymisiz gibi 😂agshsha sonra kafayı siyirmayalmda😂😂
Valla canım bu işlerin kitabını yazdım aylarca inanır mısın Allah ol demeden olmuyor fos yani 🤷‍♀️ bi de ben hayal dünyasında yaşayan bi insan değilim pek gerçekler neyse kendi yüzüme çarpmayı severim o yüzden o sularda pek yüzemiyorum her aya umutla başlıyorum bu ay olur diyorum ama regle 1 hafta kala anlıyorum zaten regl olup olmuyacağımı rüya görmeye gerek yok 😂

He şunu da söylim beynini ve bedenini hamile olduğuna ne kadar inandırırsan o kadar belirtin oluşuyor ve bedenin kendini hamile sanmaya başlıyor bu durumda hamile kalmayı güçleştiren şeylerden biri o yüzden en güzeli akışına bırakmak

Valla canım bu işlerin kitabını yazdım aylarca inanır mısın Allah ol demeden olmuyor fos yani 🤷‍♀️ bi de ben hayal dünyasında yaşayan bi insan değilim pek gerçekler neyse kendi yüzüme çarpmayı severim o yüzden o sularda pek yüzemiyorum her aya umutla başlıyorum bu ay olur diyorum ama regle 1 hafta kala anlıyorum zaten regl olup olmuyacağımı rüya görmeye gerek yok 😂
Tabiki Allah ol demeden olmuyor. İnşallah olacak zamanını bekliyor

He şunu da söylim beynini ve bedenini hamile olduğuna ne kadar inandırırsan o kadar belirtin oluşuyor ve bedenin kendini hamile sanmaya başlıyor bu durumda hamile kalmayı güçleştiren şeylerden biri o yüzden en güzeli akışına bırakmak
Bak onuda yaşadım bebeğe karar verdiğimiz ay geciktim hamileyim sandım meğerse kist oluşmuş. Daha once hiç olmamisti

X