Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Değilim canım çok hırpalamışım kendimi, çok eziyet etmişim.Artık yaş falan umrumda değil,bir süre sadece kendimle ilgileneceğim.Arada girip güzel haberlerinizi okurum
Melinda seni 2 yıldır görüyorum topiklerde, bende senin gibi en az 2 yıldır burdayım bebek için kendimizi yedik bitirdik.
Seninle koyu sohbetimizde olmadı ama içten içe seni hep sevdim kendin için çok doğru bir karar vermişsin, ve bu karar sayesinde inşallah bebek haberiyle geleceksin topiğe

karadenizkizi1982

Bat tarihi hesaplamak için şöyle bi formül yazabilirim, 16 kasım çatlama dersek
(çatlama tarihi+14)-1
16+14=30
30-1=29 Kasım bat tarihi oluyor.
-1 neden canım peki.
Ben de şöyle hesapladım. 16. sı çatlamaya başladı ya garanti olsun diye 17 sinden başladım saymaya. 17 sine birinci gün dersek bugün 14. gün Bat bugün olarak çıkıyor bende.

minseo Transfer aralık ayına ertelendi kuzum. Bu ay da dinlendirme yapacakmışız yeni bat 25 aralık

D0RIS yine tek transfer mi edilecek kuzu
Evet, donmuş 1 tane var, 5. Gün embriyosu. Çok iyi kalitedeymiş. Bağışıklıkla alakalı bir sorun olduğunu söyledi. Bağışıklık sistemini baskılayan biraz daha sert bir tedavi yapacakmış. Bu natural killer hücre olayı yani, biliyorsundur. Artık oralara kadar geldik. Bu ay doğum kontrol hapı verdi kullanmam için. Aralık reglimin 2. Günü yine kontrole gideceğim.

Katil hücre diyorlar onu mu diyorsun? Duydum ama hiç bilgi sahibi değilim açıkçası kuzu. Senin bağışıklığında mi embriyonun bağışıklığında mı sorun varmış?

Katil hücre diyorlar onu mu diyorsun? Duydum ama hiç bilgi sahibi değilim açıkçası kuzu. Senin bağışıklığında mi embriyonun bağışıklığında mı sorun varmış?
Evet o kuzum. Embriyo gayet sağlıklıymış. Benimkinde sıkıntı. İğne kullanıcakmışım bir de farklı ilaçlar. Ama ne oldukları söylemedi. Bağışıklık baskılama tedavisi mi ne diyorlardı onun için. Araştırıp öğrenicem artık ayrıntıyı

Anladım canım çok acayip şeyler var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…