Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
@Uzaygemisi35 M minise canlar nerelerdesiniz arada ses verin 🤩
Canim valla can skntisi ayni bisi yok gecen ay soldan yumurtam olmustu sol tupum tikali oldugu icin salmistim, bu ay sagdan olur umarim, gunde 1 klomen verdi dr, pazartesi gidecegim doktora, hc olmayacakmis gibi geliyor ama moralim bayagi bozuk, o yuzden yzmiyorun sk sk negatif enerjim sizlere gecmesin diye ☺️ bir de anaokullari kapaninca kizim da evde onunla pazartesi hastaneye de gidemem birakabielcegim kimsemiz de yok yasadigimiz yerde oyle yani ne yapacagimi bilmez degisik durumlardayim

Kaç aydır istiyorsun canım? Benim 10 ay olunca gına geldi o yüzden içmiyorum doğrudüzgün 😅 yeni istiyorsan iç sen ama güzel bi takviye al. Ben folifor kullanıyorum D vit katkılı folat onu tavsiye edebilirim sana. Folbiol eski tip üretim ve yüksek doz içeriyor vücudunu yorar.
7-8 ay oldu canım, yaşım 37. Amh ım 0,82 😔 yaşıtlarıma göre yumurtam azmış. Geçen ay da rahim filmi çektirmiştim. Amh düşüklüğü dışında eşimde de bende de bi sıkıntı yok. D vitamini vermişti doktor, 3 aydır falan kullanıyorum. Sanırım yılbaşından sonra da tüp bebek fikrine odaklanmamız gerekecek

Canim fiona salmis durumdayim, doktora fln gidiyorum ama oyle gtmedim dememek icin, umutsuzluk had safhada ondan mutevelli yzmiyorum negatif enerjim yayilmasin sizlere
canım inan biz de o durumdayız ben doktora bile gitmiyorum zaten covid muhabbetinden hem de artık zamanı değil demek ki diye düşünmek tesellim oldu. boşver yaz buraya da arada burda duyduğumuz şeyler de bazen umut oluyor 🌸

7-8 ay oldu canım, yaşım 37. Amh ım 0,82 😔 yaşıtlarıma göre yumurtam azmış. Geçen ay da rahim filmi çektirmiştim. Amh düşüklüğü dışında eşimde de bende de bi sıkıntı yok. D vitamini vermişti doktor, 3 aydır falan kullanıyorum. Sanırım yılbaşından sonra da tüp bebek fikrine odaklanmamız gerekecek
amh 0.08 ile geçen ay arkadaşım doğal yoka gebe kaldı yazdım buraya da yaşı 30. umudunu kaybetme derim :)

canım inan biz de o durumdayız ben doktora bile gitmiyorum zaten covid muhabbetinden hem de artık zamanı değil demek ki diye düşünmek tesellim oldu. boşver yaz buraya da arada burda duyduğumuz şeyler de bazen umut oluyor 🌸
Covid zaten düzen birakmadi, 2021 buradaki herkese guzellikleriyle hayirli haberlerle gelsin insallah, yazmasam da dua ediyorum ama her namazdan snra kk'da dua eden herkesin duasini kabul et Allah'im diye, aklimdasiniz hep yani ❤️

Covid zaten düzen birakmadi, 2021 buradaki herkese guzellikleriyle hayirli haberlerle gelsin insallah, yazmasam da dua ediyorum ama her namazdan snra kk'da dua eden herkesin duasini kabul et Allah'im diye, aklimdasiniz hep yani ❤️
inşallah canım 🤲🏻 inşallah herkes sağlıklı olsun, sağlıklı bebişleri olsun 🌸 who covidin 2022 nisan ayında azalma trendine girceğini söylemiş yani onümüzde uzun bir süre var daha görüşünüşe göre 😞

Canim valla can skntisi ayni bisi yok gecen ay soldan yumurtam olmustu sol tupum tikali oldugu icin salmistim, bu ay sagdan olur umarim, gunde 1 klomen verdi dr, pazartesi gidecegim doktora, hc olmayacakmis gibi geliyor ama moralim bayagi bozuk, o yuzden yzmiyorun sk sk negatif enerjim sizlere gecmesin diye ☺️ bir de anaokullari kapaninca kizim da evde onunla pazartesi hastaneye de gidemem birakabielcegim kimsemiz de yok yasadigimiz yerde oyle yani ne yapacagimi bilmez degisik durumlardayim
Kuzum sol tüpünü açmadılar mı senin? Sürekli benzer şeylerle uğraşmak ve çözüm bulamamak insanı yıpratıyor canım haklısın. En ummadığın anda olur umarım 🙏

İlk çocuğunuz mu olacak canım? Amh düşüklüğü varsa tüp denemek mantıklı geliyor bana da

inşallah canım 🤲🏻 inşallah herkes sağlıklı olsun, sağlıklı bebişleri olsun 🌸 who covidin 2022 nisan ayında azalma trendine girceğini söylemiş yani onümüzde uzun bir süre var daha görüşünüşe göre 😞
asilarla belki daha erkene cekilir, ya da mucize olur kndini sonlandirir, resmen 1 yil bitti Wuhan'da cikali

Kuzum sol tüpünü açmadılar mı senin? Sürekli benzer şeylerle uğraşmak ve çözüm bulamamak insanı yıpratıyor canım haklısın. En ummadığın anda olur umarım 🙏
Canim cok tesekkurler, hsg cekilirken acilmamos snrasinda 2 kere doktora dile getirdim ama ustunde durmuyor anlamadigim sekilde, suan en yakin gidebildigim dr o var Istanbul'a gidemiyorum covidden oturu, prof kndisi ama sol kapali da olsa soldakini sag tutar kafasinda, yuzde 0. kaclik ihtimalden bhsediyor blmyrm, covid biraz daha dinerse istanbula bahceciye gidecegim

Canim cok tesekkurler, hsg cekilirken acilmamos snrasinda 2 kere doktora dile getirdim ama ustunde durmuyor anlamadigim sekilde, suan en yakin gidebildigim dr o var Istanbul'a gidemiyorum covidden oturu, prof kndisi ama sol kapali da olsa soldakini sag tutar kafasinda, yuzde 0. kaclik ihtimalden bhsediyor blmyrm, covid biraz daha dinerse istanbula bahceciye gidecegim
Yani kuzu bana da mantıksız geliyor ama adam da prof şimdi öyle diyorsa doğrudur bence 🤔 dediğin gibi biraz işler yoluna girince bahçeci ye gidersin daha detaylı bir kontrolden geçersin

İlk çocuğunuz mu olacak canım? Amh düşüklüğü varsa tüp denemek mantıklı geliyor bana da
Evet canım ilk olacak kısmetse, düşük vs de olmadı daha önce. Geçen ay rahim filmi çektirdiğim için bu aylarda gebe kalma oranım yüksek diye yılbaşını bekleyeceğim. Bat 6 aralık, zaten 23 günde bir döngüm. Sonrasında tüp için ilerleyeceğiz

Kızlar burası en kalabalık topiklerden biri olduğu için buraya danışmak istedim 🤗 Süt - maydanoz buharını denemiş olan var mı? Genelde deneyenler daha ilk ayda hamile kalıyormuş, ben böyle şeylerden biraz korkuyorum zararı olur mu diye 😅 Fikirlerinizi merak ettim 🤗

Son düzenleme:
Kuzum corekotunu denesene bu ay hadiste bile geciyor ölūm haric herseye devadir diye
nası yapıyoruz onu canım tarif edebilirmisin deneyeyim şimdi bir kağıda 110 kere Bismillahirrahmanirrahim yazdım üzerimde taşıyacağım hamile oluncaya kadar hep üzerinde taşınman gerekliymiş

Canim herseyi birseye baglamak tabiki dogru bulunmuyor fakat cok yakin bir arakadasim var 2.5 yil cocugu olmadi ona sordum ne tedavi uyguladin diye bu folbiol kullandigim ay kaldim dedi bende bu ay kaldim iste suan ikizleri var canim hamile kalmaya yardimci olmasa bile bence bazi yapisal bozukluklari duzenliyor
evet canım Allah büyük ya inşallah Rabbimin izniyle olacak inanıyorum çok istiyorum 1 yıldır deniyoruz 1,5 yıllık evliyim troid sorunum çıktı onunla baş etmeye çalışıyorum haftaya doktora gideceğim

X