Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ya kayınvalidemler çok karışıyorlar herşeye o yüzden çok sinir oluyordum şuan birazcık takmamaya başladım ama elde değil eşimin fabrikada çıkış muhabbeti falan vardı çok üzülüyorduk ekmek çok yemiyorum aslında sabah kahvaltısında anca süt içemiyorum ama peynir yoğurt sürekli tüketiyorum bilmiyorum bakalım ne olacak

yaaaa korkutma kuzumm ciddi misin ya ne bileyim çevremde çok duyuyorum böyle olan bir sıkıntısı olamayan gebelikte bende usandım artık kime gideceğimi şaşırdım özeller hep para tuzağı devlette endokrine randevu vermiyor zaten

Canım malesef bu uyarıyı yapmak zorundayım çevrendekiler sorun yaşamadı diye senin yaşamayacağının garantisi yok bebek ilk aylarda tiroid hormonunu anneden alıyor anormal bir şekilde alınca da bebekte anomali oluşması yaşanabiliyor bu sebepten dolayı bebeğini kaybeden kürtaj olan çok var araştırabilirsin forumda... senin yerinde olsam önce tiroid problemimi çözerdim eczhnm yanlış mıyım ?

Canım kimyasal olduğunu nerden anlıyoruz?
canım testte pozitif çıkıp az bir gecikme ile regl oluyorsan kimyasal demek oluyor beta testleri pozitif gösteriyorsa gebelik vardır yanlış gösterme olasılığı yok (pembe çizgiden bahsediyorum gölge kuruma çizgisini saymıyorum )

Canını sıkma ve bence doktora söyle seni endokrine yollasın ben öyle yaptım çok faydasını gördüm

burayı okuyabilirsin, bu durumu bildiğim halde uyarmazsam vicdan yaparım kesinlikle değerlerini düzeltmelisin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…