Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar şimdi Dr dan çıktım sabah 2 akşam 1 klomen içeceğim haftaya ctsi tekrar kontrole gideceğim ilacın verdiği tepkiye göre bu ay olmazsa önümüzdeki ay tedavi şekillenecek. Çatlatma iğnesi vermedi. Bu arada Dr a hep sol tarafım ağrıyor sağdan yumurtlamıyomuyum diye sordum, o sıvının nerde biriktiği ile ilgili sağda da yumurtan var dedi

Neden 2 akşam içeceksin ki kuzum klomen 5 gün kullanıyor birşey dedi mi doktor

Hakkinda hayirlisi olsun insallah canimm kuzu
Çokcok dua edicem sana

Canım çatlatma iğnesini hemen vermiyorlar zaten kontorole gittiğinde yumurtanın durumuna göre veriyor belki verir yani belli olmaz.. ben klomeni günde 3 tane ilk defa duydum, hadi şifa olsun Rabbim karşılığını versin inşallah

Günaydın kızlar..
Salı günü rahim filmi çekilmiştim sağda hafif yapışıklık varmış açılmış onun dışında bi sorun yok bir iki gün dinlendikten sonra ilişkiye başlayabilirsiniz korunmana da gerek yok bu ay kendiniz deneyin eğer adet olursan gelirsin dedi.. tabi her hsg çekilen kadın gibi içimi umut kapladı inşallah sonu yine hüsran olmaz.. 3 ay yumurta geliştirici 2 defa çatlatma kullanmıştım olmamıştı.. bakalım bu ay yumurtam kendi büyücek mi.. önceki aylar kullandığın ilaçların etkisi devam ediyor diyorlar ya hayırlısıyla öyle olur inşallah..
Hapimizin mutlu haberler vereceği bi ay olmasını diliyorum

Yaş 30. Kistin içinde ultrasonda beyaz ekojen yapılar var çikolata kistine de benziyo diyip ilaçlı mr istedi sonuç 43x28 cm endometrioma çıktı.
Cikolata kisti yumurtaliklari baskiliyo canim, fsh belki o cikarmistir ama asiri yuksek bi rakam degil zaten. Hem tek tarafliymis

Neden 2 akşam içeceksin ki kuzum klomen 5 gün kullanıyor birşey dedi mi doktor
2 kutu ilaç yazdı sabah öğlen akşam 1 adet içcem canım
Hakkinda hayirlisi olsun insallah canimm kuzu
Çokcok dua edicem sana
Sağol canımmm duanı eksik etme
Sabah öğle akşam 1 adet dedi kuzum bakalım hayırlısı inşallah

Mesajini gormemisim kuzum, hayirli olsun, insallah ilk tedavin ise yarar

Umarım güzel sonuçlar alırsın kuzucum en yakın zamanda

Günaydın canım benim de bir sonraki adımım klomen sanırım tecrübelerini paylaş bize de fikir olsun inşallah hemencik bebişle sonuçlanır

Kızlar bu gibi şeyler hakkında ne düşünüyorsunuz hamilelik için bilinçaltı temizleme hamilelik sayıları vs.

Eklentiler

• Screenshot_20201128_124138_com.instagram.android.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 114
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…