Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen öyle iki ucu b*klu değnek resmen olsa bi türlü olmasa bi türlü allah insanlığın sonunu hayra çıkarsın

Bende aynı durumdayım canım. Allahtan benim oğlum geçen seneye göre artık duruyor çok üstünde. Büyüyor artık. Bir de şimdi hiç bir ortama girmiyor kardeşi olan çocukları görmüyor bu yüzden birşey demiyor bu aralar.

Aa doğru sen kullandın diye kalmış aklımda sen ımpryl falan kullanmıştın ben de kullanmıcam o da uyarırsa yumurtalıkları çok büyüyüp çatlamaz diye tırsıyorum

Kızlar selam , çatlatma iğnesi olan var mı aranızda ? Nereye vurdunuz ?karın,kol , bacak ? İlişkinizi kaç saat sonralarında planladınız ?

Aa doğru sen kullandın diye kalmış aklımda sen ımpryl falan kullanmıştın ben de kullanmıcam o da uyarırsa yumurtalıkları çok büyüyüp çatlamaz diye tırsıyorum
Sonuç sadece 0 çıkmış kızlar anlamadım bu işi ben 0.1 bile değil regli de yok olmazsam 1 hafta içinde kadın doğuma gidicem

Kızlar selam , çatlatma iğnesi olan var mı aranızda ? Nereye vurdunuz ?karın,kol , bacak ? İlişkinizi kaç saat sonralarında planladınız ?
Göbek deliğinden 2 parmak aşağı hafif sağa veya sola vurdum ben doktorum öyle tarif etti 36 saat sonra da ilişki sonrasında gün aşırı devam dedi..

Kızlar kadın doğum dan randevu aldım 30 kasima gidince ne testi istiyim özellikle adet olmazsam söktürücü içersem bir zararı olur mu ?

Kızlar kadın doğum dan randevu aldım 30 kasima gidince ne testi istiyim özellikle adet olmazsam söktürücü içersem bir zararı olur mu ?
E2, LH, fsh (reglin 3. günü bakılıyor) Prolaktin, Tsh ve ins direnci testlerine baktır canım. Doktora danışmadan içme bence ilaç bi baksın neden gecikmişsin

Göbek deliğinden 2 parmak aşağı hafif sağa veya sola vurdum ben doktorum öyle tarif etti 36 saat sonra da ilişki sonrasında gün aşırı devam dedi..
Bana 24 saat sonra dedi , genelde 36 saat diye gördüğüm için sizlere sormak istedim.Birde benim pcos yüzünden karın daha yağlı.bir videoda bu şekilde bir karına sahipseniz bacak yada koldan da vurulabilir diye izledim.

Merhaba kızlar ben en son klomen kullanmıştım ve doktorum aniden izne çıkınca çatlatma iğnesi olamamıştım. Dün doktora gittim ve 4 aydır 33 günde bir adete giriyorum normalde 28 di dedim bazen değişebilir dedi ultrasyonla muayne etti hadi bakalım sana güzel haberi verelim dedi rahim kendini hazırlamış ama daha bişwy görünmüyo dedi beta ya baktı sonuç 0.100 malefes yok ama bir haftaya kadar adet olmassan tekrar gel test yapalım dedi bende de hiç bir belirti yok ne hamilelik ne de adet sadece belim çok ağrıyo o kadar.

döngünün kaçıncı günü gittin rahim kendini hazırlamış dedi sana ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…