Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
merhaba canım hoşgeldin duydum ama denemedim

Duydum bunu ben çikolata kisti olan bi tanıdık bunu yaptığı ay hamile kaldı ama ben buhar ile hamile kalma arasında mantıksal bi bağlantı kuramadığım için kendim yapmam

Yani kuzu bana da mantıksız geliyor ama adam da prof şimdi öyle diyorsa doğrudur bence dediğin gibi biraz işler yoluna girince bahçeci ye gidersin daha detaylı bir kontrolden geçersin
Acik acik dedim aslinda adama bisi yapalim lutfen diye, klomen verdi o da gunde 1 tane, insanlar 2 kullaniyor, ki benim yasima gore yumurta rezervim cok iyi degil, level 2 diyor 4 uzerinden, ben 2 tane ile baslasak fln deidm, cogul gebelik riskini almayiz fln dedi amac burda cok cocuk sahibi olmak degil saglikli gebelik dedi, ben zaten salmistm bu cumleden ve tavrindan snra dha da saldm bgn hatta unutmusum klomen almayi ayni saate icin demislerdi oyle bi ruh halindeyim

Duydum bunu ben çikolata kisti olan bi tanıdık bunu yaptığı ay hamile kaldı ama ben buhar ile hamile kalma arasında mantıksal bi bağlantı kuramadığım için kendim yapmam
Kuzum buhar rahmi temizliyormuş, tüpleri açıyormuş, o yüzden faydası varmış. Öyle diyorlar

Bana günde 3 tane verdi kuzu Dr çoğul gebelik falan da demedi hiç hatta 2 kutu yazdı bana normalde 1 kutu veriyorlar 5 gün ben 2 kutu 8 gün içmiş olcam

Bana günde 3 tane verdi kuzu Dr çoğul gebelik falan da demedi hiç hatta 2 kutu yazdı bana normalde 1 kutu veriyorlar 5 gün ben 2 kutu 8 gün içmiş olcam
Canim iste doktordan doktora cok degisiyor, bu doktora gtme sebebim basta ayni zmnda tup bebek de yapmasaydi ama suan yaptrmayi planlasam
burda yaptrmam diye dusunuyorum cnku eminim cift embriyo bile koymaz cogul gebelik riskinden oturu, anladigim kdryla kndisine gore cogul olunca gebeligin sagliklu surmesi daha zor bi ihtimal, benim gibi yumurta sayisi normalin altinda olan birine 1 tane verdi gunde, bnm zaten 1 yumurtam buyuyor her ay, klomene gerek yoktu ki bunun icin anlamadim canim gercekten, ne kdr cok yumurta o kdr sans bnm fikrimce sans senden yana olsn insallah canim

Aynı fikirdeyim canım zaten 3 yumurta büyüse bile 3 ünün ya da ikisinin tutma olasılığı çok düşük, nadir ikiz oluyor genelde tek. İnşallah canım ya rabbim yüzümüze gülsün artık

Canim klomen kullanmak için reglken mi Dr gittin yoksa istediğimiz zaman kullanmaya başlayabilir miyiz

Aynı fikirdeyim canım zaten 3 yumurta büyüse bile 3 ünün ya da ikisinin tutma olasılığı çok düşük, nadir ikiz oluyor genelde tek. İnşallah canım ya rabbim yüzümüze gülsün artık
kesinlikle canim ben de hatta 1 tanesi bile tutmuyorki 2si 3u tutsun dedim adam ters ters bakti bana bazen gunde 2 mi icsem diyorum kutuda 10 tane var sonucta ama sonra diyorum bosver zaten olacagi varsa olur insallah hayirli hbrler al canim dualarimdasiniz

Canim klomen kullanmak için reglken mi Dr gittin yoksa istediğimiz zaman kullanmaya başlayabilir miyiz
ben 5.gunu gtmek zorunda kaldim canim, Cuma gunu regl oldum 3.gunu pazara denk geldi, 4.gunu 3 sinav gorevim vardi mecbur 5.gune kaldi, klomen icn 3,4,5.gun baslatilabiliyormus, ama ideali 3.gun baslamak galiba, yumurtalara bak olcup bicip veriyor iste o nedenle regl iken gtmek gerek

Kuzum buhar rahmi temizliyormuş, tüpleri açıyormuş, o yüzden faydası varmış. Öyle diyorlar

bi tanıdığım o şekilde hamile kaldı doğurcak hatta az kaldı ama burada okuduğumda araştırdığımda da bir kaç arkadaşımız da o şekilde enfeksiyon kapmıştı

İnşallah güzelim inşallah içtiğimiz haplara değsin

nası yapıyoruz onu canım tarif edebilirmisin deneyeyim şimdi bir kağıda 110 kere Bismillahirrahmanirrahim yazdım üzerimde taşıyacağım hamile oluncaya kadar hep üzerinde taşınman gerekliymiş
10 yemek kasigi bal 10 tatli kasigi corekotu ben Tarcin koymadim istersen koyadabilirsin iyice macun gibi karistiriyorsun sabah aksam ac karnina bir tatli kasigi yiyorsun dene lutfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…