Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ayseee1987 Ayseee1987 test yaptın mı bi daha son durum ne oldu?
Buğün akşam çatlama iğnesinin 11. Günü tam olarak dolmuş olacak, aşılamanın 9. Günü bitmiş durumda. Ama sabah idrar test yaptım ve negatif çıktı canım :KK43: :KK43: :KK43: olsaydı silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum. Herkes 4-5 gün hatta 6 gün kala silik çizgi görüyor. Büyük ihtimalle yine olmadı😔

Buğün akşam çatlama iğnesinin 11. Günü tam olarak dolmuş olacak, aşılamanın 9. Günü bitmiş durumda. Ama sabah idrar test yaptım ve negatif çıktı canım :KK43: :KK43: :KK43: olsaydı silikte olsa çıkardı diye düşünüyorum. Herkes 4-5 gün hatta 6 gün kala silik çizgi görüyor. Büyük ihtimalle yine olmadı😔
3. Defaya da aşılama mı denicek Dr peki nasıl bi tedavi izleyecek😕

3. Defaya da aşılama mı denicek Dr peki nasıl bi tedavi izleyecek😕
Hiç Bilmiyorum ki, 3. Aşılmayı şubat yada martta denerim,ama 3 farklı doktorda bana gonal f vermedi. Birdahaki aşılamada galiba bu gonalf iğnesini ben ısrarla isteyeceğim konuşacağım bu durumu.

Ben cumartesi klomene başlıcam Dr reglinin 3. Ya da 4. Günü gel demişti randevum var bakalım 🤷‍♀️
Sen klomeni Daha önce kullanmamışmıydın? Femara daha iyi diyorlar hep. Ama tabii doktorun ne diyorsa onu yapacaksın. İnşallah hakkında hayırlısı olur, birdahaki aya seni hamile görmeyi umut ediyorum🧿 Piskolojik olarak Çok yıprandık😔

Hiç Bilmiyorum ki, 3. Aşılmayı şubat yada martta denerim,ama 3 farklı doktorda bana gonal f vermedi. Birdahaki aşılamada galiba bu gonalf iğnesini ben ısrarla isteyeceğim konuşacağım bu durumu.
canım hangi üye hatırlamıyorum onun 14. gün çizgisi çıktı, üzülme. Vaktin var daha

canım hangi üye hatırlamıyorum onun 14. gün çizgisi çıktı, üzülme. Vaktin var daha
Olabilir mi ki?? Ama bana aşılama yapıldı ve sonra 1 hafta ilişkiye girmedim, döllenme olduysa hangi gün olduğu belli. Bu durumda da o kadar geç çıkarmı ki? O üye tedavi görmüşmüydü?

Olabilir mi ki?? Ama bana aşılama yapıldı ve sonra 1 hafta ilişkiye girmedim, döllenme olduysa hangi gün olduğu belli. Bu durumda da o kadar geç çıkarmı ki? O üye tedavi görmüşmüydü?
keşke hatırlayabilsem adını. Evet o da çatlatma iğnesi oldu, bence cok erken 11. gün, bekle lütfen . Strese sokma kendini

keşke hatırlayabilsem adını. Evet o da çatlatma iğnesi oldu, bence cok erken 11. gün, bekle lütfen . Strese sokma kendini
Fobii canım bak bir anda umutlarımı yeşerttin 🥰
Küçücük bir umut bizi ne hale sokuyor, şu anda yüzüm güldü resmen. Allah razı olsun senden 🌹

Kızlar tarihleri güncelleyelim. :KK200:

@minnikMucize 16.11.20204 AYGECİKME
@Mihribaalin 17.11.20201,5 YIL
@DieFrauu 20.11.202018 AY
@Melegim96 22.11.20204 AY
K kutsalannelik 22.11.202028 AY
@Eylulkz 24.11.202020 AY
@Ihlamuragaci37 24.11.20201 YIL
@Dilhansah 24.11.202015 AY
@venushatun28 24.11.202011 AYGECİKME
@Random33 25.11.20204 AYGECİKME
@gecenin_resmi 25.11.202013 AY
Bidebayilistersenferiha Bidebayilistersenferiha 26.11.20205 AY
@Semaokrks 26.11.202012 AY
@deniz_busra 27.11.20203 YIL
@PpAaSs 27.11.20201 YIL
@Chern30 27.11.20207 AY
@MEMUR54 27.11.202024 AY
minseo minseo kan testi yaptım negatif çıktı bugün, dün sanki yerleşme kanaması gibi bir kanama oldu. Bugün sabah yaptım testi de.
Ama hala regl olmadım. Damla damla akıntı gibi kanama oluyor acaba tam yerleşmedi de kana mı karışmadı, geç döllenme mi oluyor anlamadım.
Hiç daha önce böyle bir şey yaşamamıştım. Ağrım var ama öyle regl ağrısı gibi değil. Ben biraz daha beklesem mi?
Yoksa regl oldum mu kabul etsem bugünü bilemedim.

Ya kızlar bata 2 gün var ama yarım saat kadar önce afedersiniz koyu sarı-kahverengi gibi bir akıntı gelmiş birkaç damla.. Acaba adetim erken mi gelecek yoksa yerleşme olabilir mi.. Adet ağrısı filan da yok ama umut etmek istemiyorum sonra daha çok üzülüyorum

buldum üyeyi A Anne aday12 16. gün yapmış. bir konusun istersen :)
Çok teşekkür ederim canım benim🌹🌹🌹
Aşılama günününden buyana gün gün en küçük belirtiyi bile telefonuma not ettim. Keşke öyle bir mucize olsada, yazdıklarımı bu sayfaya koyabilsem.
İlgin için Tekrardan çok teşekkür ederim :KK200:

A Anne aday12 canım iyi günler. Bende çatlama iğnesi yaptırdım ve bugün aşılamanın 9. Yada 10. Günü sabah idrar testi yaptım ve negatif, ama sağolsun Forbi2 Forbi2 arkadaşımız umudunu kesmeyin dedi🥰 senin Çatlama iğnesinden sonra yaptığın negatif testler varmış ama sonrasında pozitif olmuş, hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah🧿
Bu yaptığın testler hakkında bana bilgi verebilirmisin lütfen. Günleri hakkında ve testler duruyorsa fotosunu gönderebilirmisin. Çok şey istedim biliyorum ama bi umut işte😔

Sen klomeni Daha önce kullanmamışmıydın? Femara daha iyi diyorlar hep. Ama tabii doktorun ne diyorsa onu yapacaksın. İnşallah hakkında hayırlısı olur, birdahaki aya seni hamile görmeyi umut ediyorum🧿 Piskolojik olarak Çok yıprandık😔
hayır ilk kez olacak... femara daha ağır bir hormon dr lar yumurta durumuna göre sanırım karar veriyormuş hangisini yazarsa onu alacağım artık ilk etapta femara ile başlamaz diye düşünüyorum ama

X