Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Selam Canım, bende 38 yaşındayım ve 6 yaşında bir oğlum var. Benim tüm değerlerim normal çıktı ama tek farkımız benim eşim de çok istiyor.
sizin eşiniz istmediği sürece nasıl olacak bu iş?? Hiç bir tedaviye yanaşmaz ki o zaman eşiniz. Bu işler tek taraflı olmuyor bilyorsunuz ki. Ben ce eşiniz çocuk istemiyorsa onun istemediği bir çocuğu dünyaya getirmeyin derim ben. Yada ikna edin eşinizi bu konuda öyle düşünün ikinci çocuğu

Ya testi tekrar yaptım hıc koyulasma yok 16. Gun olcak yarın . Hafıfte olsa koyulasması gerekmezmi? Yarın birdenmi koyu olcak. Daha gec mi yumurtlıcam acaba ya

Ben galiba regl oldum kızlar ama ne agri var ne ped koyacak kadar çok, bi de kahverengi geliyor kırmızı değil pko dan ara kanama sanirim simdi ben bunu regl den saymali miyim ????

Yaaa sizdedemi belirtiler aynı cnm bnmde 20 aralık tabi bnde erken olmazsam şu an kasık ağrılarım var ve karnım şiş
Evet resmen göbeğim çıktı sivri bir şekilde. Sanki idrar yolumu üşütmüşüm gibi ağrım var (üşütmüş olabilir miyim diye de düşünüyorum) sağ kasığıma ağrı giriyor arada belime de çok az ağrı giriyor. İğnenin etkisi olabilir ya da progestan kullanıyorum o da etkileyebilir.

Kızlar uc doktora sordum ucu de bu degerler ile normal gebelik mümkün değil aşılama ya da tüp bebek diyor esimin sonuçları oldukça bozuk .. sizce esim takviye kullanırken ben de bir ay yumurta takibi yaptırmalı miyim ( bende de pio var ) yoksa direk aşılamaya mi başvurmaliyim ? Kafam çok karışık kizlar akil verin

Kızım çok istiyor bende çok istiyorum.Belki beni bencil görebilirsiniz.Ama eşiminki bencillik değil mi?Kızımın kardeş hakkını benim ikinci çocuk istegimi elinin tersiyle istiyor.Var mı var işte diyor.Bize yazık değil mi?Benim sprial taktigimi biliyor her au doktora gidiyorum dediklerini harfiyen uyguluyorum ama olmuyor.Cok büyük bir sınavdayım.Bosanmayı bile düşündüm bu kadar bencillik olamaz.

Canım önce hormon testlerini tekrarla ins direncin yüksekse hap kullansan bile yumurtan kaliteli gelişmez ilk etapta aşılama deneyebilirsiniz

Sizin isteğiniz bencillik değil kesinlikle haklısınız kızınıza bir kardeş bir evlat daha istemekte suçlu hissetmeyin kendinizi ama eşinizin neden istemediğini de düşünün belki onunda kendine göre sebepleri vardır bu konular konuşarak çözülebilir birbirinizi yıpratmaya üzmeye suçlamaya hiç gerek yok inanın inşallah en yakın zaman da kavuşursunuz istediğiniz bebeğe

Canım önce hormon testlerini tekrarla ins direncin yüksekse hap kullansan bile yumurtan kaliteli gelişmez ilk etapta aşılama deneyebilirsiniz
Ya aksi gibi on aylığına Tunceli ye gideceğiz on ay beklemek zorundayım aşılama için.. saka gibi ya ankadw gibi imkanli vi yerdeyim ama gidiyorum boşa zaman kaybı olacak ..

Oyy nerdeyse 1 yıl görev için mi gidiyorsunuz eşin memur mu
Hayir canim ozel sektor is almis ordan. Umudum iyice bitti madem böyle olacaktı nasil hamile kaldım ilk ay ben ya hem de dört buçuk aylık olana kadar gerçi anomali sperm olduğu için öldü belkide evladım.. çok yoruldum anlatamam.. çevremde herkesin çocuğu var .. doktorlar kesinlikle olmaz diyor ağlamak istiyorum günlerce..

Genetik test yaptırdınız mı bir kere hamile kaldıysanız yine kalırsınız üzülmeyin nolur

Genetik test yaptırdınız mı bir kere hamile kaldıysanız yine kalırsınız üzülmeyin nolur
Yaptırdık temiz ama tüm doktorlar gebelik zor diyo sayi hiz iyi ama morfiloji acayip bozuk dollenmezmis kafası bozuk olduğu için spermin moralim sıfır kızlar hep ağlıyorum çevremde herkesin bebeği oldu tamam gebe kaldım ama öldü demek yine kalsam yine olur sperm morfolojisi bozuk diye

Yeter artık diyor 40 yaşında oldum çocuk çekemem diyor.Ortalik kötü ekonomik olarak kızımın payını bölmek istemiyorum diyor.Yani elle tutulacak doğru düzgün tek bir geçerli nedeni yok.Bu da beni çıldırtıyor.Her ay adet oldum mu bunalıma giriyorum bitene kadar ağlamaktan helak oluyorum.Bunu görüyor yinede öylece seyrediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…