Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Birşey soracağım kızlar. 7 su 8 i çok akıntım oldu ve 5 gün sonra falan ben nezle gibi bişe oldum 1 gün sürdü sadece sonra bianda kendi kendine geçti bu hamilelik belirtisi olabilir mi

Biraz önce birşey yazdım ona bir bakar mısın canım hamilelikle alakası olabilir mi
canım benim kimyasalda yaşadığım belirti göğüs ağrısı ve kasık batmasıydı onun dışında bişi yaşamadığım için bilemiyorum açıkçası şimdi sana hamilelik belirtisi diyip umut vermek istemem ama akıntı belirtiler arasında

Çok karışık bu işler ya normalde hep duzenliydi adetlerim çocuk istedigimizden beri düzeni gitti gibi bu arada biz 3 aydır istiyoruz canım 4 yazmışsın 3 olacak

Hamilike belirtisi bunlar. ama o zaman yoksa üşütmüşsündür canım

KIZLAR GÜNAYDINLAR GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN ADETİM DÜN GELMESİ GEREKİYORDU GELMEDİ BUGÜNDE HALA TIK YOK AMA DÜN GECE MİĞDE BULANTISI VE AĞRISINDAN ÇATLAYACAKTIM SANKİ BİR ŞİŞKİNLİK ANLATAMAM KASIKLARIMDA HİÇ AĞRI SIZI YOK TEST YAPSAM ÇIKMAYACAK NE KADAR BEKLEMELİYİM SİZCE AYRICA BU GECE DİLEK TESBİHİ DENİLEN TESBİHLİ DUA OKUYACAĞIM BİR ARKADAŞIM SÖYLEDİ GERÇEKTEN TESİRLİYMİŞ PERŞEMBEYİ CUMAYA BAĞLAYAN GECE OKUNUYORMUŞ VE DİLEKLER ALLAHIMIN İZNİYLE KABUL OLUYORMUŞ DENENMİŞ BENDE DENEYECEĞİM İNŞALLAH KABUL OLUR İSTEYEN VAR İSE YAZABİLİRİM YADA NETTEN SİZLERDE ARAŞTIRABİLİRSİNİZ

Günaydın canım,

eğer dün bat günün ve olmadıusan test yaparsan muhakak varsa çıakcaktır emin ol.

Canım ben dün oldum işte yeni bat 18 Aralık

EVET pik gördüm ama başka testim olmadığı için çatlama oldu mu olmadı mı bilmiyorum 8 kasımda pikti,
Kuzum benim döllenme salı günü oldu yani senden tam bir hafta önce. Seninkinin de öyle olduğunu tahmin ediyorum. Döllenmeden sayarsak benim 11.gün çıkmış. Yarın yine yap yarın varsa çıkabilir.

Kuzum benim döllenme salı günü oldu yani senden tam bir hafta önce. Seninkinin de öyle olduğunu tahmin ediyorum. Döllenmeden sayarsak benim 11.gün çıkmış. Yarın yine yap yarın varsa çıkabilir.
Hmm anladım canım ben döllenme ne zaman bilmediğim için beklemem lazım varsa bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…