Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Tmm kuzum alayım sabah ilk idrarla yapayım olmadı 🌺 doktorum tembihlemişti zaten eğer 2-3 gün gecikmen olursa hemen kan ver karından iğneye başlıcaz demişti ama yaşadıklarımdan dolayı içimde çok korku var neler hissedeceğimi bilmiyorum 🙄
Bence de geciktirme canım masalkzz masalkzz da erken öğrendi hemen doktoru iğneye başlattı

Kizlarrrgunaydin 💚💚
Doktordan geldim keseyi gorduk 💚💚
Ama pisman oldum gittigime size demistim keske gtmeseydim kalp duyamadkk, haftaya tekrar gel dedi smdi 1hafta kim bekleyecek😂
Ama guzel seyler soyledi .. her sey suan icin normal şükürler olsun, umarm ki hep boyle gitsin 💚
Gözün aydın olsun canım. Sağlıkla bu şekilde ilerler inşallah bebişin.

İğneyi vurulduğum gün ağrım oldu canım bi de az önce ısırık gibi bişiler oldu devamı gelir mi bilmiyorum 🤔

Oh oh maşallah totonu kaşı😁 kendini hazır hissediyorsan fiziksel olarak değerlendir canım sonuçta doktorun yasak koymamış 🌼 evet çatlamanın olduğu gün ağrım oldu kuzu hatta bi an bağırmışım eşim korktu 😁 bakalım bugün olacak mı 🙈 evet ben de geçen onu düşündüm başak burcu iyidir ya tertipli düzenli olur 😁

Gözünaydın tatlım🖤 inşallah kalp atışını da duyarsınız 🤗
Aynen kaşıyım canım çünkü ben kendi kendime hep nazar değdiririm 🤣 işte dün regl gibi düşün yasak dedi ya ben hafif kanama olursa yine de yapmam canım ne olur ne olmaz. Daha yumurtlamaya da var zaten boş geçmiş olmayız. Belki de sana ikiz gelir ya ben öyle hissediyorum canım tabi hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun 🍀 valla biraz korkuyorum başak burcu sevmediğim insanlar var ama olsun 🤣 sağlıklı olsun ve gelsinler de burç konusunu hallederiz 🙈 valla hiç bu konularla alakalı olmayan bir arkadaşım doğum zamanı yaklaşınca balık burcu olmasın diye doktorla bir hafta erken alsanız diye çıldırmıştı🤣 bakalım biz nasıl olacağız
Normalde 8 Aralık’ta olmam lazımdı kuzum ben bilerek bir gün rotarlı yazdırmıştım 😂
Ayy inanamıyorum rötarlı hali mi kız kesin yap o zaman 🤗🤗
Tmm kuzum alayım sabah ilk idrarla yapayım olmadı 🌺 doktorum tembihlemişti zaten eğer 2-3 gün gecikmen olursa hemen kan ver karından iğneye başlıcaz demişti ama yaşadıklarımdan dolayı içimde çok korku var neler hissedeceğimi bilmiyorum 🙄
Ayy canım ben bunu bilmiyordum çok üzgünüm. Ama eğer böyle bir durum varsa lütfen ihmal etme hatta hemen bugün git kan ver. Evet negatif görme olasılığın var sonuçta ve bu çok üzücü. Ama eğer bebiş varsa şu an beklemek riski artırıyor canım benim pıhtılaşma çok önemli bir şey hemen başlanması gerekiyor. Yani o üzüntü çok zor ama bence varsa var olan bebeyi riske atmaktansa üzülmeyi tercih ederim canım. Şu an başka kan sulandırıcı hap kullanıyor musun?

Aynen kaşıyım canım çünkü ben kendi kendime hep nazar değdiririm 🤣 işte dün regl gibi düşün yasak dedi ya ben hafif kanama olursa yine de yapmam canım ne olur ne olmaz. Daha yumurtlamaya da var zaten boş geçmiş olmayız. Belki de sana ikiz gelir ya ben öyle hissediyorum canım tabi hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun 🍀 valla biraz korkuyorum başak burcu sevmediğim insanlar var ama olsun 🤣 sağlıklı olsun ve gelsinler de burç konusunu hallederiz 🙈 valla hiç bu konularla alakalı olmayan bir arkadaşım doğum zamanı yaklaşınca balık burcu olmasın diye doktorla bir hafta erken alsanız diye çıldırmıştı🤣 bakalım biz nasıl olacağız
Ay ağzın bal yesin kuzu keşke ikiz olsa dünyalar benim olur 🥰 bu Arada bebek kaderini kendi belirliyor biz o olmasın bu olmasın desekte 🙈 bi astrolog dan dinlemiştim bebeğin burcunu belirlemek için erken doğum yapmak isteyen kişiler çok büyük yanlış yapıyor kader ile oynuyor kesinlikle yapılmaması lazım demişti 😂 balık olursa da evladımız der bağrımıza basarız napalım 😁

X