Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben ne yazıkki regli oldum öğleden sonra 😢😢 beklenen günden iki gün önce🙄🙄 Neden böyle oldu anlamadım 😑 Bu ay çatlatma iğnesi olmuştum , iğnenin 14. Günü oldum
Yeni tarih 8 ocak ama ne yapacağımı bilmiyorum artık😔
Canm😔 üzülme vardır bundada bir hayır lütfen üzülme olur inşallah en yakın zamanda galiba okuduğum kadarı ile gebelik yoksa erken olduruyor diye biliyorum.yanlis değilse
Peki adet belirtilerini yaşadınmı
Yada iğnenin

Anne icindemi riskleri varki acaba? Mesela eskiden uc dort embryo koyuyolarmis anne rahmine artik max iki
Doktor dedi ki bana normalden fazla büyürse (iğne bir anda büyütürmüş) bilmem nereyi yırtar bilmem ne sendromuna sebep olur hastanelik olursun falan filan.. Evet gereksiz müdahalelerde bize zararı olurmuş yani

R Random3 canım senin yumurtalar 25 mm ydi? Şimdi bi topikte 20—21 mm de çatlarsa kaliteli oluyor diye bişi okudum sana doktor bu konuda bişi dedi mi?
Çok büyümesi de iyi değil galiba ama doktor çok büyüyor az iç bi dahakine falan demedi bana. Geçen ay da 25 ve 23lük yumurtalar vardı

Vayyy süper ya yok mu artıran ikizler burcu olanlar aloooo sayımızı bilelim 😂😂😂
Bende bendeee ikizlerim 🤣🤣
Çok büyümesi de iyi değil galiba ama doktor çok büyüyor az iç bi dahakine falan demedi bana. Geçen ay da 25 ve 23lük yumurtalar vardı
Yumurtaların 24 mm den büyük olması iyi değil bizim için dedi benim doktorum 25mm den büyük olursa iğne vermiyorum ben dedi kalite azalıyormuş sanırım benim 20mm deyken iğne yaptı geçen ay ilk kontrolde 17mm Di sonra 20 de iğne yaptı

Bende bendeee ikizlerim 🤣🤣

Yumurtaların 24 mm den büyük olması iyi değil bizim için dedi benim doktorum 25mm den büyük olursa iğne vermiyorum ben dedi kalite azalıyormuş sanırım benim 20mm deyken iğne yaptı geçen ay ilk kontrolde 17mm Di sonra 20 de iğne yaptı
Valla saldım kendimi ben doktoruma. Sonuçta her şeyin zararını, riskini anlatıyor bana. Büyüklük konusunda da bi sıkıntı olsa onu da söylerdi ya da ilacın dozunu azaltırdı diye düşünüyorum. Hayırlısı ☺️

ipek_annesi ipek_annesi evrem92 evrem92
Döllenme tüplerde gerçekleşiyormuş kızlar. Tüplerin önemli bir rolü olmasa gebelikte, zaten açık olması için niye uğraşalım ☺️

Eklentiler

• Screenshot_20201210_000814_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201210_000814_com.android.chrome.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar tarihleri güncelleyelim :KK55:

@Gmzhnr 30.11.202027 AY
@NaaNaa 05.12.202030 AY
@lorenaece 05.12.20203 AY
@lucesme 05.12.20206 AY
@belgilinko 06.12.202013 AY
@fiona13 06.12.20202 YIL
@Cnarrr3525 06.12.20205 AY
@tgbbcr 08.12.20202 AY
@Verd2040 08.12.20202 AY
@Takitoki 08.12.20202 AY
M minik mucize92 09.12.202024 AY
Canım benim 06.12.2020 5 senedir istiyorum
Maşallah ilaca baya iyi tepki vermiş canım benim de dün çatlama idi aşırı baskı hissettim ve ağrı oldu rahmim düşecek sandım😂 sanırım iyi bişey bu
ağrım yok diyordun olmuş bak

İğne olunca heralde geç çatlama gibi bişi olmaz di mi 🤔 gerçi biz gün aşırı devam edicez ovü ile de takip edemiyorum ben iğne etkisi olduğu için hep pik çıkarıyor şuan ama tahminince dün çatladı benim çünkü yoğun akıntım ve ilişki sırasında ağrım oldu
Canım sana de progesteron tahlili yaptımı yapacakmı

Canm😔 üzülme vardır bundada bir hayır lütfen üzülme olur inşallah en yakın zamanda galiba okuduğum kadarı ile gebelik yoksa erken olduruyor diye biliyorum.yanlis değilse
Peki adet belirtilerini yaşadınmı
Yada iğnenin

Saol canım 🙏 adet belirtileri hep kasıklarımda batma oluyordu , hafif göğüslerimde doluluk olmuştu ama bu ay değilmiş 🤷‍♀️ Bilmiyorum bu ay için hiç bir takip yapmasam mı diyorum 🙄 bugün biraz bunalımdayım 😑

X