Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhabaa ben daha önce de etiketlemiştim sizi bat tarihim yanlış diye, 16 değil 26 benimki. İnşallah güzel haberler verir diğer arkadaşlarım. Ben de daha sonra veririm inşallah güzel haber

Ben klomenin 2.ayında hamile kalmıştım kuzum belki bu ayda uygular doktorun klomen tedavisi ama daha şimdiden umutsuzluğa kapılma sakım adetine var daha
Bakalım kuzum kist vs. Olmadıysa ama bi rahim filmine baktırmakta istiyorum klomen içerken rahim filmi çekilir mi?

Bakalım kuzum kist vs. Olmadıysa ama bi rahim filmine baktırmakta istiyorum klomen içerken rahim filmi çekilir mi?
Kuzum nacizane tavsiyem eğer bu ayda klomen tedavisi verirse doktorun rahim filmini bir ay daha ertele çünkü yumurtalıklar adette oluşmaya başlıyormuş hem tedaviyi bölmemiş olursun ben 2 senedir doktorlara gidip geldiğim için az çok olayları biliyorum
Klomen tedavisi 3 ay uygulanıyor genelde doz yükseltilerek ama senin doktorun direk yüksek dozla başlamış
Yüksek dozla başladığı için klomen tedavisini bırakma ihtimali de var ama devam da edebilir tedaviye
Devam etmek isterse daha iyi bir ay daha klomen kullanıp şansını arttırırsın
Ama İnşaAllah gerek kalmaz ve güzel haberlerle gelirsin bizlere kuzum

Yani sen film çekilmeden 1 2 ay daha dene mi diyorsun? Doktor da öyle diyor çok kararsızım senin dediğin de mantıklı geldi şimdi tedavi bölünmüş olacak

Yani sen film çekilmeden 1 2 ay daha dene mi diyorsun? Doktor da öyle diyor çok kararsızım senin dediğin de mantıklı geldi şimdi tedavi bölünmüş olacak
Evet kuzum
Klomen tedavisine devam ederse doktorun çekilme filmi
yok klomen tedavisini keselim derse eğer yine bir ay daha rahim filmini ertele derim çünkü ilaç etkisi devam ediyor 1-2 ay kadar

İnşallah canım böyle ulaşamayınca kötü oluyor numarası falan da yok ki arayıp soralım sen ne yaptın ne zaman test yapacaksın
Evet benim de aklıma düştü bak, insan merak ediyor bugün iğneden sonra 11. Gün test negatif, belirti yok canım muhtemelen önümüzdeki ay sil baştan

Evet kuzum
Klomen tedavisine devam ederse doktorun çekilme filmi
yok klomen tedavisini keselim derse eğer yine bir ay daha rahim filmini ertele derim çünkü ilaç etkisi devam ediyor 1-2 ay kadar
Valla mantıklı geldi ne diyim, çok arada kaldım. Doktor da tedavinin ilk etabını tamamlayıp o şekilde çekilmemden yana. 3 ay hap+3 ay iğne+aşılama şeklinde tedavi planı hazırladı. Rahim filmini 3 ay sonunda olmazsa çekelim diyor. 3 ay sonunda da tam 1 senem dolmuş olacak.

Ayy evet canım iyice kafam karıştı işte ben de çikolata kistini büyütür falan diye ama bilemiyorum doktora da güvenmek istiyorum yani sonuçta ciddi bir durum tabi kistin büyümesi falan. Yoksa ben senin tedaviden istiyordum aynen
Çok teşekkür ederim güzel bir karşılaştırma olmuş varsa fotosu bana da atabilir misiniz?
Hay ağzına sağlık aklına sağlık canım sabahtan beri neydi diyorum aynen böyle bunu yapan ayrı yerler var minseo canım
Çook mantıklı bir öneri olmuş bu gerçekten minseo bence de böyle yapmalısın. Ben de bunu okudum hep. O ilaçların 2 3 ay etkisi oluyor bence onu bitirip ondan sonra bence rahim filmi daha mantıklı gibi gerçekten.
Kesinlikle bence de daha mantıklı bu ilaçları 2 3 ay öneriyorlar genelde
Kızlar en koyu şuan çıktı galiba bugün pik kasık ağrım çok azda akıntım başladı Eki Görüntüle 2741109
Ben de dünnbuna pik demişyim ama bugün çok daha koyu oldu yukarıda paylaşımını görebilirsniz. Ama bugün veya yarın kesin pik olur değerlendirin akşama veya yarın tekrarlayın testi

Cnm kendimi örnek gostereyim sana . Ben ilk klomen denememde hamile kalamadım sonra doktorumu değişmiştim o doktor da once rahim filmi cekelim dedi ikinci ay bisey kullanmadim vermedi klomen ve bana korun bu ay dedi sonraki ay tekrar klomen kullandim ve hamile kaldim. Yani doktorla alakali bi durum bu senin doktorun dene diyorsa dene bakalım tedaviye devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…