Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bu arada stres tsh ı etkiliyormuş benim dr da öyle demişti benim tsh insülinimi de bozmuş tsh ım düşünce ins direncim de düştü ben kimyasaldan sonra çok üzülüp stres olmuşum benim muhtemelen o zaman değerlerim kötüleşti çünkü baygınlık falan geçirdim bi kere, çoğu zaman ayakta duramıyordum üzüntüden stresten

Kesinlikle kuzum troit vucudumuzum dengesi dümeni o bozuldu mu herşey bozuluyor bende kolestrol çıktı fibromiyalji çıktı hepsi bir anda oldu ben zaten troitim yüksek olduğunu duyunca hemen yıkıldım çünkü teyzem kanser babaannem troit yüzünden alzaymır oldu halam unutkanlık hastası hepsinin tek sebebi troit, ve hepsi çok ağrı şeyler yaşadı hayatı boyunca bende dedim ki yok hayır böyle yapamazsın kendini salamazsın salmak yok gençsin geçecek her şey düzelecek ilaçlarını iç ve canını sıkma kızgın olduğum kırgın olduğum kişiyi affettim içimde ona güzel davranmaya başladım eşime de geçti kızgınlığım, hamile kalamama psikolojisinden de çıktım ve biliyor musun buradaki okuduklarımın çok etkisi var insanlar neler yaşamış o yüzden sende canını sıkma bebek gelir sen sağlığına dikkat et sen iyi olmadıktan sonra o bebeğe de faydan olmaz güzle beslen işine gücüne bak oh mis gibi hayat,

Evet aynen öyle Dr da tiroidin diğer her şeyi etkilediğini söyledi ben allahtan çok başında yakaladım da 1 aylık tedavi ile yoluna girdi her şey... Ben artık salmayı öğrendim, didiklememeyi öğrendim kendimi akışa ve Dr a bıraktım her şey allahtan geleceği en doğru zamanda gelecek zaten bugünümü zehir edemem hayatta çok daha büyük dertler var ömrümüz pamuk ipliğine bağlı 45 saniyelik bir depremde insanlar her şeyini kaybetti o gün ben de ölebilirim aileme bişey olabilirdi, ölüm olmasın sağlık olsun da her şey hallolur...

AH kuzum ne kadar haklısın yaa deprem ölüm virüs felaket her şey biz insanoğlu için o yüzden güzelce keyifle allaha inanarak yaşadıktan sonra gerisi boş rabbim en hayırlı zamanda en hayırlı evlatları nasip edecek bizleree burda birbirimize destek oluyoruz ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…